Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Banko valdymas

Banko valdymas

Prieš atliekant sporto statymus, būtina susipažinti su atsakingo lošimo taisyklėmis. Pirmiausia, statymai turėtų būti atliekami tik iš tų pinigų, kuriuos sau galite leisti pralošti. Dėl to, banko valdymas yra vienas iš svarbiausių dalykų sporto lažybose ar žaidžiant kazino žaidimus. Neretai žaidėjai sporto lažybose nori laimėti čia ir dabar. Nusišypsojus sėkmei ir atlikus sėkmingą kombinuotą statymą galima laimėti daug pinigų, tačiau žvelgiant į ilgąjį laikotarpį, tai nėra sėkminga strategija.

Jeigu galvojate apie ilgalaikį pelną iš sporto lažybų, į tai turėtumėte žiūrėti kaip į maratoną. Sėkmę sporto lažybose lemia ne sukauptos žinios ar vertingų statymų pasirinkimas, o banko valdymas. Jeigu už vieną įvykį statysite 2% banko, o už kitą 15% – stipriai rizikuosite pralaimėti lošimams skirtus pinigus.

Ne vienodos statymo sumos arba strategijos nesilaikymas gali privesti prie emocijomis paremtų sprendimų. Pavyzdžiui, bandymas atsilošti. Tai yra vienas blogiausių dalykų, su kuo susiduria žaidėjai. Patekę į nesėkmių ruožą, siekiama atsilošti ir staiga statymai patampa dvigubai ar net trigubai didesni. Tai yra pati didžiausia klaida, kadangi jūs rizikuojate pralošti dar daugiau ir dar greičiau, kol galiausiai lošimams skirtame banke liks 0€.

Patarimai banko valdymui:

  • Naudokite unitus. Unitai sporto lažybose yra dažnai minima sąvoka, kadangi taip lengviau dalintis informacija su kitais žaidėjais. Pavyzdžiui, vieno žaidėjo bankas yra 10 000€, kito 1 000€ ir šiuo atveju statymo sumų palyginimas būtų nesąžiningas ir netikslingas. Unitai padės lengviau nustatyti statymo sumą. Unitas turėtų būti tiesiogiai susijęs su turimu banku, pavyzdžiui, vienas unitas = 1% banko. Maksimali statymo suma – 5 unitai, kas yra 5% nuo turimo banko.
  • Veskite asmeninę statistika. Nesvarbu kokią strategiją naudojate, turėtumėte vesti savo asmeninę statistika ir ją analizuoti. Taip pamatysite, kas jums labiau veikia ir tuo pačiu tobulėsite kaip žaidėjas. Atlikdami statymus aklai, pamiršite, kas buvo prieš mėnesį ar du. Tuo tarpu asmeninėje statistikoje matysite, ar per tam tikrą laikotarpį pavyko pasididinti turimą banką. Galbūt, verta pakoreguoti dabartinę strategiją ar imtis kažko naujo.
  • Venkite emocijų. Jeigu norite būti profesionalus žaidėjas, privalote sporto lažybose atsisakyti emocijomis paremtų statymų. Nesvarbu, kad žaidžia jūsų mėgstamiausia komanda, nevertingi statymai atims iš jūsų sunkiai uždirbtą pelną.
  • Statymo suma. Dažniausiai statymai neturėtų viršyti 2-3% banko. Ypač, jeigu naudojate „Flat Betting“ strategiją, kuomet statymo suma nesikeičia iki kol nėra atnaujinama fiksuota suma. Galima rasti rekomendacijų, kuomet kalbama apie statymus siekiančius 5% banko. Tačiau, tai jau yra gana didelė suma ir 5% statymas neturėtų tapti kasdienybe. Tai gali būti statymo suma, kuri skirta specialiems, itin didelę vertę turintiems statymams. Disciplinuotas banko valdymas jums leis išgyventi nesėkmingas serijas, kurios pasitaiko net ir geriausiems. Turėdami savo pinigų kontrolę, galėsite daugiau dėmesio skirti vertingo statymo paieškai, negalvodami apie tai, kad pralaimėjimo atveju nebeturėsite iš ko statyti. Banko valdymas yra tiesiogiai susijęs su ilgalaikio pelno siekimu. Jeigu norite iš sporto lažybų gauti daugiau nei smagus vakaro praleidimą palaikant mėgstamą komandą, taisyklingas banko valdymas yra privalomas.

Norite sužinoti plačiau?

Jei domina sužinoti plačiau apie visas statymų suptilybes, kviečiame skaityti ir sužinoti, apie statymų funkcijasstatymų pasiūlą bei išskirtinius statymus.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-07

Geriausios lažybų bendrovės