Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Sporto klubai Vilniuje: pasirinkimas didelis, tačiau daugiausiai dėmesio – trims

vyras ir moteris atlieka pratimus sporto klube

Vilniuje galima rasti daugiausiai sporto klubų Lietuvoje. Tai nestebina – Vilniaus gyventojų daugiausiai, statistiškai jie uždirba daugiausiai ir tuo pačiu daugybė jų palaiko sveiką gyvenimo būdą. Turbūt didžiausią dalį klientų yra atsiriekę trys sporto klubų tinklai – „Gym+“, „Lemon gym“ ir „Impuls“, kuriais naudojamasi tiek iš įpročio, tiek dėl profesionalumo, tiek dėl gerų kainų.

„Gym+“

2019 metais įkurtas „Gym+“ sporto klubų tinklas vilniečiams siūlo savo paslaugas net 9 lokacijose. Šalies sostinėje atidarę ir patį pirmą savo sporto klubą, „Gym+“ pamažu išsiplėtė ir dabar paslaugas siūlo patogiose ir strategiškai įrengtose vietose, tad nieko keisto, kad jose lankosi gausybė žmonių. Jei norite sužinoti daugiau apie „Gym+“ privalumus, tai galite padaryti atsivertę šį straipsnį.

Gedimino pr. 9

Vienas gražiausių ir įdomiausių „Gym+“ sporto klubų šalies sostinėje įrengtas pačioje Vilniaus širdyje – adresu Gedimino pr. 9 esančiame prekybos centre „G9“ sporto klubas užimą didelę dalį, virš 1200 kv. metrų, vieno prekybos centro aukšto dalį. Tad čia pakanka vietos vykdyti ir grupines, ir individualias treniruotes, veikia soliariumas, įrengtos kardio. stretching, trosinių treniruoklių, laisvų svorių, funkcinė ir kovos menų zonos, grupinių treniruočių salės. Ieškant, kokie sporto klubai Vilniuje, itin rekomenduojama išmėginti šį.

Saltoniškių g. 9

Prekybos centrų patogumą „Gym+“ išnaudoja ir įrengusi sporto klubą adresu Saltoniškių g. 9. Tai vienas didžiausių sostinės prekybos centrų „Panorama“. Paties sporto klubo dydis taip pat įspūdingas – virš 1700 kv. metrų, tad nieko keisto, kad čia tilpo kardio, stretching, trosinių treniruoklių, laisvų svorių, funkcinės zonos, vyksta grupinės treniruotės, įrengtas ne tik soliariumas. Čia puikiai telpa bei stumdytis nereikia ir klientams.

Dariaus ir Girėno g. 2

Adresu Dariaus ir Girėno g. 2 įrengtas „Gym+“ sporto klubas yra vienas didžiausių šiame sporto klubų tinkle – jo plotas siekia virš 1700 kv. metrų. Kaip ir kituose klubuose, čia taip pat įrengtos kardio, stretching, trosinių treniruoklių, laisvų svorių, funkcinės zonos, yra ir kovos menų zona, vyksta grupinės treniruotės, veikia soliariumas.

Kalvarijų g. 88

Vienas senesnių ir visai nedidelis – virš 1200 kv. metrų ploto – „Gym+“ sporto klubas, tačiau nuolat atnaujinamas ir vis tiek vertas dėmesio. Jame veikia kardio, stretching, trosinių treniruoklių, laisvų svorių, funkcinės ir kovos metų zonos. Taip pat yra soliariumas, o atvykstantiems automobilių „Gym+“ nariams stovėjimas „Unipark“ aikštelėje nieko nekainuoja net 4 valandas, tereikia įvesti savo automobilio valstybinio numerį specialiame ekrane.

Žirmūnų g. 68A

Norintiems nesistumdyti su kitais, verta atkreipti dėmesį į adresu Žirmūnų g. 68A esantį „Gym+“ sporto klubą, nes jo plotas viršija 1900 kv. metrų. Nieko keisto, kad čia siūlomos visos jau anksčiau minėtos kardio, stretching, laisvų svorių, funkcinės zonos, vyksta grupinės treniruotės, veikia soliariumas ir pirtys. Tiesa, nereikia pamiršti, kad visos pirtys „Gym+“ sporto klubuose veikia visomis savaitės dienomis nuo 9.00 val. iki 21.00 val.

Ukmergės g. 256

Apžvelgiant, kokie dar yra „Gym+“ sporto klubai Vilniuje, verta užmesti akį į Ukmergės g. 256 esantį sporto klubą. Jis kiek mažesnis nei esantis adresu Žirmūnų g. 68A – plotas siekia virš 1850 kv. metrų, bet čia taip pat yra visos pagrindinės sporto zonos, grupinių treniruočių salė, įrengtas ne tik soliariumas, bet ir pirtys.

Viršuliškių g. 40

Dar vienas prekybos centras – šįkart prekybos centras „Mada“ priglaudė dar vieną „Gym+“ sporto klubą. Šis, adresu Viršuliškių g. 40 randamas Gym+“ sporto klubas yra daugiau 1700 kv. metrų ploto, turi visas pagrindines – kardio, stretching, trosinių treniruoklių, laisvų svorių, funkcinę ir kovos metų zonas, jame vyksta grupinės treniruotės, veikia ir soliariumas.

Vytauto Pociūno g. 8

Adresu Vytauto Pociūno g. 8 įsikūręs ne kas kitas, o prekybos centras „Vilnius Outlet“. Didžiuliame ir moderniame prekybos centre įsikūręs ne ką mažiau modernus ir tiesiog tviskantis 1600 kv. metrų ploto „Gym+“ sporto klubas. Jame apsilankantys gali naudotis kardio, stretching, trosinių treniruoklių, laisvų svorių ir funkcine zonomis, dalyvauti grupinėse treniruotės. Negana to, naudotis pirtimis ir soliariumais. Turbūt šis sporto klubas aktualiausias Pilaitės mikrorajono gyventojams ir yra puikus pasirinkimas kitiems, norintiems daugiau vietos sportui, lankytojams.

Priegliaus g. 1

Norintys sportuoti arčiau namų Pilaitės gyventojai gali naudotis adresu Priegliaus g. 1 esančiu „Gym+“ sporto klubu. Šiame moderniame 1400 kv. metrų ploto sporto klube yra tik kardio ir laisvų svorių zonos, tačiau taip pat suteikiama galimybė dalyvauti grupinėse treniruotėse ir naudotis pirtimis.

Žemaitės g. 22

Čia suklusti turėtų jau Naujamiesčio gyventojai. Nors šis klubas yra pats mažiausias, kalbant kokie yra „Gym“ sporto klubai Vilniuje – plotas siekia daugiau nei 1100 kv. metrų, bet įrengtos visos pagrindinės sportavimui reikalingos zonos, vyksta grupinės treniruotės ir galima naudotis soliariumo paslauga.

Sporto klubai Vilniuje: „Lemon gym“

Vilniuje gerą vardą tarp sportuojančių turintis „Lemon gym“ paslaugas čia teikia nuo pat 2015 metų. Nuolat plečiamas sporto klubų tinklas ir patogios lokacijos, atnaujinama įranga ir vis didinamas paslaugų asortimentas lemia tai, kad vis daugiau žmonių nusprendžia prisijungti prie šio sporto klubų tinklo. Daugiau apie jį ir jo siūlomas paslaugas skaitykite čia.

„Lemon gym“ „Vienuolis“. Vienuolio g. 4

Vienas naujausių šio sporto klubų tinklo papildymų – pačiame Vilniaus centre, Vienuolio g. 4, esantis naujutėlis „Vienuolio“ pavadinimą gavęs „Lemon gym“ sporto klubas. Anksčiau šiose kelių aukštų patalpose veikė „Impuls“ sporto klubas. Į šio „Lemon gym“ sporto klubo infrastruktūrą ir paslaugas buvo investuota išties nemažai – šiame sporto klube galima rasti naujausią sporto įrangą, treniruoklius, erdvią funkcinę ir kardio zonas. Užsukti sportuoti būtent į šį „Lemon gym“ sporto klubą gali motyvuoti ir tai, kad iš jo atsiveria nuostabus vaizdas į Vilniaus senamiestį. Nepaminėti negalima ir modernios bei profesionalios saunų erdvės.

„Lemon gym“ „Europa“. Konstitucijos pr. 7A

Kaip ir „Gym+“, taip ir „Lemon gym“ kai kuriuos sporto klubus yra įrengusi didžiuosiuose prekybos centruose. Nieko keisto – juk taip užtikrinama galimybė patogiai pasistatyti automobilį. Tad turbūt didžiausias „Lemon gym“ sporto klubas yra įsikūręs prekybos centre „Europa“, adresu Konstitucijos pr. 7A. Trečiame prekybos centro aukšte esantis sporto klubas yra visai neseniai pilnai atnaujintas, čia siūloma naudotis mankštos erdve, funkcine ir kitomis svarbiomis zonomis (įskaitant booty zone erdvę), grupinių treniruočių sale, sauna. Daug dėmesio „Lemon gym“ skiria ir socialiniams tinklams – šiame „Lemon gym“ sporto klube apsilankę klientai savo progresą gali įamžinti prie jau žymiuoju laikomo auksinio veidrodžio funkcinėje erdvėje. Lankytojams taip pat suteikiama galimybė dvi valandas kartą per dieną laikyti savo automobilį prekybos tinklo aikštelėje.

„Lemon gym“ „Banginis“. P. Lukšio g. 34

Taip pat didžiulis ir modernus P. Lukšio g. 34 esantis „Lemon gym“ sporto klubas. Pavadinimą „Banginis“ jis gavo dėl to, kad yra įsikūręs nemažai parduotuvių talpinančio prekybos centro „Banginis“ patalpose. Įdomu, kad šis „Lemon gym“ sporto klubas turi kelis aukštus su mankštos erdve, kardio treniruoklių ir funkcine zonomis, grupinių treniruočių sale, booty zone erdve. Klientams automobilio statymas šalia esančioje „Unipark“ stovėjimo aikštelėje nieko nekainuoja net 3 valandas.

„Lemon gym“ „Antakalnis“. Antakalnio g. 37

Kitoje Neries upės pusėje – Antakalnyje – yra dar vienas „Lemon gym“ sporto klubas. Norint patekti į adresu Antakalnio g. 37 esantį sporto klubą reikės lipti ne vieną aukštą laiptais, pats sporto klubas nors ir nėra didelis, tačiau jaukus ir su visomis svarbiausiomis zonomis. Kitaip sakant, turi viską, kad pavyktų pasiekti savo užsibrėžtus tikslus. Svarbu ir tai, kad Antakalnio mikrorajone „Lemon gym“ praktiškai niekas nesudaro konkurencijos.

„Lemon gym“ „Pilaitė“. Vydūno g. 2

Tačiau Pilaitės mikrorajone „Lemon gym“ sporto klubas yra praktiškai kitoje gatvės pusėje nei „Gym+“ sporto klubas. Adresu Vydūno g. 2 įsikūręs „Lemon gym“ sporto klubas turi visas svarbiausias sportavimui reikalingas zonas, nemokamą parkingą, tačiau jame, skirtingai nei šalia esančiame „Gym+“ sporto klube, nėra saunos.

„Lemon gym“ „Fabijoniškės“. Ateities g. 31 B

Netoli „Gym+“ sporto klubo Fabijoniškėse įsikūręs kitas „Lemon gym“ sporto klubas. Atrodo, kad arba sporto klubai Vilniuje mėgsta būti netoli vienas kito arba mieste jiems tiesiog darosi ankšta. Tačiau iš to galiausiai išlošia sporto entuziastai. Ateities g. 31B įsikūręs „Lemon gym“ sporto klube yra kone visos sportui reikalingos zonos ir erdvės, suteikiamas nemokamas parkingas, o sporto sesijas galima praskaidrinti žaidžiant stalo tenisą. Be to, minėti sporto klubai pasidalina klientus, tad netenka stumdytis ir laukti prie treniruoklių.

„Lemon gym“ „Perkūnkiemis“. Perkūnkiemio G. 4

„Lemon gym“ dėmesį skyrė ir Perkūnkiemio mikrorajono gyventojams. Čia, kaip ir kituose šio sporto klubo tinklo atstovybėse, galima rasti laisvų svorių, kardio ir funkcinę zonas, booty zone erdvę, dalyvauti grupinėse treniruotėse.

Sporto klubai Vilniuje: „Impuls“

Turbūt didžiausias privalumas ir išskirtinumas iš kitų aptariamų sporto klubų tinklų – galimybė mokytis plaukti ar išlavinti savo plaukimo techniką. Kone visuose „Impuls“ sporto klubuose yra įrengti baseinai, vyksta treniruotės, vykdoma „Plaukimo akademijos“ veikla. Negana to, kokybiški treniruokliai, daugybė sportininkams skirtų zonų ir per ilgus metus itin gera virtusi šio sporto klubo klientų aptarnavimo kokybė daro šį sporto klubą vienu geriausių Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

Kareivių g. 14

Turbūt didžiausias ir vienas ilgiausiai veikiančių „Impuls“ sporto klubų Vilniuje – esantis adresu Kareivių g. 14. Jame yra daugybė įvairiems sporto entuziastų norams skirtų salių: X-FIT, treniruočių, dviračių… Taip pat – 4 grupinių treniruočių salės, kuriose, skaičiuojama, galima rinktis iš virš 50 skirtingų grupinių treniruočių – nuo atpalaiduojančių ir tempimo iki intensyvių kardio treniruočių. Taip pat galima žaisti stalo tenisą.

Visgi didžiausias šio sporto klubo privalumas – vandens pramogos. Sporto klube veikia ne tik baseinas, galimybė mokytis plaukti ar lavinti įgūdžius „Plaukimo akademijoje“, bet ir kelios vandens erdvės, tačiau ir didžiulė pirčių zona – įrengta rusiška, garinė infraraudonųjų spindulių ir suomiška pirtys. Taip pat veikia ledo kambarys, siūlomi atpalaiduojantys masažai.

Svarbu ir tai, kad šiame „Impuls“ sporto klube veiklos ras ne tik suaugusieji, bet ir mažesnieji, specialias ir išskirtines būsimoms ir esamoms mamoms skirtas treniruotes.

Savanorių pr. 28

Kitas itin vertas dėmesio „Impuls“ sporto klubas Vilniuje įsikūręs adresu Savanorių pr. 28. Jame lankytojai gali rasti erdvią treniruoklių zoną, X-FIT, dvi jaukias grupinių treniruočių sales, baseinus pirčių zoną, kurioje įrengtos garinė, suomiška ir infraraudonųjų spindulių pirtys, sūkurinė vonia ir vaikų baseinas. Žinoma, ir galimybė mokytis plaukti „Plaukimo akademijoje“.

Fabijoniškių g. 97A

Fabijoniškių mikrorajone adresu Fabijoniškių g. 97A esančiame „Impuls“ sporto klube lankytojams siūloma erdvi treniruoklių salė su profesionalia įranga, net trys grupinių treniruočių salės su virš 200 treniruočių per mėnesį, baseino ir pirčių, kurių yra dvi, erdvės. Taip pat mamoms siūloma sportuoti kartu su savo vaikais nuo 6 mėnesių amžiaus – specialūs pratimai padės subalansuoti kūną po nėštumo iššūkių. Nereikia pamiršti ir kitų plaukimo treniruočių.

L. Asanavičiūtės g. 15

Karoliniškėse, adresu L. Asanavičiūtės g. 15 randamas „Impuls“ sporto klubas taip pat turi specialiai būsimoms ar esamoms mamoms skirtas išskirtines treniruotes, „Plaukimo akademijos“ privalumus, erdvią treniruoklių, X-FIT, dviračių ir net keturias grupinių treniruočių sales. Nereikia pamiršti ir to, kad šiame „Impuls“ sporto klube lankytojams siūloma pažaisti stalo tenisą, plaukioti baseine, naudotis erdvia pirčių zona ir atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje.

Ozo g. 41

Visai šalia „Sportimos“ maniežo, Ozo g. 41, įsikūręs dar vienas „Impuls“ sporto klubas su treniruoklių sale ir net 3 grupinių treniruočių salėmis – per mėnesį joje profesionalūs treneriai praveda virš 200 treniruočių. Tiesa, šis „Impuls“ sporto klubas yra kiek kitoks – jame nėra baseinų ir pirčių.

Daugiau apie Lietuvos sporto klubų tinklus galite sužinoti šiame straipsnyje.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-04-29

Geriausios lažybų bendrovės