Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Krepšinis tiesiogiai internetu

Per pastarąjį dešimtmetį krepšinis pastebimai išpopuliarėjo internetinėse platformose ir pritraukė dar daugiau sporto mylėtojų iš viso pasaulio. Šis populiarumo padidėjimas gali būti siejamas su šios sporto šakos dinamikos ir tempo pagreitėjimu. Krepšinio lygos ir turnyrai siūlo daugybę galimybių įsitraukti į veiksmą – tokiu būdų yra pritraukiami dar didesni žiūrovų srautai.

Jei anksčiau viena populiariausių platformų buvo „NBA League Pass“, tai dabar savo atskiras platformas turi Eurolyga, „UFC“, „F1“ ir daugelis kitų sporto turnyrų ir šakų. Dauguma legalių sporto transliacijų platformų yra mokamos. Kainos gali skirtis – nuo 3-4€ iki 15€ per mėnesį ar net daugiau.

Vienas didžiausių legalių sporto transliacijų tiekėjų privalumų yra tai, kad Jums nereikia žiūrėti rungtynių tiesiogiai. Didžioji dauguma leidžia sugrįžti atgal, pristabdyti ir peržiūrėti tam tikrus praeities įrašus. Tuo tarpu nelegaliose svetainėse yra tik tiesioginės transliacijos. Žemiau supažindinsime su populiariausiomis krepšinį transliuojančiomis platformomis ir trumpai jas peržvelgsime.

Krepšinis tiesiogiai internetu – platformos

Krepšinį gyvai galite žiūrėti specialiai tam skirtose platformose, televizijoje ar lažybų bendrovėse. Apačioje pateikiame populiariausių krepšinio platformų Lietuvoje sąrašą.

Go3

Lietuvos krepšinio lyga taip pat yra transliuojama ir „Go3“ platformoje. Šioje platformoje Jūs galite stebėti ne tik pačias grandioziškiausias dvikovas, kurios yra pateikiamos BTV, tačiau ir visas likusias LKL rungtynes, kurios neatranda savojo kelio į pagrindinio transliuotojo programos tinklelį. Užsisakius „Go3“ paketą Jūs galite žiūrėti ne tik LKL, tačiau ir didžiąją dalį Eurolygos kovų. Be abejonės, „Go3“ platforma yra mokama – kainos pradeda kopti nuo 7,99 €/mėn.

NBA League Pass

„NBA League Pass“ yra stipriausios pasaulyje krepšinio lygos transliavimo platforma, kuri orientuota tik į vieną lygą. „NBA League Pass“ daug dėmesio skiria rungtynių įrašams. Egzistuoja tokios peržiūrų rūšys: gražiausių momentų ištraukos, 10 minučių vaizdo klipas, be pauzės rungtynės, kurios sutrumpina rungtynes iki maždaug 37–45 minučių. Galite pasirinkti transliaciją su namų ar svečių komandos komentatoriais.

Euroleague TV

„Euroleague TV“ yra „NBA League Pass“ atitikmuo Europoje. Prioritetas – Eurolyga ir Europos taurė. Rungtynes galima žiūrėti gyvai, tačiau ir jų įrašus. Išskirtinių transliacijos opcijų, kurios yra „NBA League Pass“, čia nerasite. Galite sustabdyti rungtynes, praleisti tam tikrą rungtynių dalį ir pradėti žiūrėti, kai vėl būsite pasiruošę. Komentuojama yra anglų kalba. Rungtynes galite žiūrėti naršyklėje arba „Euroleague TV“ programėlėje. Tai yra geriausias pasirinkimas tikriems Europos krepšinio gerbėjams.

Courtside 1891

Ši platforma yra labiausiai aktuali krepšinio čempionatų metu. „Courtside 1891“ buvo oficialus 2022 metų vyrų Europos krepšinio čempionato ir 2023 metų pasaulio vyrų krepšinio čempionato transliuotojas. „Courtside 1891“ leidžia nemokamai stebėti FIBA Čempionų lygos krepšinio rungtynes. Kainos nuolat keičiasi, tačiau platformoje rasite ir tik čempionatui skirtus paketus. Jei mėgstate FIBA čempionatų ar atrankų transliacijas – atkreipti dėmesį į „Courtside 1891“ yra būtina.

Krepšinis tiesiogiai – televizija

Žemiau rasite populiariausių televizijos kanalų, kurie tiesiogiai transliuoja krepšinio kovas Lietuvoje.

LRT

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija transliuoja kiekvienas Kauno „Žalgirio“ Eurolygos rungtynes. Ši paslauga yra nemokama.

BTV

Visas Lietuvos krepšinio lygos (LKL) varžybas galite stebėti BTV kanale. Šiame kanale transliuojamos visos šeštadienio, sekmadienio bei pirmadienio LKL rungtynės.

TV6

TV6 kanalo asortimente galite atrasti vienetinių NBA rungtynių transliacijų – bet juk tai geriau negu nieko.

Delfi.lt

Populiariausias portalas Lietuvoje siūlo galimybę mėgautis „7bet“ NKL rungtynėmis. Egzistuoja ne tik internetinė svetainė, tačiau ir atskira Delfi televizija. Taigi, Jūs galite stebėti NKL dvikovas tiek internete, tiek per televizoriaus ekraną.

Info TV

Šis Lietuvos televizijos kanalas taip pat siūlo galimybę mėgautis kiečiausiomis „7bet“ NKL rungtynėmis.

Tiesioginės krepšinio transliacijos statymų bendrovėse

Internetinės lažybų bendrovės žengė keletą svarbių žingsnių, kad pagerintų savo klientų patirtį, siūlydami aukščiausios kokybės tiesioginių transliacijų paslaugas. Tai suteikia galimybę lažintis ir laimėti bei dar ir stebėti pačias rungtynes. Situacija rinkoje yra tokia, kad lažybininkai siekia tuo pat metu statyti ir žiūrėti įdomiausius sporto renginius ir turnyrus, o dauguma lažybų bendrovių varžosi dėl kokybiškiausio tiesioginių transliacijų tiekėjo vardo. Norint stebėti tiesiogines krepšinio transliacijas lošimų bendrovėse – Jūs privalote užsiregistruoti ir atlikti bent vieną minimalų statymą (0.10 Eur.) arba turėti lėšų savo sąskaitoje.

Lažybų pasiūla Eurolygoje

Eurolygos krepšinio turnyro pasiūla yra tikrai didelė. Galiam rinktis kas laimės, ar bus pratęsimas, ar laimės namų ar išvykos komanda, kiek komandos įmes taškų ir t.t. Pažvelgime į keletą Senojo žemyno krepšinio turnyro pasiūlos pavyzdžių.

Nugalėtojas

Pavyzdžiui naudosime Vilniaus „Wolves“ ir Vilniaus „Ryto“ ekipas. Pirmuoju atveju Jūs galite statyti kas laimės pratęsime.

Įsivaizduokime, kad Jūs statote 100€, kad rungtynes po pratęsimo laimės „Wolves“. Jei taip ir atsitinka – Jūs laimite 215.00€. Tačiau, jei Jūsų pasirinkta komanda pralaimi ar jei rungtynės nenukeliauja į pratęsimą, Jūs abiem atvejais pralaimite.

1×2

Šiuo statymu Jūs prognozuojate ar rungtynes laimės namų ar išvykos komanda.

Jei Jūs manote, kad rungtynes laimės namų komanda, šiuo atveju „Wolves“ – pastatę 100€ Jūs išlošite 240.00€. Jei rungtynės nukeliauja į pratęsimą ar jas laimi kita Vilniaus komanda – Jūs pralaimite savo statymą. Tačiau, jei Jūs atliktumėte statymą, kad namų rungtynes žaidžianti „Wolves“ ekipa sužais pratęsimą ir po keturiasdešimties minučių rezultatas bus lygus – pastatę tuos pačius 100€ išlošite pribloškiančius 1200€.

Pranašumas

Šis pranašumo statymas simbolizuoja tai, kad jei už teigiamą rodiklį turintį „Wolves“ Jūs pastatysite 100€ ir Kęstučio Kemzūros treniruojami krepšininkai pratęsime nepralaimės daugiau nei 4 taškais, Jūs laimėsite 174.08€. Jei atliekate statymą, kad neigiamą rodiklį turintis „Ryto“ klubas laimės bent 4 taškais, Jūs išlošite 190.91€. Jei atliktas statymas nėra teisingas – Jūs pralaimite visą pastatytą sumą ir nėra svarbu už ką statėte.

Krepšinio pasiūla yra labai įvairi ir opcijų yra tikrai labai daug. Kuo populiaresnė ir stipresnė lyga – tuo daugiau įvairiausių statymų galite atlikti. Pavyzdžiui, jei Jūs žadate atlikti su „NBA“ lyga susijusius statymus, jų pasirinkimas bus milžiniškas. Tačiau, jei norėsite atlikti su LKL kovomis susipynusius statymus – įvairovė bus kur kas mažesnė.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-07

Geriausios lažybų bendrovės