Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Geriausi sporto klubai: didžiausi tinklai Lietuvoje, jų privalumai, kainos ir pagrindinės sąlygos

sporto sale su treniruokliais ir svoriais

Nors Lietuvoje sporto klubų galima rasti įvairių ir įvairiems poreikiams, tačiau iš visų jų išsiskiria keli, kurie turi didžiausią sporto klubų tinklą ir dėl to gali pasiūlyti geriausią kainą.

Didžiulį sporto klubų tinklą turintis „Gym+“

2019 metais veiklą pradėjęs ir nemažą konkurenciją iškart sudaręs sporto klubų tinklas dabar turi 16 su viena naryste atvirų sporto klubų patogiose Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestų lokacijose bei, galima drąsiai teigti, yra didžiausias sporto klubų tinklas Lietuvoje. Nieko keisto, kad jų šūkis – „Sportas arti tavęs, kad ir kur būtum“, nes „Gym+“ veikia kone visuose didžiuosiuose šalies miestuose, o sostinėje klubų pasirinkimas itin didelis. Negana to, paskelbta, kad „Gym+„jungiasi su „VS Fitness“, tad šis sporto klubų tinklas greičiausiai veiks ir Šiauliuose, Marijampolėje bei Alytuje. Susidomėjus šio sporto klubų tinklo veikla, rasti, kokie „Gym+“ klubai veikia Vilniuje, galima rasti šiame straipsnyje. Kokie veikia Kaune – čia. Daugiau informacijos apie Klaipėdoje veikiančius „Gym+“ sporto klubus skaitykite šiame straipsnyje.

„Gym+“ deklaruoja viziją tapti sveiko gyvenimo būdo ambasadoriais – kurti visą parą veikiančius, modernius, naujausias sporto inovacijas ir tendencijas įprasminančius sporto klubus, kiekvienam patogias sporto erdves ir šviesti apie judėjimo naudą įvairaus amžiaus žmones. Su svarbiausia informacija galima susipažinti atsisiuntus ir „Gym+“ programėlę ar susisiekus su „Gym+“ darbuotojais. Su tokiu požiūriu, ieškant, kokie geriausi sporto klubai Lietuvoje, nekeista šiame sąraše pamatyti „Gym+“.

„Gym+“ kainos

Tokia vizija, kad „Sportas arčiau žmogaus“, ketinama įgyvendinti per klientų pritraukimą už patrauklią kainą. Šio sporto klubo kaina, įsigijus abonementą 12 mėnesių ir pasirinkus planą „Start“, siekia vos 24,90 euro per mėnesį. Pasirinkusiems šį planą klientams suteikiamas neribotas visų 16 „Gym+“ sporto klubų, kurie veikia 24 valandas per parą septynias dienas per savaitę, lankymas, nemokama įvadinė treniruotė, galimybė naudotis pirtimis (kurios veikia visomis savaitės dienomis nuo 9.00 val. iki 21.00 val.) ir naudoti filtruotą vandenį. Negalint kurį laiką lankytis sporto klube ar tiesiog norint pailsėti nuo sporto, galima pasiimti narystės „atostogas“ iki 30 dienų, o nusprendus nebesinaudoti „Gym+“ paslaugomis, sutartį galima perrašyti kitam asmeniui.

Pasirinkus kiek brangesnį, 35,90 euro per mėnesį siekiantį planą „Easy“, taip pat suteikiama galimybė naudotis soliariumais, dalyvauti grupinėse treniruotėse, gaunama „7 Pack“ ir „Nike“ dovana.

Kartais kainos yra net mažesnės daliai sutarties laiko, jei pasinaudojama šio sporto klubų tinklo pasiūlymais. Pasibaigus 12 mėnesių laikotarpiui, sutartis pratęsiama papildomiems 12 mėnesių, nebent pranešama apie sutarties nutraukimą prieš 30 kalendorinių dienų.

„Gym+“ privalumai

Vienas didžiausių privalumų, kad visi 16 „Gym+“ sporto klubų dirba visą parą ir septynias dienas per savaitę, tad nereikia derintis prie sporto klubo darbo laiko. Sporto klubų tinklas taip pat pasirūpina, kad kiekvienas naujas klientas gautų nemokamą įvadinę treniruotę, kad patirtis sportuojant būtų kuo geresnė.

„Gym+“ soliariumas

Kitas privalumas, kuriuo gali naudotis daugiau į sveikatingumą investavę „Gym+“ klientai – soliariumo paslauga. Visuose šio sporto tinklo klubuose galima naudotis rinkoje vertinamais „MegaSun Space 2000“ soliariumais, kurie jau 15 metų gaminami vokiečių įmonės „KBL-Soliarium AG“. Šie soliariumai yra orientuoti į sveikatą naudingą deginimąsi, nes UVA ir UVB subalansuotas šviesos spektras bei CPI technologija yra skirta nuosekliam deginimosi lempų veikimui. O įdiegta ACS technologija kontroliuoja ventiliacijos intensyvumą bei triukšmo lygį. Be to, įdegis pabrėžia kūno linijas, tad yra puikus privalumas artėjant vasaros sezonui.

„Gym+“ pirtys

Apie pirties naudą turbūt pasakoti nereikia – tai vienas seniausių sveikatos stiprinimo būdų. Aukšta nuo 80 °C iki 90 °C svyruojanti oro temperatūra pirtyje turi teigiamos įtakos raumenims, valo odą, aktyvina kraujotaką ir gerina širdies veiklą, didina natūralų organizmo atsparumą ir veikia kaip ligų profilaktika. Galiausiai, lankantis pirtyje, gerėja nuotaika, gaunamas raminantis poveikis, gerėja miego kokybė ir galima pasiekti geresnių sporto rezultatų. Tiesa, nors „Gym+“ sporto klubai dirba visą parą, tačiau pirties darbo laikas – nuo 9 val. ryto iki 21 val. vakaro.

Viską iš savęs išspausti siūlantis „Lemon gym“

„Lemon gym“ privalumai

Kaip ir „Gym+“ sporto klubų tinklas, taip ir „Lemon gym“ siūlo didžiulį sporto klubų tinklą ir konkurencingas kainas. Tiesa, šis sporto klubų tinklas veikia dar nuo 2015 metų ir užsitarnavo gerą vardą klientų tarpe. Nieko keisto, kad ieškant, kokie yra geriausi sporto klubai šalyje, dėmesys natūraliai krypsta į „Lemon gym“.

Vilniuje ir Kaune veikia net 10 „Lemon gym“ sporto klubų, kuriuose leidžiama lankytis visą parą septynias dienas per savaitę. Patogiam įėjimui į juos rekomenduojama naudoti „Lemon gym“ programėlę. Susidūrus su problemomis, visomis dienomis pagalbos galima sulaukti susisiekus su „Lemon Gym“ skambučių centre dirbančiais jų specialistais.

„Lemon gym“ reklamuoja, kad jo sporto klubuose naudojami geriausių gamintojų kaip „Cybex“, „Hammer“, „Life Fitness“ ir „Technogym“ treniruokliai, siūlomos grupinės treniruotės ir profesionalių trenerių pagalba.

Kai kuriuose klubuose veikia ir „Roll-Shaper“ masažo aparatas. Suaktyvinus limfos apytaką gerinama kraujotaka ir skatinamas skysčių pasišalinimas, tad per vibruojančio slėgio bangas sudaromas generalinis viso organizmo valymas. Dalyje klubų veikia ir pirtys, kurių naudą aptarėme jau anksčiau.

„Lemon gym“ kaina

„Lemon gym“ sporto klubų kainos, pasirašius 12 mėnesių sutartį, prasideda nuo 23,99 euro per mėnesį planui „Comfort“. Į šią kainą įskaičiuojamas visų, išskyrus esantį „Žalgirio“ arenoje, „Lemon gym“ sporto klubų lankymas visą parą septynias dienas per savaitę. Taip pat yra galimybė naudotis sauna, perrašyti sutartį, suteikiama 20 proc. nuolaida vitaminizuotam „Yanga“ vandeniui, kurio įprasta mėnesio kaina – 6,99 euro per mėnesį. Šis vitaminizuotas vanduo sudėtyje turi B1, B3, B5, B6 ir B8 vitaminus ir yra penkių skonių – ananasų, citrinų, pasiflorų, kriaušių, kokosų ir juodųjų serbentų. Taip pat, neturint laiko ar jėgų sportuoti, galima stabdyti narystę už papildomą 3,49 euro per savaitę mokestį. Turint šią narystę, už papildomą 9,99 euro per mėnesį mokestį galima naudotis „Rollshaper“ masažuokliais, kurie gerina kraujotaką, raumenų tonusą ir odos būklę. Negana to, padeda valyti organizmą nuo toksinų ir stiprina imunitetą. Papildomai taip pat galima įsigyti galimybę dalyvauti išskirtinėse „Lemon gold“ treniruotėse vos už 9,99 euro per mėnesį.

Pasirinkus „Premium“ planą ir sudarius 12 mėnesių trukmės sutartį, taip pat galima lankytis 9 „Lemon gym“ sporto klubuose visą parą septynias dienas per savaitę, naudotis sauna, yra ir galimybė perrašyti sutartį. Tačiau privalumų yra gerokai daugiau – galima dalyvauti grupinėse treniruotėse, „Yanga“ vitaminizuoto vandens paslaugą galima įsigyti net su 50 proc. nuolaida, o „Roll shaper“ – taip pat 50 proc. nuolaida. 50 proc. nuolaida suteikiama ir „Lemon gold“ treniruotėms. „Premium“ planą turintiems klientams suteikiama ir galimybė nemokamai pasiimti narystės atostogas 4 savaites per metus.

Norint turėti šias naudas ir lankytis visuose 10 „Lemon gym“ sporto klubų, teks mokėti jau 43,99 euro per mėnesį už „Premium flex plus“ narystę. Tiesa, nereikės pasirašyti 12 mėnesių sutarties.

Plaukti galintis išmokyti sporto klubų tinklas „Impuls“

„Impuls“ privalumai

Sporto klubų tinklas „Impuls“ nuo seno – Lietuvoje veikia jau kelis dešimtmečius – garsėja savo profesionalumu, dėmesiu klientams ir paslaugų gausa. Jei vyktų konkursas, kuriame būtų įvardinti geriausi sporto klubai šalyje, „Impuls“ tikrai jame būtų tarp lyderių. Tiesa, šį sporto klubų tinklą yra sukrėtę ir skandalai – iki šiol prisimenama, kad 2017 metais šio klube baseine nuskendo 7 metų berniukas.

Ilgą laiką „Impuls“ buvo kone vienintelis sporto klubų tinklas, kuris savo klientams siūlė galimybes plaukti turimuose baseinuose. Dabar tokia galimybė sudaroma 6 iš 7 „Impuls“ sporto klubų trijuose šalies miestuose – Vilniuje, Klaipėdoje ir Panevėžyje. Taip pat veikia Plaukimo akademija, kurioje mokytis plaukti priimami visokių amžiaus kategorijų ir plaukimo įgūdžius turintys asmenys. Juk, kaip sakoma, išmokti plaukti niekada nėra vėlu. Plaukimo akademijoje taip pat buriamasi į komandas ir dalyvaujama varžybose. Po treniruočių baseine siūloma atsipalaiduoti pirčių sektoriuje.

Dabar „Impuls“ siūlo daugiau nei 50 skirtingų grupinių treniruočių – nuo atpalaiduojančių, tempimo ir muzikos terapijos treniruočių iki intensyvių kardio, funkcinių ir dviračių treniruočių. Įvertinama ir tai, kad treniruotės vyksta su geriausių rezultatų padedančiais siekti profesionalais treneriais, o patogumą klientams suteikia erdvios treniruočių zonos. Veikia ir kokybiška „Impuls“ programėlė. Tiesa, „Impuls“ sporto klubai nedirba visą parą.

„Impuls“ kainos

Kadangi šiuos sporto klubuose veikia nemažos baseinų ir pirčių erdvės, nieko nuostabaus, kad narystė šiame sporto tinkle yra brangesnė. Pasirašius sutartį 12 mėnesių „Premium plius“ narystė kainuoja 79 eurus per mėnesį. Pasirinkus šį narystės variantą leidžiama neribotai naudotis bet kurio „Impuls“ sporto klubo baseino ir pirčių erdvėmis, dalyvauti grupinėse treniruotėse ir naudotis treniruoklių sale. Taip pat narystę per metus galima stabdyti 30 dienų ir nemokamai pakviesti vieną svečią per mėnesį išmėginti „Impuls“ paslaugas.

Be to, turint šią narystę suteikiama nemažai nuolaidų. Suteikiama 20 proc. nuolaida „Yanga“ vitaminizuotam vandeniui, kuris yra 5 skonių – ananasų, citrinų, pasiflorų, kriaušių, kokosų ir juodųjų serbentų – ir sudėtyje turi B1, B3, B5, B6 ir B8 vitaminus. Šio vandens įprasta kaina – 7 eurai per mėnesį. Taip pat suteikiama 20 proc. nuolaida „Rollshaper“ masažuoklių naudojimui. Įprasta šios paslaugos kaina – 12 eurų mėnesiui. Negana to, su šia naryste suteikiama ir 20 proc. nuolaida „Impuls Gold“ treniruotėms. Jų kaina be nuolaidos – 9,99 euro per mėnesį.

Norintiems sutaupyti ir galintiems sporto klubo paslaugomis naudotis darbo dienos metu, siūloma išmėginti „Premium plius vidurdienis“ narystę, kurios kaina, pasirašius 12 mėnesių trukmės sutartį, siekia 62 eurus per mėnesį. Su šia sutartimi sporto klube savaitgaliais galima lankytis neribotai, o darbo dienomis – nuo 9:30 val. iki 16 val.

Senjorams suteikiama ypatinga nuolaida – klubo narystė, pasirašius 12 mėnesių trukmės sutartį ir pateikus pensininko ar neįgaliojo pažymėjimą klubo registratūroje, kainuoja 51,35 euro per mėnesį. Už šią sumą minėti klientai visuose „Impuls“ sporto klubuose kasdien iki 17 val. gali naudotis treniruoklių sale, baseino ir pirčių erdve, dalyvauti grupinėse treniruotėse ir Plaukimo akademijos veikloje.

Daugiau apie sporto klubus Vilniuje galima sužinoti šiame straipsnyje. Besidomintiems, kokie geriausi sporto klubai veikia Kaune, skaitykite čia, o Klaipėdoje – dar kitame straipsnyje.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-04-29

Geriausios lažybų bendrovės