Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Giulliany Perea – Amazonėje gimusi kovingoji MMA atstovė

Giulliany Perea

Giulliany Perea, kurios tikrasis vadas – Giulliany Singred Vieira Perêa, yra 31 metų amžiaus brazilų kovotoja. Ji yra vos 56.7 kg svorio ir 160 cm ūgio. Dėl mažo svorio ji kovoja MMA (Mixed Martial Arts, liet. Mišrieji kovos menai) sporto šakos Flyweight svorio kategorijoje iki 56.7 kg ir jau yra iškovojusi ne vieną čempionės titulą.
Įdomu, kad ji taip pat turi apsigynusi juodą braziliško džiudžitsu diržą. Be to, yra gimusi Benjamim Constant vietovėje, kuri išsidėsčiusi Amazonės džiunglėse visai netoli Peru ir Kolumbijos sienų.

Giulliany Perea apdovanojimai

Dar būdama 25 metų Giulliany Perea Albanijos sostinėje Tiranoje surengtame turnyre tapo mėgėjų MMA čempione. Po trumpiniu MMA slepiasi angliškas terminas „Mixed Martial Arts“. Išvertus iš anglų kalbos, tai reiškia Mišriuosius kovos menus. Šis terminas pirmąkart buvo paminėtas dar 1993 metais ir įgavo vis daugiau populiarumo dėl savo universalumo. MMA sporto šaka apima įvairiausias kovos menų technikas: boksą, karatė, Muay Thai, brazilišką džiudžitsu, kurio juodą diržą turi kovotoja, ir imtynes. Paprastai šiame sporte dvikovos trunka 3 raundus po 5 minutes. Turbūt žinomiausi MMA renginiai – UFC organizacijos organizuojami turnyrai.

Tiesa, Giulliany Perea varžosi IMMAF (International Mixed Martial Arts Federation, liet. Tarptautinė mišrių kovos menu federacija) organizuojamuose turnyruose. Kaip pati yra sakiusi anksčiau, „IMMAF kovoja patys geriausi atletai, tad varžytis jos turnyruose – labai smagu ir naudinga. Labai džiaugiuosi savo rezultatais ir ačiū Dievui, kuris kasdien verčia tobulėti“.
2021 metais ji mėgėjų MMA pasaulio čempionate liko antra, o 2022 metais Pietų Amerikos pirmenybėse net triumfavo. Triumfą dar kartą pakartojo ir vėliau. Galiausiai 2023 metų IMMAF pasaulio čempionate Giulliany Perea iškovojo aukso medalį.

Naujas Giulliany Perea etapas

Galiausiai šiemet Giulliany Perea, kuri iš viso mėgėjų sporte iškovojo 14 pergalių, perėjo į profesionalų gretas. Ji prisijungė prie „Invicta FC“, žinomos kaip „Invicta Fighting Championships“ (liet. Invicta kovų čempionatas). Tai JAV profesionalių mišrių kovos menų organizacija, kuri buvo įkurta dar 2012 m. Janet Martin ir Shannon Knapp. Įdomu, kad šios organizacijos pavadinimas kilęs iš lotyniško žodžio „nenugalimas“.

Kaip po sutarties pasirašymo savo „Instagram“ paskyroje rašė pati kovotoja, „NĖRA NIEKO NEĮMANOMO!!! Kas mane pažįsta, žino, kad dar prieš migruodama į MMA visada sakydavau, kad mano svajonė yra kovoti tokiame turnyre. Kai pradėjau savo svajonių MMA karjerą, iškart žinojau, kad turiu sunkiai dirbti, kad ten patekčiau, buvau (ir iki šiol esu) pasirengęs mokėti bet kokią kainą. Ir dažnai maniau, kad pasiduosiu, bet Dievas, mano brangus ir mylintis Tėvas, įgyvendino šią svajonę“.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-06-07

Geriausios lažybų bendrovės