Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Kaip ir kur įsigyti „Žalgirio“ abonementą? Lankomumo rodikliai, abonementų pirkimo vieta ir kainos, sąlygos

Kur įsigyti „Žalgirio“ abonementą?

Atsižvelgiant į lankomumo skaičius – Kauno „Žalgirio“ ekipa patenka į labiausiai palaikomų Europos komandų šešetą. O klausimas -kur įsigyti „Žalgirio“ abonementą? Artėjant sezono pabaigai girdimas vis dažniau ir dažniau. Dalis sirgalių yra įsigiję pavienius bilietus, tačiau ištikimiausi klubo sirgaliai dažniausiai renkasi viso sezono abonementą. Nors ir nėra tikslių duomenų apie abonementų pardavimus ir kokie juos turinčių asmenų kiekiai lankosi arenoje, tačiau pagal šeštojo žaidėjo kriterijų Eurolygoje pirmauja Belgrado „Partizan“ klubas, kurių rungtynėse vidutiniškai lankosi 19 822 tūkst. žiūrovų. Likusias geriausiųjų pozicijas užima šie klubai:

• Belgrado „Crvena Zvezda“ – 18 888 tūkst. žiūrovų;
• Kauno „Žalgiris“ – 14 935 tūkst. žiūrovų;
• Atėnų „Panathinaikos“ – 14 914 tūkst. žiūrovų;
• Stambulo „Anadolu Efes“ – 12 079 tūkst. žiūrovų;
• Pirėjo „Olympiacos“ – 11 323 tūkst. žiūrovų.

„Žalgirio“ abonemento pratęsimas

Pirmas žingsnis, kurį būtina atlikti norint pratęsti ar įsigyti „Žalgirio“ abonementą yra apsilankyti Kauno ekipos oficialiame puslapyje. Tie sirgaliai, kurie jau turi abonementą, tačiau nori jį pratęsti ir sekančiam sezonui, turi vadovautis trijų etapų sistema. Apačioje yra pateikti laikotarpiai, kurių metu vyks 2023-2024 metų sezono abonementų turėtojų pratęsimo procedūros.

• Pirmas laikotarpis – nuo kovo 1-sios dienos iki kovo 31-sios;
• Antras laikotarpis – nuo balandžio 1-sios dienos iki balandžio 30-sios;
• Trečias laikotarpis – nuo gegužės 1-sios dienos iki gegužės 31-sios.

Nespėjus prasitęsti abonemento vietos iki gegužės 31-sios – vėliau šios galimybės nebus.

Kaip ir kur įsigyti „Žalgirio“ abonementą?

Šiam sezonui abonementų neturintys sirgaliai galės juos įsigyti, nes kartu su abonementų vietų pratęsimais startuoja ir vieša jų prekyba. Abonementų pratęsimo ir įsigijimo data yra kovo 1-oji. Tačiau verta atminti, kad pirmieji šviežiai iškeptus abonementus nuo vasario 26-sios dienos galėjo rinktis „Žalgiris Insider“ metinės ir klubo narystės prenumeratoriai.

Sirgaliai, kurie siekia abonementus įsigyti ankščiau, privalės panaudoti specialiai jiems sukurtą individualų išankstinio pirkimo kodą, kuris dažniausiai yra gaunamas el. paštu. Abonementų prekyba yra vykdoma internetinėje erdvėje ar „Žalgirio“ arenos kasoje. Kasos darbo laikas:

• Pirmadienis: 16.00-20.00 val.
• Antradienis: 16.00-20.00 val.
• Trečiadienis: 16.00-20.00 val.
• Ketvirtadienis: 16.00-20.00 val.
• Penktadienis: 16.00-20.00 val.

Egzistuoja galimybė abonementus įsigyti ir išsimokėtinai. Tai galima atlikti naudojantis „Inbank“ teikiamomis paslaugomis Kauno „Žalgirio“ arenos kasoje bei savo internetinėje paskyroje. Siekiant internetu pratęsti šio sezono abonementą išsimokėtinai – privaloma pasirinkti „Inbank“ mokėjimo būdą.

Kai tik įsigysite sezono narystę ir kai abonementai bus paruošti atsiėmimui – būsite atskirai informuotas el. paštu, kurį naudojote pirkimo metu. Prieš atliekant bet kokius veiksmus visada patikrinkite ar įvedėte teisingą bei aktyvų el. pašto adresą. Jei Jūsų netenkina dabartinė abonemento vieta ir norite ją pakeisti į kitą eilę ar sektorių – kreipkitės bilietai@zalgiris.lt. Jei pavyko įgyvendinti savo svajonę ir įsigyti „Žalgirio“ sezono abonementą, jis galios šiais atvejais:

• Eurolygos reguliaraus sezono namų rungtynių metu;
• Reguliariojo LKL sezono, atkrintamųjų ar finalo serijos rungtynių metu;
• Kauno „Žalgirio“ jaunimo komandos namų kovoms NKL čempionate.

Nuoroda, kurią paspaudus galėsite įsigyti „Žalgirio“ abonementą:

Identification | https://zalgiris.koobin.com/EN

Aktyvių fanų sektoriaus pakeitimas

Taip pat primename, kad nuo sekančio sezono keičiasi aktyvių fanų sektorius, kuris yra perkeliamas iš 116/117 į 130/131. Jei Jūs turite abonementą skirtą būtent 130/131 ir norite palaikyti „Žalgirio“ komandą aktyviai – jokių papildomų veiksmų atlikti nereikia, nes vietą galite prasitęsti įprastai. Tačiau jei nenorite likti naujame aktyvaus komandos palaikymo sektoriuje – informuokite Kauno „Žalgirio“ organizaciją el. paštu bilietai@zalgiris.lt. Tokiu būdu galėsite pakeisti reikiamą informaciją ir persikelti į kitą galimą sektorių.

„Žalgirio“ abonemento kainos

Prieš įsigyjant „Žalgirio“ abonementą būtina išsirinkti jo tipą bei vietą. Galima rinktis iš trijų variantų:

• 1 aukštas:

• 3 aukštas:

• „Premium“ vietos:

Kodėl verta įsigyti „Žalgirio“ abonementą?

Vis dar kyla abejonės ar verta įsigyti „Žalgirio“ abonementą? Pateikiame keletą aspektų kodėl verta tai padaryti ir pagaliau įgyvendinti savo svajonę bei kiekvieną mėnesį stebėti aukščiausio lygio krepšinį. Jeigu domitės „Žalgirio“ klubo istorija, istoriniais krepšininkais, rezultatais, tą rasite praėjusiame mūsų įraše.

Daugiau rungtynių

Abonementas suteikia opcijas lankytis Lietuvos krepšinio lygos atkrintamosiose varžybose, KMT ketvirtfinalio etapo namų kovose bei galimybę stebėti jaunuosius žalgiriečius.

Taupymas

Sirgaliai, kurie yra įsigiję abonementą sumoka ženkliai mažiau nei tie, kurie disponuoja vienkartiniais bilietais.

Unikalūs pasiūlymai

Kiekvienas „Žalgirio“ klubo partneris suteiks papildomas akcijas.

Neatvykimas

Jei „Žalgirio“ ekipos fanas neturi galimybės atvykti į rungtynes – jis visada gali pradžiuginti savo šeimos narį ar bičiulį. Egzistuoja galimybė iš savo asmeninio sezono abonemento pasiimti rungtynių bilietą ir jį perduoti.

Pratęsimas

Kiekvienam, kuris nusprendžia pratęsti savo abonementą ir kitam sezonui yra pritaikoma nuolaida.

Narystė

Kartu su „Žalgirio“ komandos abonementu Jūs gaunate ir 3 mėnesių „Žalgiris Insider“ narystę bei šansą sutikti naująjį sezoną kartu su komanda.

Eurolygos arenų užpildymo duomenys

Straipsnio pradžioje pažvelgėme koks skaičius sirgalių palaiko savo komandą lankomosiose Eurolygos arenose. Tačiau šis sąrašas atrodo kiek kitaip kai lyginame ne tik sirgalių lankomumo vidurkius, bet ir arenos užpildymo procentus. Vienintelis aspektas, kuris nekinta yra komandų kiekis – 6, o minimalus procentas, kad komandos vardas būtų paminėtas šiame sąraše privalo siekti bent 90 procentų.

• Belgrado „Partizan“ – 99% – 19 822 tūkst. žiūrovų;
• Kauno „Žalgiris“ – 97% – 14 935 tūkst. žiūrovų;
• Belgrado „Crvena Zvezda“ – 95% – 18 888 tūkst. žiūrovų;
• Miuncheno „Bayern“ – 95% – 6365 tūkst. žiūrovų;
• Pirėjo „Olympiacos“ – 93% – 11 323 tūkst. žiūrovų;
• Vilerbano „ASVEL“ – 92% – 11,521 tūkst. žiūrovų.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-28

Geriausios lažybų bendrovės