Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Eurovizijos lažybos: šalys favoritės, kokie yra Lietuvos šansai?  

Eurovizijos lažybos

Gegužės 7-11 dienomis Europos muzikos gerbėjų dėmesį kaustys Švedijoje vyksiantis Eurovizijos dainų konkursas. Tai bus 68-asis kartas, kai dalyviai iš įvairių Europos šalių dalyvaus šiame konkurse, siekdami išsiaiškinti kieno daina šių metų konkurse yra geriausia.

2023-aisiais tai padarė švedų atlikėja Loreen, su daina „Tattoo“. Būtent dėl švedės pergalės šiais metais Eurovizija keliasi į Malmę. Tai bus jau 7-asis kartas istorijoje, kai konkursą organizuos švedai. Malmės arenoje vyksiantis renginys gali į areną sutraukti kiek daugiau nei 15 tūkstančių gerbėjų.

Eurovizijos lažybos ir 2024 m. favoritai

ŠalisKoeficicentasTikimybė nugalėti procentais
Kroatija. Baby Lasagna – Rim Tim Tagi Dim 4.5016%
Ukraina. a. alyona & J. Heil – Teresa & Maria 5.0013%
Italija. Angelina Mango – La noia 7.009%
Šveicarija. Nemo – The Code 7.509%
Nyderlandai. Joost Klein – Europapa 12.006%
Belgija. Mustii – Before the Party’s Over 13.005%
Izraelis. Eden Golan – Hurricane 17.004%
Švedija. Marcus & Martinus – Unforgettable 17.004%
Prancūzija. Slimane – Mon amour 20.003%
Lietuva. Silverster Belt – Luktelk 25.003%

2024-ųjų metų Eurovizija prasidės gegužės 7-ąją pirmuoju pusfinaliu, kuriame dalyvaus ir Lietuvos atstovas Silester Belt su daina „Luktelk“. Eurovizijos lažybos – tuo žmonės užsiiminėja stebėdami konkursą vienas su kitu, lažindamiesi dėl nugalėtojo, dėl į finalą pateksiančių šalių, tad pažvelgus į favoritus matome, jog Lietuvos atstovo galimybės žengti į finalą vertinamos puikiai. Nepaisant to, jog pirmasis pusfinalis  – labai konkurencingas. Jame pasirodys du pagrindiniai pretendentai laimėti Euroviziją, tai: Kroatija bei Ukraina.

Eurovizijos tvarkaraštis

  • Gegužės 7 d. 22:00 val. Pirmasis pusfinalis (dalyvauja Silvester Belt)
  • Gegužės 9 d. 22:00 val. Antrasis pusfinalis
  • Gegužės 11 d. 21:00 val. Eurovizijos finalas

2024 m. Eurovizijos favoritai

Kovo viduryje skelbiamame dalyvių reitinge aiškūs trys lyderiai. Favoritais triumfuoti yra konkurse yra laikomi Kroatijos atstovai „Baby Lasagna – Rim Tim Tagi Dim“. Kroatija – dar nėra laimėjusi Eurovizijos, tad 2024-ųjų metų scena gali tapti auksine šiai šaliai. Antroje vietoje šiuo metu žengia Ukrainos atstovės a. alyiona ir J. Heil. Ukrainai Eurovizijoje sekasi gerokai solidžiau nei jau minėtiems kroatams. Pergalės 2022-ųjų bei 2016-ųjų konkursuose, taip pat – pasaulį pavergęs Ruslanos „Wild Dances“ 2004-aisiais. Iš viso Ukraina savo sąskaitoje turi 3 pergales didžiojoje Eurovizijos scenoje.

Trečioje vietoje rikiuojasi Italijos atstovė Angelina Mango su daina „La noia“. Italai atrodo surado sėkmės receptą, paskutinius kelerius metus, ypatingai po 2021-ųjų „Maneskin“ grupės triumfo – italai į Euroviziją išsiunčia tokius pasirodymus, kurie jeigu ir nelaimi Eurovizijos – vis tiek pavergia didelės uzikos gerbėjų fanų širdis.

Įdomu yra ir tai, jog žvelgiant į favoritų laimėti dešimtuką – čia matome ir Lietuvos atstovą Silvester Belt, kuris rikiuojasi 10-oje pozicijoje. Vadinasi, Europa jau išgirdo lietuviškai atliekamą dainą ir ja susižavi vis labiau.

Silvester Belt pasirodymas:

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-12

Geriausios lažybų bendrovės