Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Laurynas Burovas – Maybach: išpopuliarėjimas ir didžiausi skandalai 

laurynas maybach

Laurynas Burovas, socialinių tinklų mėgėjams geriau žinomas kaip Šanchajaus vierchas Maybachas, visai neseniai vėl priminė apie save – Nyderlanduose esančio miesto degalinėje sudegė jo „BMW“ markės automobilis, o jis pats buvo sutramdytas ir suimtas policijos. Primiršusiems ar mažiau žinantiems apie jį primename, kas tas Maybachas ir už ką jį auditorija žino, myli ar nekenčia?

Kas yra Maybachas?

Tikrasis Maybacho vardas – Laurynas Burovas. Tai maždaug 32-ejų amžiaus ir 196 centimetrų ūgio vaikinas, kuris yra kilęs iš Trakų ir, kaip pats žurnalistams yra sakęs, yra „50 procentų – rusas, 45 procentai – lietuvis, 5 procentai – vokietis“. Jo herojus – liūdnai pagarsėjęs nusikalstamo pasaulio atstovas, „Vilniaus brigados“ narys Borisas Dekanidzė, kuriam buvo paskirta paskutinė mirties bausmė Lietuvoje.

Laurynas turi ir tokių hobių kaip sportas, knygos, automobiliai ir socialiniai tinklai. Pastarasis hobis jam ir atnešė garsenybės statusą – pirmąkart socialiniuose tinkluose Laurynas sušmėžavo 2018-ųjų kovo 22-ąją. Tuomet soc. tinkle „Facebook“ esančioje uždaroje grupėje surengė pirmąją transliaciją. Siekdamas kuo didesnio žinomumo ir norėdamas patenkinti internautų smalsumą, ilgainiui jis ėmėsi įvairiausių iššūkių, pavyzdžiui, ragauti kačių ėdalą, per kartą suvalgyti 100 putpelių kiaušinių, pabaigti visą pūdytos švediškos silkės skardinę ir išgerti skardinėje esantį dvokiantį skystį. Buvo ir taip, kad vaikinas užsivertė ir per kartą išgėrė 250 mililitrų butelį aliejaus. Iš veiklos socialiniuose tinkluose jis gaudavo ir pajamų – vykdė žmonių užsakymus, įrašinėjo sveikinimus įvairiomis progomis.

Mokslai

Nors Laurynas Burovas iš pirmo žvilgsnio neatrodo kaip pats protingiausias žmogus, tačiau mokykloje nebuvo taip, kad jam sektųsi prastai. Kaip pats viename interviu yra sakęs, pradėjo mokytis tik vienuoliktoje klasėje ir valstybinį istorijos brandos egzaminą išlaikė šimtukui, lietuvių kalbos – 72 proc., o anglų kalbos – 65 proc. Iš geografijos mokyklinio brandos egzamino gavo aukščiausią įvertinimą – 10-uką. Baigęs mokyklą Laurynas Burovas įstojo į Vilniaus universiteto istorijos fakultetą. Nors studijos sekėsi neblogai, jo vidurkis buvo apie 8, tačiau dėl įvairių psichologinių problemų trečiame kurse jis pasiėmė akademines atostogas, išvyko į Londoną ir studijuoti į Vilniaus universitetą nebegrįžo.

Narkotikai ir psichologinės problemos

Nors, kaip yra kartą pabrėžęs, dabar neturi jokių žalingų įpročių, tačiau anksčiau turėjo problemų tiek su alkoholio, tiek narkotikų vartojimu. Ėmęs pavyzdį iš šeimos ir draugų, jis rūkydavo ir išgėrinėdavo, prisipažįsta, kad yra vartojęs tokių narkotikų kaip marihuanos, amfetamino ir ekstazio.

Narkotikai ir artimųjų neigiamas požiūris į jį, kaip yra sakęs pats Maybachas, lėmė, kad jis net tris kartus buvo patekęs į Respublikinę Vilniaus psichiatrijos ligoninę. Joje buvo hospitalizuotas beveik pusmetį, jam galiausiai diagnozuota paranoidinė šizofrenija. Apie šias psichologines problemas jis nesigėdijo kalbėti ir jau pirmose darytose gyvose transliacijose.

Su kuo draugavo?

Kaip yra minėjęs ne viename interviu, Laurynas Burovas, žinomas kaip Maybachas, labiausiai gyvenime norėjo turėti antrą pusę. Kaip vieną iš priežasčių, kodėl tai ilgą laiką neįvyko, jis nurodė užimtumą ir neradimą laiko pasimatymams. Vėliau ir kitą priežastį – susikurtą įvaizdį, nes per transliacijas nuolat rėkauja ir keikiasi, taip pat valgo, atrodytų, eiliniam žmogui nevalgomus maisto produktus.

Tiesa, vėliau tiesioginėse transliacijose atsirado mergina – Rita Daveiko, socialiniuose tinkluose tuomet geriau žinota kaip Rita Miauu. Tiesa, Laurynas dėl savo elgesio su mergina – drąsiai jai klijuojamų epitetų boba, dūra, kiaunė ir kitokių, jai rodyto iškelto vidurinio piršto ir kito nepagarbaus elgesio su mergina – susilaukė ir internautų kritikos. Tiesa, ir pats Laurynas Burovas ją kaltino baisiu elgesiu realiame gyvenime. Nieko keisto, kad pora vos per kelias savaites nuo draugystės pradžios išsiskyrė ir susitaikė net 8 kartus. Galiausiai, jie pasuko savais keliais.

Vėliau Maybacho gyvenime atsirado mergina Giedrė Paškovaitė, su kuria jis buvo emigravęs ir į Nyderlandus. Maybachas šią merginą, kurią vadino Pagieža, nuolat kaltino flirtu ir neištikimybe, o Giedrė užsiminė, kad jos ir Lauryno santykius temdė šio flirtas su vyresnėmis moterimis. Galiausiai, po to, kai užsienyje sudegė Maybachui priklausantis automobilis, tik su pasu ir telefonu likusi Giedrė grįžo į Lietuvą.

Kokiuose įsimintinuose renginiuose ir projektuose Maybachas dalyvavo

„Jungle King“

Be dalyvavimo įvairiuose pokalbių šou, Maybachas žinomas ir dėl pasirodymo kovos menų turnyre „Jungle King“. Jame Laurynas Burovas debiutavo dar 2022 metų balandžio 2 dieną – tuomet surengtas antrasis „Jungle King“ turnyras. Į ringą žengęs Maybachas pagrindinėje vakaro kovoje susirungė su kur kas daugiau patirties koviniame sporte turinčiu Remigijumi Viršila. Patirtis ringe pasirodė itin naudinga – Remigijus labai greitai įrodė savo pranašumą.

Tačiau po šio pralaimėjimo Laurynas Burovas nusprendė grįžti į ringą, tačiau atsakingiau rinktis varžovus. Trečiajame „Jungle King“ renginyje Maybachas į kovą stojo su gerokai sau lygesniu varžovu, vertinant patirtį kovos menų srityje – anksčiau Lietuvoje garsenybės statusą turėjusiu dainininku Mindaugu Jonušu, kuris geriau žinomas Minedo slapyvardžiu. Vos prasidėjus kovai, pirmą susitikimo minutę, Maybachas įspyrė į galvą Minedui, ir šis atsisakė tęsti kovą.

Ketvirtajame „Jungle King“ renginyje įvyko Maybacho ir Minedo revanšinė dvikova, kuri galiausiai virto farsu. Vos tik Mindaugas Jonušas bandydavo judėti link Lauryno Burovo, šis dainininką pasitikdavo kojų smūgiais, tačiau nei vienas jų nebuvo tikslus. Žiūrovai per pusantros minutės taip ir nepamatė nei vieno tikslaus smūgio iš Maybacho, o nei vieno smūgio net nebandęs atlikti Minedas nusprendė pasitraukti iš kovos – vėliau aiškino, kad patyrė piršto traumą.

Laurynas Burovas dalyvavo ir penktame „Jungle King“ renginyje, tačiau dvikova su organizacijoje debiutavusiu kovotoju Petru, švelniai tariant, socialinių tinklų žvaigždei nesusiklostė. Maybachas nieko įspūdingo neparodė, ryškiai nusileido Petrui ir teisėjų sprendimu jam pralaimėjo.

Maybachas ir didžiausi jo skandalai

Per tiesioginę transliaciją parodytas ginklas

Surengtose internetu transliuotose tiesioginėse transliacijose Laurynas Burovas nevengė ne tik įvairių keiksmažodžių, rėkavimų, paprastam žmogui nepatariamų valgyti maisto produktų ragavimo, tačiau ir kitokių visuomenę stebinančių poelgių. Dėl vieno jų Maybachas turėjo aiškintis ir policijos pareigūnams. Vienoje iš transliacijų Laurynas Burovas prieš kamerą išsitraukė medinę kalašnikovo imitaciją. Policijos pareigūnai, gavę įbauginto internauto skundą, kuris galbūt pagalvojo, kad ginklas – tikras, apsilankė pas Maybachą dėl galimo neteisėto ginklų laikymo namie.

Konfiskavę ginklą policijos pareigūnai vėliau sulaukė ir paties Lauryno Burovo skundų, kad medinė ginklo imitacija jam yra negrąžinama dėl atliekamo tyrimo. Be to, ji jam labai svarbi, nes, atseit, padovanota autoriteto iš Pašilaičių.

Baudos už turinį

Laurynas Burovas-Maybachas dėl veiklos tiesioginių transliacijų metu yra sulaukęs ir daugiau problemų. Vienąkart jis nemalonumų sulaukė dėl to, kad tiesioginės transliacijos, kuri prilyginama viešajai erdvei, metu vartotojo necenzūrinius žodžius ir rodė nepagarbius gestus.

Tyrimas buvo pradėtas gavus skundą, kad Laurynas Burovas socialiniuose tinkluose „šneka ir vaizduoja nepilnamečiams ir mažamečiams nepriimtiną turinį, šnekėdamas apie seksą, žemindamas moteris, pateisindamas oralinį seksą, kaip moters išsivadavimo elementą“.

Peržiūrėję minėtą transliaciją ir kitą „Tik Tok“ ir „YouTube“ patalpintą socialinių tinklų žvaigždės medžiagą, policijos pareigūnai nutarė Maybachą patraukti atsakomybėn dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo.

Sulaikymas Nyderlanduose

Paskutinis skandalas, į kurį pateko Laurynas Burovas, susijęs su jo veikla užsienyje. Kovo pabaigoje paskelbta, kad Nyderlanduose esančio Delfto miesto degalinėje „ESSO“ užsiliepsnojo socialinių tinklų žvaigždei priklausantis automobilis BMW X5.

Pats Maybachas po įvykio buvo sulaikytas policijos pareigūnų, prieš jį dėl priešinimosi buvo panaudota fizinė jėga. Spaudoje pasirodė ir sulaikymo priežasties versija – galimai Maybachas buvo neblaivus. Vėliau sulaikymo faktą patvirtino ir pats Laurynas Burovas – jis save filmavo psichiatrinėje ligoninėje ir teigė, kad į Nyderlandus atvyko su mergina, tačiau viskas vyksta toli gražu ne taip, kaip jis norėtų.

„Su kažkokiais kaimiečiais duodasi, ten „niuchina“, su vienu laižėsi, o kitas ten lindo, bet ji atstūmė, paskui nebeatstūmė, bet gyvenimas aš ch… koks pas mane, žinokite. Tai sako „durchatoje“ dieną, gal ilgiau teks pabūti“, – socialinie tinkle „TikTok“ patalpintame vaizdo įraše kalbėjo Maybachas.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-05-02

Geriausios lažybų bendrovės