Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Geriausi Eurolygos koeficientai – kurie ilgalaikiai statymai turi daugiausiai vertės?

Geriausi Eurolygos koeficientai – statymų apžvalga

Eurolygos 2023-24 m. reguliarusis sezonas artėja prie pabaigos, komandoms beliko sužaisti vos po šešerias rungtynes, todėl puikus metas pradėti žvalgytis į atkrintamųjų medį bei pasigilinti į tai, kokias galimybes komandos turi kovojant dėl vietos finaliniame ketverte. Šiame tekste atrinkome kelis daugiausiai vertės turinčius statymus, kuriuose, mūsų manymu, yra geriausi Eurolygos koeficientai.

„Fenerbahce“ reguliariajame sezone pateks į TOP 4 @2,10

Šiuo metu Stambulo „Fenerbahce“ užima šeštą vietą, tačiau turi tik viena pergale mažiau nei 3-4 vietose esančios „AS Monaco“ ir „Panathinaikos“. Vis tik, šiame ketverte „Fenerbahce“ taikinys turėtų būti „FC Barcelona“. Ispanai turi dvejomis pergalėmis daugiau, tačiau dar laukia tarpusavio susitikimas Stambule.

„Fenerbahce“ komandai liko sužaisti šešerias rungtynes, iš kurių keturios bus žaidžiamos namuose prieš „Valencia“, „FC Barcelona“, „ALBA“ ir „Anadolu Efes“. Prognozuojama, kad Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai namuose gali laimėti visas ketverias rungtynes. Dvejos rungtynės bus žaidžiamos išvykoje – prieš „EA7 Emporio Armani“ ir paskutiniame ture prieš „Olympiacos“. Italijoje laimėti tikrai įmanoma, todėl galima gauti papildomą tašką, jeigu vienas iš keturių rungtynių namuose pralaimėtų. Dėl paskutinio turo sunku prognozuoti, kadangi komandoms gali lemti labai daug arba jau nieko nelemti.

Žvelgiant į „FC Barcelona“, katalonams reikės net ketverias rungtynes žaisti išvykoje prieš „Fenerbahce“, „Panathinaikos“, „Bayern“ ir paskutiniame ture prieš „Asvel“. Namuose laukia rungtynės prieš „Partizan“ ir „Maccabi“. Jeigu „Barca“ laimi abejas rungtynes namie ir išvykoje prieš „Asvel“, jie reg. sezoną baigs su 22 pergalėmis. Tai reiškia, kad „Fenerbahce“ gali kartą pralaimėti – pavyzdžiui, paskutiniame ture prieš „Olympiacos“. 

„Fenerbahce“ namuose šį sezoną pralaimėjo tik vieną kartą ir iškovojo dvylika pergalių. Išvykoje paskutiniame ture buvo nugalėtas „Real“ klubas. Į komandos sudėtį sugrįžo visi pagrindiniai krepšininkai, todėl reg. sezonas turėtų būti užbaigtas aukšta nata.

„Baskonia“ pergalių skaičius: mažiau 17,5 @1,80

Šiuo metu „Baskonia“ turi 15 pergalių ir lieka sužaisti šešerias rungtynes. Laimėti tris kartus, atrodo, kad nėra daug, tačiau pažvelkime į komandos tvarkaraštį. Namuose prieš „EA7 Emporio Armani“, išvykoje prieš „Partizan“ ir „Žalgirį“, namuose prieš „Anadolu Efes“ ir išvykoje prieš „Real“ bei „Virtus“.

Jeigu laimi abejas rungtynes namuose prieš Milano ir Stambulo komandas, reiškia, kad reikia laimėti bent kartą išvykoje. Belgrade laimėti bus labai sunku, Kaune 50/50. Paskutiniame ture bus žaidžiama prieš „Virtus“, kuriems, tikėtina, kad tos rungtynės irgi bus svarbios. Galima žvalgytis į rungtynes prieš „Real“, kuriems tai jau turėtų nieko nebelemti, nes yra užsitikrinę pirmą vietą reg. sezone. Tačiau, jeigu namuose pralaimi nuo Milano arba „Anadolu Efes“, išvykoje laimėti reikės jau du kartus, kas atrodo sunkiai tikėtina.

„Partizan“ pergalių skaičius: daugiau 16,5 @1,90

Belgrado „Partizan“ praėjusį sezoną turėjo puikų žygį atkrintamosiose ir buvo per vieną pergalę nuo finalinio ketverto. Sunku patikėti, kad komanda gali nepatekti net į įkrintamąsias. Šiuo metu serbai turi 13 pergalių ir užima vienuoliktą vietą. Vis tik, prognozuojama, kad „Partizan“ reguliarųjį sezoną užbaigs pergalingai, iškovos vietą įkrintamosiose ir turės gerus šansus patekti į TOP 8. Kad „Partizan“ pateks į atkrintamąsias šiuo metu duodamas 3,75 koeficientas, kas irgi yra verta dėmesio.

Pasižiūrėkime į „Partizan“ tvarkaraštį. Išvyka prieš „FC Barcelona“, o tada keturios rungtynės iš penkių namuose bei viena išvyka į Berlyną prieš „Alba“. Net jeigu komanda ir pralaimi prieš „FC Barcelona“, iš likusių penkių rungtynių reikia laimėti keturis kartus. Namuose bus žaidžiama prieš „Baskonia“ – įveikiamas varžovas, Madrido „Real“ – įveikiamas varžovas, turint omenyje, kad „Real“ žaidimas kritęs ir yra beveik užsitikrinę pirmą vietą. „Olympiacos“ – įveikiamas varžovas. Paskutiniame ture žaidžiama prieš „Valencia“, kas irgi yra įveikiamas varžovas.

Jeigu „Partizan“ namuose pralaimi, pavyzdžiui, prieš Madrido „Real“, jiems užtenka išvykoje įveikti Berlyno „Alba“ ir laimėti kitas trejas rungtynes namuose. Nereikia atmesti ir tokio varianto, kad būtų pasiekta pergalė Barselonoje, kas dar labiau palengvintų visą šią situaciją. „Partizan“ tvarkaraštis tikrai palankus užbaigti sezoną pergalingai.

„Maccabi“ pateks į TOP 8 @1,90

Tel Avivo „Maccabi“ visą sezoną namų rungtynes priversta žaisti be sirgalių Belgrade. Prisiminus, kad praėjusį sezoną tai buvo viena geriausių namų komandų lygoje, daug kas „Maccabi“ nurašė, nes neturės tokio užnugario ir bus sunku rinkti pergales. Vis tik, pagirti komandą galima už tai, kad kovoja su visomis Eurolygos komandomis ir turi tikrai gerus šansus patekti į TOP 8.

Šiuo metu „Maccabi“ turi 15 pergalių ir užima devintą vietą. Galima neabejoti, kad komanda bus tarp dešimties stipriausių ir įkrintamosios yra garantuotos. Pakilti iki šeštos vietos bus labai sunku, kadangi iš šešeto reikėtų išstumti „Olympiacos“ arba „Fenerbahce“ – nuo jų skiria dvi pergalės. Kadangi į šešetą patekti šansų nedaug, reiškia, kad „Maccabi“ neišvengs įkrintamųjų. Kalbant apie įkrintamąsias, galima priminti, kad 7-8 vietas užėmusios komandos turės du šansus. Būtent 7-8 vietos yra tai, į ką „Maccabi“ gali taikytis.

Šiuo metu aštuntoje vietoje yra „Baskonia“, kuriai prognozuojam mažesnį nei 18 pergalių skaičių. Įsivaizduokime, kad jie pasiekia 17-18 pergalių. Reiškia, „Maccabi“ reikia laimėti mažiausiai 3 kartus, kad būtų aplenkta „Baskonia“. Tel Avivo komandos tvarkaraštis dabar toks:

  • Išvyka prieš „Crvena Zvezda“
  • Namai prieš „Asvel“
  • Išvyka prieš „Bayern“
  • Namai prieš „Valencia“
  • Išvyka prieš „FC Barcelona“
  • Namai prieš „EA7 Emporio Armani“

Jeigu komanda pralaimi išvykoje prieš „Crvena Zvezda“ ir „FC Barcelona“, likusias ketverias rungtynes tikrai gali laimėti. 19 pergalių, tikėtina, kad užtikrintų aštuntą vietą ir du šansus patekti į TOP 8.

„FC Barcelona“ iškris ketvirtfinalyje @1,60

Jeigu pažvelgtume į pagrindines Eurolygos favorites: „Real“, „FC Barcelona“, „Panathinaikos“, „AS Monaco“, „Fenerbahce“ bei „Olympiacos“, šiame sąraše „FC Barcelona“ atrodo mažiausiai patikima. Taip, sezonas buvo pradėtas labai solidžiai, tačiau kitoms komandoms įsibėgėjus, o „Barcai“ pradėjus rinkti pralaimėjus, žaidimas nebeatrodo toks užtikrintas.

„FC Barcelona“ kol kas puikiai žaidžia namuose – 13 pergalių ir vos 2 pralaimėjimai, tačiau išvykoje rezultatas yra 6-7. Jeigu „FC Barcelona“ reguliariajame sezone iškrenta už TOP4 ribų, reiškia, kad atkrintamosiose neturės namų aikštės pranašumo ir nuversti vieną iš pirmo ketverto komandų bus be galo sunku.

Jeigu „FC Barcelona“ lieka pirmame ketverte, bet nukrenta į 3-4 vietą, kas yra tikėtina, ketvirtfinalyje reikės žaisti prieš šešetuko komandą. Tai gali būti „Fenerbahce“, „Olympiacos“, galbūt, „Panathinaikos“. Visos šios komandos serijoje atrodo stipresnės, o ypač visos jos turi geresnius trenerius. TOP 8 etapas bus didelis išbandymas Roger Grimau, kuris kaip treneris neturi tokio lygio patirties. Klausimas, kiek „FC Barcelona“ komandai naudos pridės Ricky Rubio atvykimas, kuris kol kas nedemonstruoja gero žaidimo ir kaip tik gali labiau išbalansuoti komanką. Nereikia pamiršti ir praėjusių sezonų, kai „Barca“ Eurolygoje pralaimėdavo svarbiausias kovas – tikro lyderio gali pritrūkti ir šiais metais. Jeigu jus domina daugiau statymų prognozių, pavyzdžiui, geriausia UEFA Čempionų lygos pasiūla arba norite daugiau sužinoti apie sporto įvykius – sekite mūsų naujienų puslapį

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-14

Geriausios lažybų bendrovės