Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

„Jungle King“: žymiausios jau įvykusios kovos, nugalėtojai bei ateityje laukiantys renginiai

2021-ųjų rudenį įsikuria organizacija, kurios sumanytojai – Dominykas Dirkstys bei Remigijus Viršila. Kaip teigė, Dominykas – po to, kai pamatė, jog Remigijaus kova su Dovydu Rimkumi „Riimkenzo“ – kitoje organizacijoje pritraukė tiek žmonių dėmesio, neliko nieko kito – kaip pradėti organizuoti tokio tipo kovas patiems. Ir taip gimė – „Jungle King“.

„Jungle King“ 1: Remigijus Viršila vs „Rudas“

2021-ieji rugsėjo 11-oji diena. „Jungle King“ turnyrų starto pradžia. Vakaro kulminacija: „Miamis“ vs „Valiera“ bei labiausiai internete žinomo „džiunglių“ kovotojo – Remigijaus Viršilos dvikova su „Rudu“.

Pirmosioms „džiunglėms“ trūko profesionalumo – strigo kameros, nebuvo garso, tačiau į ringą žengę ir kovoti pasiruošę žmonės – padarė šou, kurį vėliau stebėti panoro vis daugiau ir daugiau žmonių.

Nugalėtojai: „Valiera“ įveikė „Miamį“ ir kaip vėliau parodys laikas – taip pradėjo savo sėkmingą kovotojo kelią šioje organizacijoje. Na, o vienas iš jos įkūrėjų – Remigijus Viršila pagrindinėje vakaro dvikovoje susitvarkė su „Rudu“.

„Jungle King“ 2: „Maybach“ vs Remigijus Viršila

Antrasis turnyras surengtas 2022-ųjų balandžio 2-ąją. Būtent šis renginys įsuko organizacijos karuselę taip, jog ji buvo užprogramuota sėkmei. Vakaro vinimi tapo Lauryno Burovo „Maybach“ debiutas ringe. Pagrindinėje vakaro kovoje jam teko stoti į dvikovą su gerokai už save fiziškai stipresniu – ir patirties, tiek sporte, tiek koviniame ringe daugiau turinčiu – Remigijumi Viršila. Kova ilgai nesitęsė, o savo pranašumą, kaip ir tikėtasi įrodė – Remigijus Viršila.

Dominykas Dirkstys – organizacijos veidas, vienintelis profesionalus kovotojas, taip pat pasirodė šiame turnyre – co-main evente, Dominykas susitiko su „Timu“ bei šventė pergalę nokautu.

Renginyje į ringą taip pat žengė ir statymų bei kripto naujienų pasaulyje gerai žinomas – Paulius Aršauskas, kuris išbandė „Spinerio“ tvirtumą. Kovą, vieningu teisėjų sprendimu laimėjo – Paulius Aršauskas.

„Jungle King“ 3: „Minedo“ debiutas

Renginys toliau populiarėja. Ažiotažas kyla, o Kovo 12-tą dieną Kauno pramogų Oazėje įvykęs šou pritraukė didžiulį dėmesį. Pirmojoje vakaro dalyje kovėsi:

 • Dainiukas v Tomasino (Nugalėtojas: Dainiukas)
 • Dunauskas vs Dovydas (Nugalėtojas: Deividas Dunauskas)
 • Guga vs Tomas (Nugalėtojas: Guga)
 • Milžinas vs Dirkstys (Nugalėtojas: Dominykas Dirkstys)

Antrojoje dalyje, į ringą turėjo žengti mažiau patyrę kovotojai, kurie priskiriami „influencerių“ kategorijai:

 • Denčik ir Tarzanas vs Grafas ir Eduardas (Nugalėtojai: Denčik ir Tarzanas)
 • Hotukas vs Lobovas (Nugalėtojas: Lobovas)
 • Laurynas „Maybach“ Burovas vs Mindaugas „Minedas“ Jonušas (Nugalėtojas: L. Burovas „Maybach“)
 • Remigijus Viršila vs Tadas (Nugalėtojas: Remigijus Viršila)

Pagrindiniu vakaro akcentu vėl tapo Lauryno Burovo kova. Šį kartą vilniečiui iššūkį metė praeityje garsus dainininkas-personažas Mindaugas Jonušas, geriau žinomas „Minedo“ slapyvardžiu. Kova virto farsu, o aukštyn kilo Lauryno ranka.

Jungle King 4“: revanšinė „Maybacho“ ir Minedo kova

Birželio 25-ąją, Klaipėdoje surengtas renginys, kurio dėmesio centre ir vėl Laurynas „Maybach“ Burovas bei Mindaugas Jonušas „Minedas“. Revanšinė šių dviejų organizacijos kovotojų akistata. Be jų į ringą žengė „Jungle King“ vienu iš veidų tapęs „Valiera“, „Milžinas“ (Imantas) bei debiutantas, tačiau soc. erdvėse gerai žinomas „lietuviškasis McGregoras“

Pirmoji dalis:

 • Valiera vs „McGregoras“ (nugalėtojas: Valiera)
 • Imantas vs Eduard (nugalėtojas: Imantas)
 • Guga vs Sergo (nugalėtojas: Guga)

Antroji:

 • Viršila vs Edgaras (nugalėtojas: Edgaras)
 • Dominykas Dirkstys vs Ilja Ivanovs (nugalėtojas: Dominykas)
 • Valskis vs Habibas (kova neįvyko)
 • Laurynas „Maybach“ Burovas vs Mindaugas „Minedas“ Jonušas (nugalėtojas: Maybach)

Šio renginio metu pirmąjį pralaimėjimą „džiunglėse“ patyrė Remigijus Viršila, kuris pralaimėjo organizacijoje debiutavusiam, laisvalaikiu boksu užsiiminėjančiam kovotojui vardu Edgaras. Dominykas Dirkstys pratęsė savo pergalių seriją, Valskio bei Habibo numatyta kova – neįvyko, o renginio vinis – Maybacho ir Minedo akistata baigėsi neatlikus jokio smūgio – Mindaugas Jonušas nusprendė pasitraukti, indikuodamas, jog kovos metu patyrė traumą.

Jungle King 5: „Maybach“ vs „Petras“

Socialiniuose tinkluose sparčiai išpopuliarėjęs 39-erių metų Petras – priėmė jam Lauryno Burovo mestą iššūkį ir rugpjūčio 13 dieną debiutavo „džiunglėse“. Debiutinėje savo kovoje jis iškart gavo – pagrindinę vakaro kovą.

Visos vakaro kovos:

 • Maybachas vs Petras Dovydaitis (Petro pergalė vieningu teisėjų sprendimu)
 • Remigijus Viršila vs Tomasino (Viršilos pergalė 3 raunde, po oponento diskvalifikacijos)
 • Valiera vs lietuviškasis McGregoras (revanšinė kova) (Valieros pergalė po 3 nokdaunų)
 • Vytautas vs Paleistuvis (kova sustabdyta po dviejų raundų)
 • Žurnaliūga vs Voveriukas (Vovieriuko pergalė sustabdžius kovą)
 • Imantas vs Dariūnė ir Doncė (Imantas pergalė pirmajame raunde)
 • Guga vs Dunauskas (pergalė antrame raunde, po 3 nokdaunų)
 • Tarzanas vs 2 broliai (Tarzano pergalė nokautu)

Turbūt vienas sėkmingiausių renginių iš organizacijos pusės, žvelgiant į žmonių įsitraukimą. Tarzanas kovojo prieš du varžovus bei šventė pergalę nokautais. Guga vs Dunauskas – profesionaliausia vakaro kova, kurioje išvydome tris nokdaunus ir Dunausko pergalę.

„Influencerių“ kovose taip pat netrūko veiksmo: „Žurnaliūga“ pralaimėjo gerokai sunkesniam savo varžovui – „Voveriukui“, vyresnio amžiaus „Vytautas“ du raundus kaip lygus su lygiu kovojo prieš jauną ir gerų fizinių duomenų – „Paleistuvį“. „Lietuviškasis McGreegoras“ metė revanšinį iššūkį į „Valierai“, tiesa ir dar kartą buvo priverstas patirti pralaimėjimą. Remigijus Viršila buvo arto to, kad patirtų antrąjį pralaimėjimą iš eilės, tačiau kovos metu į nokdauną savo varžovą siuntęs Tomasino – vėliau sugebėjo susmūgiuoti Remigijui esant parteryje ir dėl neleistino veiksmo buvo diskvalifikuotas.

Vakaro vinis – „Maybachas“ vs „Petras“ baigėsi – teisėjų sprendimu pergalę skyrus organizacijoje debiutavusiam Petrui.

Jungle King“ 6: Petras vs Valiera

Fanų meilę užsitarnavęs Petras sugrįžo ir į kitą „Jungle King“ renginį – šį kartą jo gimtame miestelyje – Vilkaviškyje, Petras pagrindinėje vakaro kovoje stojo į dvikovą su vienu iš aktyviausių „Jungle King“ kovotojų – „Valiera“.

Be šios kovos, taip pat įvyko ir šios:

 • „Žurnaliūga“ vs „Minedas“ vs „McGregoras“ (nugalėtojas: „McGregoras“)
 • Airidas vs „Paleistuvis“ (nugalėtojas: „Paleistuvis“)
 • „Tarzanas“ vs „Kingkong“ (nugalėtojas: „Tarznas“)
 • „Hotukas“ ir „Maybacho sūnus“ (nugalėtojas: „Hotukas“)
 • „Voveriukas“ vs „Kauno Maybach“ (nugalėtojas: „Voveriukas“)

Na, o pagrindinėje vakaro kovoje vyrukai turėjo sutarę išskirtines taisykles. Pirmasis raundas vyko pagal bokso, antrasis – kikbokso, trečiasis – mišrių kovos menų taisykles. Nepaisant, skirtingų stilių – abu kovotojai nuožmiai kibo vienas kitam į atlapus. Fanų, susirinkusio Vilkaviškio salėje nuomone nugalėtojas buvo aiškus – vietinis herojus Petras. Teisėjai šioje kovoje matė kitą baigtį – pasibaigus trims raundams paskelbtos lygiosios.

Po renginio Petras socialiniuose tinkluose negalėjo patikėti sprendimu bei teigė, jog daugiau į organizaciją kovoti tikrai nebegrįš.

„Jungle King“ 7: „Tarzanas“ vs „Milžinas“

Kovų sąrašas šiame renginyje atrodė taip:

 • Remigijus Viršilas ir Valskis vs 5 varžovus (D. Dirkstys nusprendė, jog kovą 2:1 laimi R. Viršila ir Valskis)
 • Valiera vs Vovieriukas (Valieros pergalė)
 • Greta vs Ofelija (Ofelija po pirmojo raundo atsisakė tęsti kovą, nugalėtoja – Greta)
 • Vytautas vs Tadas (Varžovui pasidavus, pergalę švenčia Vytautas)
 • Ozols vs Dunauskas (Ozols pergalė po papildomo raundo)
 • Tarzanas vs Milžinas (Milžinas laimi techniniu nokautu)

„Jungle King“ populiarumas pradeda svyruoti – vakaro kovoje nebėra išskirtinai ryškių „influencerių“. Pagrindine vakaro kova tapo „Tarzano“ ir „Milžino“ dvikova. Įdomu tai, jog šiame renginyje galėjome išvysti ir formatą 2 prieš 5. Remigijus Viršila ir Valskis stoja į dvikovą su penkiais varžovais. Tiesa, ringe vienu metu buvo kovojama 1vs1, tiesiog, kovotojai galėjo kada panorėję – sumušus rankomis su savo komandos draugu – pasikeisti bei žengti į ringą.

Pergalę šioje netradicinėje kovoje Dominyko Dirskčio sprendimu šventė R. Viršilios bei Valskio duetas.

Antroje vakaro kovoje už savo varžovą gerokai smulkesnis „Valiera“ dvikovos su „Vovieriuku“ metu bandė įbauginti oponentą garsiai rėkdamas, atrodo tai pasiteisino. Keletas smūgių antrame raunde ir „Vovieriukas“ pats krenta ant grindų bei tris kartus sumušdamas į grindis, pasiduoda anksčiau laiko.

Trečia kova – merginų akistata. Greta vs Ofeliją. Ofelija pirmojo raundo pradžioje turėjo savo sėkmės akimirką, tačiau tai šioje kovoje ir buvo viskas – Greta perėmė iniciatyvą bei pradėjusi spausti savo varžovę, paleido ne vieną stiprią smūgių seriją. Po pirmojo raundo Ofelija nusprendė į ringą nebegrįžti.

„Vytuko“ pravardę turintis organizacijos veteranas – Vytautas pademonstravo neįtikėtiną ištvermę bei gerokai jaunesniam savo varžovui – „Tadui“ sukėlė didelį galvos skausmą. Šis nusprendė pasiduoti bei kovos nugalėtoju pripažįstamas – Vytautas.

Profesionaliausia vakaro kova – Ozols vs Dunauskas. Du kovos menų pagrindus turintys kovotojai pademonstravo, jog ir „džiunglėse“ galima išvysti profesionalumo. Trys raundai nugalėtojo neišryškino, tad šioje dvikovoje buvo skirtas papildomas raundas, jame aktyvesnis buvo Ozols, tad teisėjai pergalę atidavė latviui.

Ir pagrindinėje vakaro kovoje – „Tarzanas“ vs „Milžinas“, veiksmas vyko iki antrojo raundo vidurio, kai galingu smūgiu dešine „Milžinas“ sulaužė savo varžovui nosį. Ir nors pastarasis labai priešinosi tam, jog kova būtų sustabdyta, įsikišus medikams – neliko nieko kito, kaip nugalėtoju pripažinti „Milžiną“.

Artimiausi „Jungle King“ renginiai

Po gruodžio 12-ąją įvykusio 7-ojo turnyro – šiais metais naujos informacijos apie laukiančias kovas bei renginius organizacija nepateikia. Žiūrint į socialinius tinklus – oficialioje jų paskyroje yra užrašas – „sugrįšime netrukus“, tad šios organizacijos gerbėjai gali būti užtikrinti – kovų dar tikrai bus.

Norite sužinoti daugiau?

Jei mėgstate Jungle King, jums turėtų patikti ir kiti kovos mėnai. Kviečiame skaityti ir sužinoti apie UTMA bei King of Kings.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-07

Geriausios lažybų bendrovės