Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Kaip ieškoti vertės statymuose?

Ieškoti vertės statymuose?

Sporto lažybos gali būti pačių įvairiausių rūšių, tačiau dažniausiai kalbama apie pramoginius ir profesionalius statymus. Lažybos yra viena iš azartinių lošimų rūšių, kas tuo pačiu yra ir viena iš pramogų formų. Itin didelė dalis žmonių mėgsta statymus atlikti ant savo palaikomos komandos arba ant eilinių rungtynių, kas leidžia labiau įsitraukti bei turėti vakaro favoritą. Šiuose statymuose dažniausiai nėra jokios vertės, o tokius statymus galima prilyginti bet kokiai kitai pramogai.

Tikriausiai po apmaudaus favorito pralaimėjimo esate pagalvoję, kas galėjo statyti už autsaiderį? Atsakymas paprastas – profesionalūs lošėjai. Trumpalaikį pelną iš lažybų gauti tikrai nėra sudėtinga ir tai gali pasisekti kiekvienam, tačiau kalbant apie ilgalaikį pelną iš sporto statymų – čia jau sėkmės nebeužteks.

Tiems, kam sporto statymai yra tik eilinė pramoga, gilintis į sudėtingus lažybų terminus nėra prasmės. Tačiau tiems, kas galvoja apie ilgalaikį pelną ir nori pagerinti savo sprendimų priėmimą, šis gidas yra puiki vieta atsispyrimui. Čia rasite visą svarbiausią informaciją apie statymų vertę – kaip ji apskaičiuojama, kokie faktoriai gali nulemti rungtynių baigtį, kokios yra populiariausios ir pelningiausios sporto šakos bei kas yra marža.

Statymo vertės apskaičiavimas

Įprastai, didžioji dalis žmonių statymų vertę apskaičiuoja mintyse arba tiesiog labiau įsivaizduoja, kad apskaičiavo. Pamatę statymų pasiūlą ir koeficientus, pagalvoja, kad rinktis šį variantą tikrai verta. Juk būtų keista, jeigu atliekant statymą nebūtų galvojama apie sėkmingą rezultatą. Tačiau, dažniausiai, tokie įsivaizdavimai ilgalaikėje perspektyvoje būna nieko verti. Tikrąją statymų vertę galima apskaičiuoti matematiškai.

Prieš kalbant apie statymų vertę ir sprendimų priėmimą, reikia suprasti, kas yra vertingas statymas. Pavyzdžiui, išmetus monetą yra 50% tikimybė, kad iškris skaičius – įsivaizduokime, kad už tai, jog iškris skaičius lažybų bendrovė suteikia 2,10 koeficientą. Tai ir yra vertingas statymas. Tokiu atveju viską galima nesunkiai apskaičiuoti:

• Vertė = (Tikimybė * Koeficientas) – 1
• Vertė = (0,50 * 2,10) – 1
• Vertė = 0,05
• Jeigu gaunama vertė yra daugiau nei 0, tuomet statymas yra vertingas.

Šią formulę pritaikyti nėra sunku, kai turimi konkretūs skaičiai. Sporto lažybos yra kur kas sudėtingesnis atvejis, kadangi čia rungtynių nugalėtojo tikimybė nėra tokia aiški kaip išmetus monetą. Būtent čia ir pasireiškia sėkmingo bei patyrusio žaidėjo įgūdžiai. Sėkmingas žaidėjas ilgalaikį pelną gali užsitikrinti tada, kai vertingus statymus randa geriau nei lažybų bendrovė įvertina tam tikrų įvykių baigčių tikimybę.

Specializacija

Pradedant atlikti sporto statymus, rekomenduojama specializuotis tam tikroje sporto šakoje arba susiaurinti viską iki tam tikrų sporto lygų ar čempionatų. Geriausia, kai tai pradedama daryti sporto šakoje, kurią gerai suprantate. Kai laikui bėgant išmoksite įvertinti komandų galimybes, bus kur kas lengviau įgūdžius perkelti į kitas sporto šakas.

Pavyzdžiui, gerai suprantate krepšinį – specializuokitės į skirtingas krepšinio lygas: Eurolyga, LKL, Ispanijos ACB ir t.t. Skirkite laiko komandų analizei, stebėkite rezultatus ir laikui bėgant pradėsite matyti vertę statymuose kur kas greičiau nei tose sporto šakose, kurių nepažįstate. Tapę vienos sporto šakos ekspertu, sukauptas žinias galėsite pritaikyti kitai sporto šakai, kas leis kur kas greičiau nustatyti statymų vertę, nes jau būsite viską perėję gerai pažįstamoje sporto šakoje.

Tikimybių teorija

Sporto lažybose matematika yra svarbus aspektas, tačiau nereikia būti genijumi, kad būtų galima surasti vertę statymuose. Jums reikia suprasti tikimybių teoriją, kadangi koeficientai statymų pasiūloje nurodo tam tikros baigties tikimybę. Tai yra vadinama kaip „numanoma tikimybė“, angliškas terminas – Implied probability. Ją galima apskaičiuoti, o pavyzdyje pritaikysime jau aptartą variantą su monetos išmetimu ir 2,10 koeficientu, kad iškris skaičius.

• Numanoma tikimybė = 1 / koeficientas
• Numanoma tikimybė = 1 / 2,10
• Numanoma tikimybė = 47,62%

Taigi, 2,10 koeficientas rodo, kad šansas, jog moneta nusileis ant skaičiaus yra 47,62%. Tačiau, šiuo atveju mes žinome, jog šansas, kad moneta nusileis ant skaičiaus yra 50%. Būtent taip ir randama vertė statymuose, kadangi šansas, jog moneta nusileis ant skaičiaus yra didesnis nei tikimybė atsispindi koeficiente.

Asmeninių koeficientų sudarymas

Vienas iš geriausių pratimų, kuris padės gerinti vertingų statymų radimo įgūdį – savų koeficientų sudarymas. Atsidarykite artėjančių rungtynių tvarkaraštį ir nepatikrinę lažybų bendrovės pasiūlos, susirašykite baigtis ir koeficientus, už kurias atliktumėte statymus. Pavyzdžiui, atsidarykite artėjantį Eurolygos turo tvarkaraštį ir pasižymėkite, už kokį koeficientą statytumėte tam tikrose rungtynėse.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad šie sugalvoti koeficientai nėra tai, ką jūs norėtumėte rasti lažybų bendrovės pasiūloje – jūs nustatote koeficientus, už kuriuos jums patiems nebūtų jauku statyti. Kitaip sakant, atliekate lažybų bendrovių darbą. Vėliau, šiuos sudarytus koeficientus palyginkite su lažybų bendrovės pasiūla.

Naujiems žaidėjams tai gali būti gana sudėtingas ir sunkiai įgyvendinamas pratimas, tačiau labiau patyrusiems žaidėjams, tai puiki galimybė pasitikrinti savo supratimą apie tam tikrą sporto šaką ir lygą. Saugokite savo sudarytus koeficientus, kad vėliau galėtumėte sekti progresą – asmeninės pasiūlos koeficientų sudarymas ateityje padės kur kas lengviau surasti vertingus statymus.

Rezultatų sekimas

Niekada nežinosite, kaip jums sekasi ir ar yra progresas, jeigu neseksite savo rezultatų. Rekomenduojama vesti asmeninių statymų dienoraštį, kuriame turėtų būti ne tik laimėtų/pralaimėtų statymų statistika, bet ir komentarai. Pavyzdžiui, po kiekvienų rungtynių galite pasirašyti trumpą aprašymą – ar statymas buvo geras, ar tiesiog nepasisekė, ar statymas buvo visiškai nepataikytas.

Po kelių mėnesių žvelgdami į savo rezultatus, neprisiminsite tam tikrų rungtynių baigties, tačiau trumpas komentaras gali padėti prisiminti buvusias situacijas. Nepamirškite, kad pralaimėtas statymas nebūtinai buvo nevertingas statymas, norit turėti ilgalaikį pelną, nereikia, kad visi statymai būtų sėkmingi. Komentarai prie laimėtų/pralaimėtų statymų leis susidaryti bendrą vaizdą, kokie pasirinkimai buvo atliekami praeitą mėnesį ar bet kurį kitą laikotarpį.

Laikui bėgant galėsite matyti, ar pasirenkamų statymų kokybė kyla į viršų. Ar mažėja statymų, kuriuose buvote visiškai neteisūs. Kuo daugiau informacijos sukaupsite, tuo bus lengviau ją analizuoti bei augti kaip profesionalus žaidėjas.

Disciplina ir kantrybė

Kaip ir ugdant bet kokį kitą įgūdį, taip ir čia reikia disciplinos bei kantrybės. Per mėnesį laiko tikrai netapsite profesionaliais lošėjais, o išmokti rasti vertingus statymus gali užtrukti nemažai laiko. Kelių mėnesių pelną gali būti nulėmusi sėkmė, o ar pavyksta nuolat pasipelnyti, parodys tik ilgas laikotarpis. Nepamirškite, kad jeigu du mėnesiai buvo pelningi, o per trečią pralaimėjote daugiau nei prieš tai per abu sudėjus, tai reiškia, kad ilgajame laikotarpyje lažybos yra vis dar nuostolingos.

Mokinantis rasti vertingus statymus, nereikia pamiršti ir asmeninio banko valdymo bei kitų atsakingo lošimo taisyklių, apie kurias plačiau kalbame kituose giduose. Ieškant vertingų statymų reikia daug laiko kovojant su emocijomis, o kai išmoksite vengti emocijomis paremtų statymų, jau bus padėtas pirmas žingsnis link profesionalumo. Tikrai gali būti ir taip, kad rasite vertės statydami prieš savo mėgstamą komandą.

Faktoriai lemiantys statymo vertę

Kadangi sporto statymuose nustatyti baigties tikimybę yra kur kas sunkiau nei išmetus monetą, atkreipti dėmesį reikia į daugybę skirtingų faktorių. Mažiau patyrę žaidėjai gali net nepagalvoti, kad oro sąlygos ar teisėjas gali nulemti rungtynių baigtį, tačiau tai tikrai nėra retai pasitaikantys atvejai. Priklausomai nuo sporto šakos, oras ir teisėjas gali būti vieni iš pagrindinių faktorių renkantis tam tikrą statymo baigtį.

Žinoma, įvertinti visus faktorius labai sunku – tokiu atveju gali atsirasti ir per didelis galvojimas, tačiau atkreipti dėmesį tikrai reikia. Čia tuo pačiu prasideda ir kiekvieno žaidėjo asmeninės strategijos kūrimas – galbūt, jūs ypač daug dėmesio skirsite teisėjams ir rungtynių tempo analizei, kas leis pasirinkti vertingas suminio daugiau/mažiau baigtis.

Be jokių abejonių, kuo daugiau laiko skirsite analizei, tuo daugiau šansų, kad rasite vertingų statymų. Nepamirškite, kad informacijos rinkimas tuo pačiu plečia jūsų žinių ratą – susipažinę su skirtingais žaidėjais, komandų sportinėmis formomis, galėsite sėkmingesnius statymus pasirinkti ir kituose turuose. Žemiau išskyrėme pagrindinius faktorius, į kuriuos atsižvelgiama ieškant vertės statymuose.

Žaidėjų traumos

Komandinėse sporto šakose ypač daug nulemti gali tam tikrų žaidėjų traumos. Kartais yra apsigaunama, kai dėl traumos nežaidžia svarbus žaidėjas ir iš karto galvojama, kad ta komanda pralaimės. Reikia įvertinti tai, kad be jo didesnį vaidmenį komandoje turės kiti žaidėjai, kas gali būti net geriau. Žaidėjo trauma gali komandą sutelkti psichologiškai – pavyzdžiui, jeigu vienas iš žaidėjų patiria itin sunkią traumą, komanda ateinančias kelias rungtynes gali žaisti kur kas geriau nei įprastai ir tik po kurio laiko prasidės nuosmukis, nes atsiras nuovargis bei labiau jausis iškritusio žaidėjo trūkumas.

Žaidėjo trauma komandos žaidimo kokybę gali palenkti į abi puses, tačiau be jokių abejonių reikia atkreipti dėmesį į tai, kokią svarbą komandai turi iškritęs žaidėjas. Pavyzdžiui, NBA lygoje komandos, kuriose žaidžia LeBron James, būna labai priklausomos nuo puolėjo žaidimo. Kai L. James žaidė „Cavaliers“ 2014-2018 m. amerikietis praleido 27 rungtynes, per kurias „Cavaliers“ laimėjo vos keturis kartus. Atstovaudamas „Heat“ komandai 2010-14 metais praleido 18 rungtynių, o „Heat“ laimėjo 8 kartus. Skirtumas nebėra toks didelis, tačiau nereikia pamiršti, kad Majamio komandoje dar žaidė Dwayne Wade ir Chris Bosh, o pati sudėtis buvo labiau subalansuota.

Kitas pavyzdys, 2022-23 m. Eurolygos sezone traumą patyrė Keenan Evans ir atrodė, kad „Žalgirio“ laukia labai sunki ateitis. Amerikietis traumą patyrė pirmajame kėlinyje, o komanda sugebėjo ne tik laimėti rungtynes prieš „Fenerbahce“, tačiau ir kitas dvi rungtynes išvykoje prieš „Virtus“ ir „Olimpia“, kur nebuvo laikomi favoritais. Tai buvo tas atvejis, kai komanda susitelkė ir sužaidė virš savo galimybių ribų. O tuo pačiu atsiskleidė Ignas Brazdeikis, kuris iškritus K. Evansui gavo svarbesni vaidmenį.

Žaidėjų traumos yra labai svarbus faktorius, tačiau nereikia ir apsigauti. Traumos yra neatsiejama sporto dalis ir komandos ne retai yra pasiruošusios žaisti be tam tikrų žaidėjų. Labai atsargiai reikia vertinti komandas, kurios turi gilias sudėtis. Pavyzdžiui, krepšinio komanda Madrido „Real“ įprastai turi 15 žaidėjų sudėtį, todėl iškritus vienam, kitas žaidėjas gali pilnai jį pakeisti. Tokiais atvejais reikia stebėti, kaip reaguoja lažybų bendrovės – ar yra nuvertinamos komandos galimybės, kai traumą patiria vienas iš svarbesnių žaidėjų.

Žaidėjų patirtis

Į žaidėjų patirtį ir šaltakraujiškumą reikia atkreipti dėmesį atliekant statymus svarbiausiose sezono kovose. Tokiais atvejais galima būti tikriems, kad žaidėjai stengsis maksimaliai, nes tai galimai gali užbaigti sezoną ir rungtynių svarba yra kur kas didesnė nei paprastų reguliaraus sezono rungtynių.

Tuo pačiu galima pastebėti, kad svarbiausiose sezono rungtynėse pranyksta žaidėjai, kurie demonstruoja puikų žaidimą reguliaraus sezono metu. Pavyzdžiui, Nikola Mirotičius Eurolygoje yra vienas iš geriausių žaidėjų, tačiau finalo ketvertuose sužaidžia žemiau savo galimybių ribos. Prie to gali prisidėti tiek psichologija, tiek ir varžovų komandos dėmesys lyderiui.

Daug pavyzdžių galima rasti ir kitose komandose bei lygose. Pavyzdžiui, NBA reguliaraus sezono metu pratę matyti James Harden dominavimą, tačiau atkrintamosiose amerikietis kur kas dažniau sužaidžia prastesnes rungtynes ir kol kas savo karjeroje skambių pergalių nėra pasiekęs.

24-erių Kevin Huerter yra dar vienas pavyzdys – 2022-23 m. atstovaudamas „Kings“ komandą, reguliaraus sezono metu tritaškius metė 40% taiklumu, per rungtynes vidutiniškai įmesdamas po 2,7 tritaškio. Atkrintamosiose procentas nukrito iki 20,5%, nors išmesdavo po 5,6 tritaškio per rungtynes. Galima tikėtis, kad ateityje su didesne patirtimi, gynėjo skaičiai bus kur kas geresni arba taip ir liks reguliaraus sezono žaidėju.

Žaidėjų atitikimas

Vertinant, kuri komanda turi daugiau šansų laimėti, būtina atkreipti dėmesį į žaidėjų atitikimą. Pavyzdžiui, ar yra žaidėjų, kurie prieš tą komandą gali sužaisti geriau nei įprastai ir ar tai gali pakeisti rungtynių eigą bei baigtį. Galbūt, kaip tik viena iš komandų turi labai gerai besiginantį žaidėją, kuris potencialiai gali uždaryti kitos komandos lyderį bei stipriai sumažinti komandos galimybes.

Eurolygoje rungtynes keičiantis žaidėjas yra Walteris Tavaresas. Išskirtinių fizinių duomenų krepšininkas tiek gynyboje, tiek ir puolime gali pridaryti didelių problemų, jeigu kitoje komandoje nėra fiziškai stipraus krepšininko, kuris bent kažkiek apribotų žaidėjo galimybes.

Puikus žaidėjų neatitikimo pavyzdys yra NBA lygoje tarp „Golden State Warriors“ ir „Denver Nuggets“ komandų. 2022-23 m. sezone Denverio „Nuggets“ tapo NBA čempionais ir viena iš pagrindinių to priežasčių – komandai atkrintamosiose pavyko išvengti „Golden State Warriors“. „Nuggets“ atkrintamosiose sutiko sau parankius varžovus, prieš kuriuos galėjo žaisti savąjį žaidimą, tuo tarpu „Warriors“ su Stephen Curry yra neparankiausia komanda Denveriui.

S. Curry išsikeitimo situacijose puikiai išnaudoja Nikola Jokičiaus silpnybes. Kas reiškia, kad serbas turi itin daug dirbti gynyboje bei turi mažiau jėgų puolime. Šios komandos atkrintamosiose buvo susitikusios prieš metus ir 2021-22 m. sezone „Warriors“ seriją laimėjo 4-1, o S. Curry keturiose iš penkių rungtynių buvo rezultatyviausias, pelnydamas 34, 27, 33 ir 30 taškų.

Paėmus tą patį 2022-23 m. sezoną, Los Andželo „Lakers“ atkrintamosiose įveikė „Warriors“, kadangi išnaudojo savo ūgį ir fizinę jėgą. Laimėję seriją 4:2, jie prieš „Nuggets“ pralaimėjo 0:4, nes Denverio komanda turėjo tai, ko neturėjo „Warriors“ – fiziškumą ir kur kas stipresnę priekinę liniją.

Lygiai tokie patys neatitikimai gali lemti rezultatą ir kitose sporto šakose. Vieni tenisininkai yra labai neparankūs savo varžovams, o kiti kaip tik parankūs ir nepatyrusiems žaidėjams gali atrodyti, kokia didelė staigmena, kad autsaideris laimi prieš gana parankų favoritą. Tokių žaidėjų atitikimas arba neatitikimas gali turėti labai didelę vertę statymuose.

Išskirtinė statistika

Analizuojant komandas, galima įžvelgti tam tikras tendencijas. Kai kurios iš jų turi paaiškinimus, kai kuriose iš jų atrodo, kad nėra logikos. Šiomis tendencijomis patyręs žaidėjas visada pasinaudos – tik klausimas kaip. Svarbu į šias tendencijas žiūrėti atsargiai, nes jos bet kada gali baigtis. Nepamirškite, kad visos serijos kažkada baigiasi – jeigu atradote jums palankią tendenciją, laiku įvertinkite jos pabaigą ir nesustokite per vėlai.

Vienas iš pavyzdžių – Tel Avivo „Maccabi“. Izraelio komanda 2022-23 m. Eurolygos reguliariajame sezone laimėjo 15 iš 17 žaistų rungtynių namuose. Tuo tarpu išvykoje per 17 rungtynių buvo laimėta vos penkis kartus. Tokią statistiką galima panaudoti iš įvairių pusių – nestatyti prieš „Maccabi“, kai žaidžia namuose. Statyti prieš „Maccabi“, kai žaidžia išvykoje arba statyti už „Maccabi“, kai žaidžia namuose.

Kitas pavyzdys 2022-23 m. „Warriors“, kuri reguliariajame sezone iškovojo 44 pergales ir užėmė šeštą vietą. Vakarų konferencijoje komanda turėjo trečią geriausią rezultatą – 33 pergalės ir 8 pralaimėjimai, tuo tarpu išvykoje žaidė tragiškai ir per 41 rungtynes laimėjo vos 11 kartų – trečias blogiausias rezultatas vakaruose. Patirta pralaimėjimų buvo ir prieš kur kas silpnesnes komandas, ir žaidžiant su visais svarbiausiais žaidėjais. Palyginimui, 2021-22 m. „Warriors“ išvykoje laimėjo 22 rungtynes.

Oro sąlygos

Sporto šakose, kurios žaidžiamos po atviru dangumi, įtakos rungtynių ar tam tikrų statymų baigčiai turi oro sąlygos. Dažniausiai į oro sąlygas dėmesys kreipiamas analizuojant futbolo bei beisbolo rungtynes. Futbolo rungtynėse didelis lietus apsunkina žaidimą techniškiems žaidėjams – slysta kamuolys, kur kas sudėtingiau atlikti norimą perdavimą, keičiasi smūgio technika ir greitis, o tuo pačiu apsunkinamos sąlygos ir vartininkui.

Beisbolo rungtynėse oro sąlygos gali turėti dar didesnę įtaką. Oro temperatūra gali pakeisti skriejančio kamuolio trajektoriją. MLB rungtynėse rugpjūčio mėnesį, kai žaidžiama prie didesnės temperatūros, taip pat atmuštas kamuoliukas skries toliau nei balandžio mėnesį, kai oro temperatūra vėsesnė. Jeigu lauke stipriai šviečia saulė, tai gali žaidėjams trukdyti pamatyti skriejantį kamuoliuką.

Suprantama, kad šiuos faktorius sunku įvertinti ir negali žinoti, kada pasitaikys tam tikra žaidėjo klaida, tačiau atkreipti dėmesį į tai vis tiek verta. Ypač, kai kalbama apie drastiškus oro pasikeitimus.

Teisėjai

Nesvarbu, kokia tai būtų sporto šaka, teisėjai niekada nebus mėgstamiausi rungtynių dalyviai. Daugumoje sporto šakų teisėjai turi labai didelę sprendimo galią – jų veiksmai gali nulemti rungtynių eigą ir rezultatą. Ilgus metus futbolo rungtynes kontroliuodavo vienas teisėjas – galima rasti daugybę pavyzdžių, kai buvo neteisingai skirtas 11 m baudinys arba kaip tik neskirtas tuomet, kai jis turėjo būti.

Nuo teisėjų sprendimo apsisaugoti sunku, tačiau į ką verta atkreipti dėmesį, tai į teisėjo ar teisėjų stilių. Pavyzdžiui, Anglijoje futbolas yra kur kas labiau fiziškesnis nei Ispanijoje ar kitose pasaulio šalyse. O tai persiduoda ir teisėjų darbe – šie teisėjai dirbdami tarptautiniuose turnyruose, gali leisti daugiau fiziškumo, kas nebūtinai bus įprasta Ispanijos ar kitų šalių komandoms. Lygiai taip pat, gali būti ir atvirkščiai – prie švelnesnio futbolo pripratę teisėjai gali kur kas griežčiau bausti Anglijoje žaidžiančius žaidėjus, kuriems toks teisėjavimas nėra įprastas.

Nuo teisėjų stiliaus gali priklausyti rungtynėse parodytų geltonų kortelių skaičius. Yra žaidėjų, kuriems tai vienas iš pagrindinių statymų – analizuodami rungtynėms paskirtą teisėją, susitinkančių komandų stilių, esamų žaidėjų situaciją (ar turi geltoną kortelę iš anksčiau, ar gresia rungtynių praleidimas, jeigu gaus geltoną kortelę ir t.t.), atlieka statymus susijusius su parodytomis geltonomis kortelėmis.

Teisėjų stilius gali nulemti ir rungtynių eigą krepšinio rungtynėse. Pavyzdžiui, NBA yra skaičių lyga – čia galima rasti pačių įvairiausių statistinių rodiklių, kas leidžia ieškoti įvairių tendencijų. Pažvelgus į 2022-23 m. NBA teisėjų statistiką, galima rasti tikrai įdomių faktų. Pavyzdžiui, James Williams per 18 teisėjautų rungtynių buvo sušvilpta po 35,8 baudas, o Ben Taylor per 19 rungtynių vidutiniškai buvo sušvilpta po 43,2 baudas. Tuo pačiu skiriasi ir rungtynių rezultatyvumas – per James Williams rungtynes vidutiniškai įmesta buvo po 225,2 taškus, o Ben Taylor – 234,7. Daugiau baudų = daugiau baudos metimų = daugiau taškų.

Norite sužinoti daugiau?

Jei domina sužinoti plačiau apie visas statymų suptilybes, kviečiame skaityti ir sužinoti, apie statymų funkcijas, statymų pasiūlą bei išskirtinius statymus.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-07

Geriausios lažybų bendrovės