Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

UFC303: McGregor prieš Chandler – kova atšaukta

Nors tai nebūtų buvusi amžiaus dvikova, tačiau milijonai UFC ir Konoro McGregoro fanų laukė skandalingojo airio sugrįžimo į oktagoną. UFC 303 turėjo įvykti viena laukiamiausių dvikovų, kur airis Conoras McGregoras būtų kovęsis su labai patyrusiu amerikiečiu Michaelu Chandleriu. Lošėjai skubėjo dėti didelius statymus ir laukė įtempto veiksmo. Tačiau jų laukė ne įnirtinga dvikova, bet virtinė nusivylimų. Pasižiūrėkime į tai, kodėl kova buvo atšaukta ir ką tai reiškia McGregoro reputacijai bei tolesnei karjerai.

UFC 303: Laukimas

Pasiruošimas UFC 303 turnyrui buvo labai aktyvus, o planuotas main event tarp Conoro McGregoro ir Michaelo Chandlerio sulaukė milijonų susidomėjimo. McGregoras, žinomas dėl savo charizmos ir įspūdingų judesių oktagone, po dvejų metų pertraukos turėjo grįžti į kovos sportą. Paskutinės jo kovos tikrai rodė kritusią formą, tad tai buvo galimybė airiui sugrįžti į elito gretas bei atstatyti gerokai suterštą reputaciją.

Jo oponentas – veteranas Michael‘as Chandleris. Buvęs „Bellator” čempionas jau turi sukaupęs 23 pergales MMA ringuose.Fanai pastebėjo, kad reklamos buvo daug ir visur. Pagrindiniai plakatai ir video reklamavo „The King Returns“ (liet. Karalius grįžta), kaitindami fanus įspūdingu reginiu. Įvairiuose kanaluose netrūko reklaminių vaizdo įrašų, kuriuose buvo demonstruojamos kovotojų treniruotės.

mcgregor instagram irasas

Visgi, socialinėje medijoje šurmuliavo spekuliacijos ir analizės, ekspertai diskutavo apie McGregoro formą ir apie tai, kad Chandlerio galimybes įveikti airių kovotoją priklauso ne nuo amerikiečio, bet iš to, koks Konoras ateis į oktagoną. Daugybė diskurso X (buvęs Twitter) bei nepatvirtintos naujienos skelbė, kad Notorious turi problemų su alkoholiu ir narkotikais, o viešoje erdvėje jo pasirodymai tikrai sukeldavo abejonių ar kovotojas blaivus. 

Tačiau vaizdo įrašai Instagram‘e rodė, kad McGregoras užsivedęs vis dar įrodyti, kad po daugybės nesėkmių vis dar gali varžytis aukščiausiu lygiu, o Chandleris šią kovą vertino kaip galimybę įtvirtinti savo, kaip pagrindinio pretendento, statusą UFC. 

Visos reklamos atšauktos ir ištrintos

Iki renginio likus porai dienų buvo paskelbta, kad main event UFC 303 turnyras neįvyks, visas UFC 303 neįvyks. Nors oficialaus paskelbimo dar nebuvo, reklaminis kovos turinys buvo staiga atšauktas ir ištrintas. Oficialiose UFC socialinės medijos paskyrose, apie renginį taip pat nebeliko jokios informacijos. Netrukus gavome patvirtinimus iš pagrindinių naujienų portalų bei pačio UFC boso Dana White‘o.

straipsnis apie McGregor ir Chandler atsaukta kova

Visgi, nors situacija atrodo rimta, liko daug neatsakytų klausimų. Gerai tai, kad bilietų turėtojams ir pay-per-view pirkėjams buvo pranešta apie atšaukimą ir suteikta galimybė susigrąžinti pinigus arba persikelti peržiūras į būsimus renginius. 

Dėl ko buvo atšaukta UFC 303: McGregor vs Chandler kova?

Pagrindinė šios kovos nutraukimo priežastis buvo žinia apie treniruotėje Conoro McGregoro patirtą traumą. Informacijos yra labai nedaug, bet įvairūs šaltiniai ir pats D. White‘as paskelbė, kad C. McGregoras treniruočių metu patyrė rimtą traumą, dėl kurios negalėjo dalyvauti numatytame renginyje. Įdomu – ar tai ta pati koja, kuri lūžo kovoje prieš D. Poirier, ar kita trauma… O gal skandalingasis kovotojas nebuvo patenkintas savo forma ir traumą simuliavo? Belieka tik spėlioti, kadangi Notoriousmma savo socialinių tinklų paskyrose kol kas tyli.

Ši naujiena ne tik sužlugdė viltis dėl buvusio čempiono sugrįžimo bet ir sukėlė dar didesnes abejones dėl jo ateities šiame sporte ar sugrįžimo. Skeptikai sako, kad audringas gyvenimo būdas pasivijo Konorą. Kai anksčiau, kol buvo aktyvus, jam pakakdavo talento bei jėgų taip elgtis bei gerai pasirodyti oktagone, virtinė pralaimėjimų, panašu, kad atėmė jo mojoMichaelas Chandleris, kuris kruopščiai ruošėsi kovai, išreiškė nusivylimą, tačiau išliko pagarbus McGregoro situacijai. Amerikietis teigė, kad yra pasirengęs perkelti kovą arba ieškoti kitų oponentų UFC. Ne kartą nutrūkusi airio karjera taip pat kirto jo pozicijai tarp visų laikų didžiųjų MMA meistrų. 

Verta paminėti, kad tas pats UFC 303 nukentėjo ne tik dėl šios situacijos. Kitas super pajėgus kovotojas Khamzat‘as Chimaev‘as taip pat susidūrė su rimtomis sveikatos problemomis ir pasitraukė. Nors atrodė, kaip vienas smagesnių UFC renginių per kurį laiką, 303 serija paliko fanus su daugiau klausimų, abejonių ir alternatyvios istorijos scenarijų nei atsakymų ar įspūdingų smūgių.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-06-14

Geriausios lažybų bendrovės