Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Futbolo rezultatai gyvai – kur sekti rezultatus, populiariausios svetainės, pavyzdžiai bei lažybų bendrovių įtaka

Futbolo rezultatai gyvai

Futbolas yra populiariausia sporto šaka pasaulyje, o jo žiūrimumas ženkliai lenkia savo konkurentus. Pasauliniu mastu futbolo transliacijų bei rungtynių rezultatų sekimo svetainių yra apstu, tačiau pasirinkti tinkamą variantą gali būti keblu. Dauguma internetinių platformų siūlo nemokamas paslaugas, tačiau jei norima sekti ne tik rezultatus, bet ir stebėti pačias rungtynes – teks susimokėti.

Tačiau šiandien panagrinėsime ne tiesioginių futbolo transliacijų opcijas, o internete esančias svetaines, kuriose galima sekti ne tik futbolo varžybų eigą, bet ir susipažinti su sudėtimis, žaidėjų išsidėstymu, statistinių aspektų peripetijomis bei daugybę kitų niuansų.

Futbolo rezultatai gyvai – kur sekti rezultatus?

Futbolo rungtynių pasiūla yra bene didžiausia visoje sporto rinkoje. Didžiąją dalį aukščiausio lygio futbolo galima stebėti pasitelkiant televizijos transliacijas. Visgi egzistuoja ir kitas variantas, kuris visada padeda išlikti įvykių sūkuryje – rungtynių rezultato ir eigos stebėjimas. Tiesioginiai futbolo rezultatai gali būti sekami įvairiose internetinėse futbolo svetainėse ar platformose. Jų yra begalė, tačiau svarbu pasirinkti tą variantą, kuris suteiks didžiausią kiekį informacijos valdymo galimybių.

Futbolo rezultatai gyvai – žiniasklaidos platformos

Šioje skiltyje pažvelgsime į labiausiai eksploatuojamas žiniasklaidos platformas, kuriose didžiąją ar visą dalį srauto užima futbolas.

Žiniasklaidos platformos – „OneFootball“

2008-ųjų metų sausio 1-ąją dieną Vokietijoje sukurta „OneFootball“ futbolo žiniasklaidos platforma yra didžiausia visame pasaulyje. Čia yra pateikiami rungtynių rezultatai, tiesioginės transliacijos, statistika, naujienos, gražiausi momentai, futbolo perėjimų gandai bei šūsnis kitų temų. Čia galima rinktis iš daugiau nei 200 lygų ir 7 skirtingų kalbų. Jau užfiksuoti futbolo rezultatai bei tiesioginiai futbolo rezultatai gali būti rasti šiuo būdu:

• Atsidarius pagrindinį „OneFootball“ platformos puslapį reikia paspausti ant „Matches“ skilties.

• Sekantis žingsnis yra sudarytas iš trijų pasirinkimų: „All“, „Watch“ ir „Live Now“. „All“ skiltyje yra pateikiamos visos rungtynės, kurios įvyko ar vis dar vyksta. „Watch“ skiltyje rungtynes galima ar bus galima žiūrėti tiesiogiai, o „Live Now“ yra pateikiamos visos šiuo metu gyvai vykstančios rungtynės, tačiau tiesioginės peržiūros galimybės nėra.

Futbolo rezultatai gyvai – „Sofascore“

„Sofascore“ yra sporto naujienų platforma, kuri daugiausia dėmesio skiria kiek įmanoma greitesniam, patikimesniam ir detalesniam sporto rungtynių rezultatų pateikimo procesui. Šios internetinės svetainės išskirtinumas yra aiškiai pavaizduotos statistikos grafos ir duomenys. Ji susikūrė 2010-siais metais Kroatijoje, bet tikraisiais šios kompanijos susiformavimo metais yra laikomi 2012-ieji, kai kompanija gavo mums visiems puikiai žinomą pavadinimą.

„Sofascore“ aprėpia kur kas daugiau nei kiti konkurentai. Čia galima rasti didžiąją dalį sporto šakų, pilną duomenų analizės paketą, statistinius palyginimus, žaidėjų įvertinimus ir t.t. Jau užfiksuoti futbolo rezultatai bei tiesioginiai futbolo rezultatai gali būti rasti šiuo būdu:

• Pirmasis žingsnis yra atsidaryti pagrindinį „Sofascore“ interneto puslapį.

• Viskas – atlikti jokių kitų žingsnių nereikia, nes jau pačiame pirmajame puslapyje rasite visą būtiną informaciją. Čia galima pasirinkti įvairius su futbolu susijusius aspektus: datą, visas įvykusias, būsimas ir tiesiogiai šiuo metu vykstančias futbolo kovas ir netgi būsimų rungtynių koeficientus.

Futbolo rezultatai gyvai – „Goal“

„Goal“ yra sporto žurnalistikos internetinis puslapis, kuris pilnai susiformavo 2005-siais metais. Turinys gali būti skaitomas 15 skirtingų kalbų, o tinklalapis labiausiai žinomas dėl savo futbolo istorijų. Kaip ir bet kurioje kitoje platformoje – čia galima stebėti tiesiogines rungtynių transliacijas, šiuo metu vykstančių varžybų sąrašą ar per ateinančias porą dienų skirtingose pasaulio kampeliuose įvyksiančias kovas. 2017-siais ir 2020-siais metais „Goal“ tapo geriausia sporto naujienų svetaine pasaulyje. Jau užfiksuoti futbolo rezultatai bei tiesioginiai futbolo rezultatai gali būti rasti šiuo būdu:

• Kaip ir anksčiau buvo minėta – pirmas etapas yra pagrindinio „Goal“ puslapio atidarymas. Vėliau reikia surasti puslapio viršuje esančią turinio juostą ir pasirinkimo galimybę „Scores“. Be abejonės, ją būtina ir paspausti.

• Sėkmės atveju turėtumėte išvysti puslapį, kuriame bus galima atrasti visą reikalingą futbolo rungtynių informaciją: „Live“ skiltyje šiuo metu tiesiogiai vykstančias futbolo kovas, varžybų paieškos lauką, mėnesio ir savaitės dieną bei apačioje nurodytas būsimas ir jau įvykusias kovas.

Futbolo rezultatai gyvai – oficialios futbolo lygų svetainės

Laikas pereiti į kitą barikadų pusę ir pasižiūrėti į oficialias futbolo lygų svetaines.

Futbolo rezultatai gyvai – „Premier League“

„Premierleague.com“ yra oficialus stipriausios Anglijos futbolo lygos internetinis puslapis. Čia galima rasti ne tik futbolo rungtynių rezultatus, naujienas apie komandų sudėčių pokyčius, traumas, perėjimus, apdovanojimus, tačiau ir detalę informaciją apie kiekvieno klubo vykdomą veiklą. Kadangi Anglijos futbolo čempionatas yra stipriausia šios sporto šakos lyga pasaulyje – nėra nieko keista kodėl šis puslapis yra toks populiarus. Dabartinė „Premier“ lyga susiformavo 1992-ųjų metų gegužės 27-ąją dieną.

Futbolo rezultatai gyvai – „MLS“

„Major League Soccer“ čempionatas buvo įkurtas 1993-ųjų metų gruodžio 17-ąją dieną. Per daugiau nei 30 metų ši lyga pritraukė ne vieną Europoje sužibusią futbolo žvaigždę.

• Davidas Beckhamas
• Lionelis Messi
• Thierry Henry
• Zlatanas Ibrahimovičius
• Davidas Villa
• Kaká
• Bastianas Schweinsteigeris

„Mlssoccer.com“ yra kiek panašus į „Premier“ lygos tinklalapį, tačiau čia rasite visas būtiniausias naujienas apie Jungtinių Amerikos Valstijų stipriausią futbolo lygą – rungtynių rezultatus, statistikas, interviu, įdomius straipsnius prieš lemiamas turnyro kovas ir t.t. „MLS“ tinklalapis yra prieinamas anglų ir ispanų kalbomis.

Futbolo rezultatai gyvai – „LaLiga“

„LaLiga“ čempionatas yra vienas iš penkių stipriausių Europoje, o populiarumu nusileidžia tik „Premier“ lygai. Ispanijos aukščiausiasis futbolo divizionas susiformavo 1929-siais metais. Šiame puslapyje galima rasti ko tik širdis geidžia, tačiau išskirtiniausia funkcija galima laikyti transliacijos paieškos paspaudimo galimybę, kuri atsižvelgiant į lankytojo pasirinktą valstybę leis pamatyti kokioje platformoje galima žiūrėti „LaLiga“ turnyro rungtynes. Turinį galima skaityti ispanų ir anglų kalbomis.

Futbolo rezultatai gyvai – lažybų bendrovės

Pastaruoju metu labai išpopuliarėjusios lažybų bendrovės tampa žiniasklaidos priemonių ir oficialių futbolo svetainių konkurentu. Lažybų bendrovių puslapiuose galima ne tik sekti rezultatus, tačiau ir atlikti įvairius statymus. Futbolo rezultatai gali būti sekami bendrovių statymų gyvai puslapiuose, o „7bet“ svetainėje juos galima rasti šiuo būdu:

• Atsidaryti pagrindinį „7bet“ puslapį ir paspausti ant opcijos „Lažybos gyvai“.

• Sekantis žingsnis yra pasirinkti futbolo sporto šaką ir tokiu būdu bus pateiktos visos šiuo metu tiesiogiai vykstančios futbolo kovos.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-04-05

Geriausios lažybų bendrovės