Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Savaitės sporto įvykių pasiūla – statymų prognozės ir koeficientai

Statymų prognozės ir koeficientai

Artėjančios savaitės geriausios Statymų prognozės ir koeficientai, kurios laukia lažybomis besidominčių ir jose dalyvaujančių žmonių.

Balandžio 16 d.

  • Eurolyga. Anadolu Efes vs Virtus. „Anadolu Efes“ -8.5 @1.90
  • UEFA Čempionų lyga. „Barcelona“ – „PSG“. „Barcelona“ pergalė @2.20

Eurolyga. Prasideda Eurolygos įkrintamosios, kuriose pirmajame susitikime susitinka „Anadolu Efes“ ir Bolonijos „Virtus“ ekipos. Dvi visiškai skirtingą reguliaraus sezono pabaigą turėjusios ekipos – turkai laimėjo 5 mačus iš eilės, o italai nelaimėjo jau 7 dvikovų paeiliui.

„Anadolu Efes“ įgavę gerą formą, turi puikiai veikiantį mechanizmą, kuriam iki susižaidimo atrodė trūko tik vieno – susižaidimo ir išvengti traumų. Šioje sezono stadijoje „Anadolu“ yra pasiekę būtent tai, tad „Virtus“ lengvos dvikovos išvykoje tikėtis – sunku.

UEFA Čempionų lyga. „Barcelona“ po vyriausiojo trenerio paskelbimo apie tai, jog po sezono paliks klubą, pradėjo žaisti neįtikinėtinai – 10 pergalių ir 3 lygiosios. Pirmasis tarpusavio mačas Paryžiuje baigėsi „Barcos“ pergale 3:2. Katalonai „lipo“ iš atsilikimo 1:2. Du įvarčiai ir pergalė išvykoje – nemažas žingsnis į priekį, paryžiečiams Barselonoje reikės atsidengti, o už tokius veiksmus, jeigu nepavyksta realizuoti anksti – elitinio lygio komandos baudžia iškart.

Balandžio 17 d.

  • UEFA Čempionų lyga. Man City vs Real Madrid. „Real“ nepralaimės @2.35
  • UEFA Čempionų lyga. „Bayern“ vs „Arsenal“. „Bayern“ pergalė @2.40

UEFA Čempionų lyga. „Man City“ ekipa – lygos favoritai, tačiau pirmoji dvikova su „Realu“ išvykoje įrodė, jog „karališkasis“ klubas gali žaisti su Pepo Guardiolos auklėtiniais kaip lygūs su lygiais. Namuose Mančesterio ekipa rungtyniauja geriau nei išvykose, tačiau „Real“ savo sudėtyje turi tiek kokybės ir aukščiausiojo lygio patirties, kad jų neišgąsdintų niekas. Galima tikėtis, jog tokio atviro futbolo, kokį matėme pirmajame susitikime išvysti jau neturėtumėme, tad atsargesnis futbolas gali leisti tikėtis – mažesnio rezultatyvumo, o kai susitinka tokio meistriškumo komandos – pasisaugojimas artina baigtį prie lygiųjų. Aišku viena, laukia nuostabus futbolo vakaras.

„Arsenal“ istorija tęsiasi – komanda žaidžia puikų sezoną, bet priartėjus prie sezono pabaigos, kai elitinės komandos įjungia aukščiausią pavarą – Londono ekipa pradeda strigti. Anksčiau taip būdavo dėl per trumpo atsarginių žaidėjų suolelio, šį kartą jau atrodė, jog Mikelis Arteta puikiai rotuoja sudėtimi, tačiau istorija – kartojasi. Komanda pralaimi Anglijoje, namuose šiaip ne taip išsitraukia lygiąsias dvikovoje su „Bayern“. Išvykoje į Miuncheną tikėtis lengvesnių rungtynių tikrai nereikėtų. Vokiečiai – sudėtyje turi patirties pranašumą, o duobėje esančiam „Arsenal“ bus labai sunku.

Balandžio 18 d.

  • UEFA Europos lyga. AS Roma – AC Milan. 2.5 įvarčių mažiau @1.95
  • UEFA Europos lyga. „Atalanta“ – „Liverpool“. „Liverpool“ pergalė @1.70

Balandžio 20 d.

  • „Premier“ lyga. „Wolves“ – „Arsenal“. Daugiau 2.5 įvarčio @1.65
  • „Bundesliga“. „Union Berlin“ – „Bayern“. „Bayern“ pranašumas -1.0 @1.80

Balandžio 21 d.

  • „Premier“ lyga. „Fulham“ – „Liverpool“. „Liverpool“ -1.0 pranašumas @1.80
  • La Liga. „Barcelona“ – „Real Madrid“. Suminis daugiau 3.0 @1.85
Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-04-18

Geriausios lažybų bendrovės