Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

ATP teniso lažybos, statymai ir bonusai

teniso zaidejas musa teniso kamuoliuka

Tenisas yra vienas populiariausių sportų visame pasaulyje. Vyrų, moterų, jaunimo ir net dvejetų turnyrai visada sulaukia daugybės žiūrovų aikštynuose ir prie TV ekranų. Netrūksta susidomėjimų ir lažybų sferoje. ATP teniso statymai dažnai suintriguoja gerais koeficientais, lengvai panaudojamomis premijomis bei didžiule įvykių pasiūla. Apžvelkime statymus detaliau, kad ir jūs turėtumėte visą informaciją apie galimybes rinkoje. 

Kas yra ATP tenisas?

Jeigu domitės tenisu ar tiesiog bendrai sportu, turite žinoti ką reiškia trijų raidžių trumpinys ATP

ATP Tennis (angl. the Association of Tennis Professionals) – teniso profesionalų asociacija. Tai yra aukščiausio lygio pasaulinė vyrų profesionalaus teniso varžybų organizatorė ir valdymo organas (Kaip FIFA ar UEFA futbole, FIBA krepšinyje). Įkurta dar 1972 m., ATP siekė sudaryti tokią sistemą, kad būtų apginami profesionalių vyrų tenisininkų interesai. Organizacija norėjo ginti vyrų profesionalių tenisininkų interesus, suvienodinti žaidimo sąlygas, kurios anksčiau buvo labai nevienodos tarp Grand Prix ir Pasaulio teniso čempionato (WCT).

Dabar ATP organizuoja didžiausius vyrų teniso turnyrus – savo turą ATP Tour. Jį sudaro kelios svarbiausios varžybos: 

 • Didžiojo kirčio („Grand Slam“) turnyrai (po 2000 reitingo taškų)
 • ATP finals turnyras (1100-1500 reitingo taškų)
 • ATP Masters 1000 serija;
 • ATP 500 serija;
 • ATP 250 serija. 

Kiekvienoje kategorijoje suteikiami skirtingas skaičius reitingo taškų pagal kuriuos nustatomas žaidėjo pasaulinis reitingas bei pajėgumas. Kuo daugiau taškų galima laimėti – tuo aukštesnis turnyro prestižas ir tuo aukštesnė kartelė yra norint ten patekti.

Didžiausią prestižą ATP tenise turi Didžiojo kirčio turnyrai: „Australian Open“, „French Open“, „Wimbledon“ ir „US Open“. Juose gaunama ir daugiausiai reitingo taškų, ir yra didžiausi piniginiai prizai.

Svarbūs yra ir ATP finalai, kuriuose dalyvauja 8 geriausi sezone reitinguoti žaidėjai, kovojantys itin konkurencingose, sezoną vainikuojančiose varžybose.

ATP ne tik organizuoja turnyrus. Kaip pagrindinis teniso priežiūros organas, ATP tobulina šį sportą, diegdama tokias naujoves kaip Hawk-Eye technologija, kad mačai vyktų sąžiningai ir nė menkiausia smulkmena neliktų nepastebėta.

ATP teniso statymai

sport lazybos

ATP teniso statymai kiekviename mače džiugins lošėjus didele įvairove. Dėl to statyti už tenisą paprastai pasirenka ir nemažai pradedančiųjų, ir patyrusių lažybų dalyvių. Apžvelkime populiariausius statymus. Vienareikšmiškai daugiausiai dėmesio visada sulauks statymai už ATP teniso mačų laimėtoją. Antroje vietoje, ko gero būtų statymai už setą, kai prognozuojamas atskirų setų nugalėtojas. Dar viena populiari lažybų galimybė – tiesioginiai laimėjimai, kai spėjami bendri turnyro nugalėtojai dar prieš jam prasidėjus arba iki prasidėjus finalams. 

Lažybos dėl handicapo irgi dažnos ATP teniso mačuose. Šio tipo statymuose žaidėjams taikomas žaidimo ar seto handicapas, iš esmės suteikiant vienam žaidėjui virtualų pranašumą arba underdog‘o statusą, atsižvelgiant į jo formą ir reitingą. Jūs galite spėti ar pranašumas pasiteisins, ar prasčiau vertinamas žaidėjas pateiks staigmeną.

Dvigubo rezultato lažybose, dar vadinamose set/match, lažybų dalyviai turi nuspėti pirmojo seto nugalėtoją ir bendrą mačo rezultatą, todėl statymas pasidaro gana kompleksiškas, bet gali atnešti didesnę grąžą.

Labai įvairūs ATP teniso statymai leidžia žmonėms dar azartiškiau stebėti aukščiausio kalibro vyrų tenisininkų kovas ant kietos bei minkštos dangos.

Kodėl gali apsimokėti daryti live statymus ATP teniso mačuose?

sporto lazybos

Atliekant tiesioginius arba vadinamuosius live statymus už ATP teniso varžybas, galima mėgautis dar dinamiškesne ir įdomesne lažybų patirtimi. Be to, iš žaidėjo perspektyvos turite progą pasinaudoti keliais privalumais.

Pirma, gyvi statymai leidžia jums pasinaudoti aplinkybėmis savo naudai. Mačai visada vyksta su eigoje kintančiais koeficientais. Stebėdami mačą galite rasti geresnę vertę už aktualų ir taip padidinti savo šansus gauti didesnę grąžą. Keičiantis momentui, įžvalgūs sporto žinovai gali padaryti gudrius strateginius ėjimus pagal vadinamą akių testą ir intuiciją ar net pamatytą statistiką. Taip galima rasti laiminčius statymus ir geriausią vertę.

Be to, tiesioginės lažybos pagerina žiūrėjimo patirtį, todėl mačų stebėjimas tampa įdomesnis ir interaktyvesnis. Live statymas ant ATP serijos mačų sudarys galimybę apdrausti prieš rungtynes atliktus statymus ir taip sumažinti nuostolius, jeigu kažkas staigiai keičiasi.

ATP reitingas – TOP 5 vyrų raketės

ATP reitingas nuolat keičiasi. Pagal 2024-04-23 d. duomenis, reitingas yra toks:

 1. Aleksandras Zverevas – 5425 tšk. (Vokietija);
 • Aukščiausia vieta reitinge – 2
 • Per karjerą laimėjimų – $40,730,182
 1. Daniilas Medvedevas – 7085 tšk. (Rusija, bet dabar varžosi po neutralia vėliava)
 • Aukščiausia vieta reitinge – 1
 • Per karjerą laimėjimų – $40,463,620 
 1. Carlosas Alcarazas – 8145 tšk. (Ispanija)
 • Aukščiausia vieta reitinge – 1
 • Per karjerą laimėjimų – $28,762,147
 1. Jannikas Sinneris – 8660 tšk. (Italija)
 • Aukščiausia vieta reitinge – 2
 • Per karjerą laimėjimų – $21,326,658
 1. Novakas Džokovičius – 9990 tšk. (Serbija)
 • Aukščiausia vieta reitinge – 1
 • Per karjerą laimėjimų – $181,955,458

sport lazybos

Geriausi teniso bonusai lažyboms

Jeigu jus domina ATP teniso statymai, užsienio portaluose galite pasinaudoti ne viena premija – bonusu. Su premijomis galite savo lažybų patirtį padaryti smagesne, o pelną – didesniu. 

Daugelis lažybų bendrovių siūlo specialias premijas naujokams arba konkretiems įvykiams, o tarp jų neretai patenka ir vyrų ATP tenisas. Nemokami statymai, piniginė premija, didesni koeficientai, besikaupiantys daugikliai – tik dalis bonusų, kuriuos taiko bendrovės.

Nemokami statymai dažnai teikiami kaip naujoko premija arba kaip reklama Didžiojo kirčio bei didžiausių ATP turnyrų metu. Tokia premija leidžia atlikti statymą nerizikuojant savo pinigais, todėl naujiems lažybų dalyviams suteikiama tarsi apsauga nuo klaidos, o patyrusiems lošėjams – galimybė gauti naudą nerizikuojant.

Dar viena populiari premija – padidintas koeficientas. Lažybų bendrovė gali pasiūlyti ypatingą koeficientą, jei pasirinksite statyti už konkretų įvykį ar konkrečią baigtį. Nepamirškite ir apie cashback premijas bei kombinuotus bonusus (pavyzdžiui, statymo padvigubinimas + nemokami sukimai). Tada premija leis išbandyti ne tik statymus, bet ir, pavyzdžiui, kazino online

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-05-02

Geriausios lažybų bendrovės