Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

„Žalgiris“ – „Emporio Armani“: bilietai į rungtynes, perpardavinėjimai, situacija kovoje dėl įkrintamųjų

„Žalgiris“ bilietai

Kovo 28-ąją, ketvirtadienį, Kauno „Žalgirio“ arenoje šeimininkai sieks išsaugoti viltis patekti tarp dešimties geriausių reguliariojo sezono ekipų. Varžovas – Milano „Emporio Armani“. Šiame sezone kauniečių ekipos sirgaliai tiesiog šluoja bilietus į visas „Žalgirio“ namų rungtynes – iš 15 dvikovų, net 14-oje buvo išparduoti visi bilietai. „Žalgiris“ bilietai pasiekiami oficialioje pardavimų platformoje.

„Žalgiris“ – „Emporio Armani“ bilietai

Iki rungtynių dienos liekant trims dienoms – „Žalgirio“ bilietų pardavimo puslapyje matome išparduotą – sidabrinę zoną, kurioje bilietai kainavo 88,00 €. Bronzinėje zonoje, kurioje vietos kainuoja nuo 75,00 eurų, likusios vos 3 pavienės vietos. Jeigu žvelgtumėme toliau – matytumėme, jog brangesni bilietai parduodami greičiau nei pigesni – žaliojoje zonoje (57,00 EUR) – likusios vos kelios vietos. Rudoje (47,00 EUR), vietos – trečiajame aukšte, taip pat tik 13 atskirų vietų per visa sekciją.

Jeigu norėtumėte eiti su draugais ir sėdėti kartu – yra vos keletas opcijų ir visos jos trečiajame arenos aukšte. Pigiausi bilietai į „Žalgirio“ rungtynes mače su italais – 13,00 eurų – trečiajame aukšte virš krepšių. Tiesa, norintys patekti į šias vietas turėtų suskubti, kadangi likę vos keletas bilietų.

„Žalgirio“ bilietų perpardavimas

Pasitaiko tokių situacijų, jog net ir išpardavus visus bilietus – galimybių patekti į „Žalgirio“ rungtynes vis dar yra. Žmonės, kurie turi nusipirkę bilietus iš gerokai anksčiau – pasikeitus jų planams negali vykti į areną palaikyti savo mylimos komandos, tokiu atveju – jie ieško žmonių, norinčių perpirkti jų turimus bilietus. Viena populiariausių vietų tai padaryti – uždaros socialinio tinklo „Facebook“ grupės. „Žalgirio bilietai“ – grupė vienija daugiau nei 9 tūkstančius bilietų ieškančių krepšinio aistruolių.

Tiesa, reikia nepamiršti fakto, jog žmonėms pardavinėjant bilietus – kitiems pasitaiko ir apgavysčių. Patariame laikytis kuo didesnio atsargumo – susitikti su žmogumi asmeniškai, susiskambinti „Facetime“, paprašyti parodyti dokumentą su nuotrauka ir vardu joje. Tai vieni iš būdų, kaip išvengti netikrų profilių „Facebook“ apgavysčių.

Jeigu perkate, bet bijote, jog tas pats bilietas gali būti parduotas dar keliems žmonėms – rungtynių dieną į areną reikėtų vykti kaip įmanoma anksčiau, tokiu atveju, sumažinate tikimybe, jog į areną nepateksite, nes joje su jūsų perpirktu bilietu – jau yra kitas žmogus.

„Žalgirio“ šansai kovoje dėl įkrintamųjų

Kauno „Žalgiris“ sužaidus 31 turą yra iškovojęs 13 pergalių, likus trims turams iki reguliariojo sezono pabaigos – kauniečiams vis dar pavejamos dvi geriausiųjų dešimtuke šiuo metu esančios ekipos – „Baskonia“ bei „Emporio Armani“. Baskų sąskaitoje 16 pergalių, tad norint pasivyti varžovus „Žalgiriui“ reikia iškovoti visas visas pergales, o „Baskonia“ komanda turi suklupti visus tris kartus. Komandoms likę mačai:

„Baskonia“: namie vs „Anadolu Efes“, išvykoje su Madrido „Real“, išvykoje su „Virtus“

Žalgiris“: namie su „Emporio Armani“, išvykoje su „Monaco“, namie su Madrido „Real“

Artimiausios rungtynės – baskams gali tapti lemiamomis, dvejose sunkiose išvykose į Madridą ir Boloniją – jeigu būti patirti pralaimėjimai nieko itin nenustebintų, tad mačas namuose su „Anadolu Efes“ – aukso vertės.

Komandos, kurios taikosi į du paskutinius bilietus į įkrintamąsias: be jau minėtos „Baskonia“ (16-15), čia taip pat varžosi: „Emporio Armani“ (14-17), „Partizan“ (14-17), „Valencia“ (14-17), „Anadolu Efes“ (14-17), „Žalgiris“ (13-18) bei „Bayern“ (13-18). Ekipų – septynios, o vietos tik dvi.

Komandų, esančių kovoje dėl įkrintamųjų, tvarkaraštis

Komanda Varžovai Varžovai Varžovai
„Baskonia“ „Anadolu Efes“ (n) Madrido „Real“ (i) „Virtus“ (i)
„Emporio Armani“ „Žalgiris“ (i) „Virtus“ (n) „Maccabi“ (i)
„Partizan“ „Olympiacos“ (n) „ALBA“ (i) „Valencia“ (n)
„Valencia“ „Maccabi“ (i) „ASVEL“ (n) „Partizan“ (i)
„Anadolu Efes“ „Baskonia“ (n) „Fnerbahce“ (o) „Crvena Zvezda“ (n)
„Žalgiris“ „Emporio Armani“ (n) „Monaco“ (i) Madrido „Real“ (n)
„Bayern“ „Barcelona“ (n) „Panathinaikos“ (n) „Monaco“ (i)

Jeigu domitės „Žalgirio“ komandos istorija, istoriniai duetai, faktai – juos rasite šiame mūsų straipsnyje.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-25

Geriausios lažybų bendrovės