Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Statymų prognozės – kur ieškoti, kaip atsirinkti ir kokia nauda?

Statymų prognozės

Statymų prognozės yra neatsiejama lažybų dalis. Internete galima rasti nemažai įvairių „tipsterių“, kurie savo statymais dalinasi įvairiose platformose. Kai kurie iš šių statymų būna mokami, kai kurie nemokami. Norint tikėtis sėkmės lažybose, reikia daug dėmesio skirti statymų analizei, o informacijos rinkimas yra neatsiejama to dalis. Kitų žmonių statymų prognozės gali būti vienas iš informacijos šaltinių. Galbūt kitas žmogus į statymą pažvelgs kitu kampu, galbūt pavyko atrasti informacijos apie tam tikrą žaidėją, kuris nepasirodys rungtynėse – visa tai jums gali padėti padaryti sėkmingą pasirinkimą.

Naujiems žaidėjams pradėjus atlikti statymus informacijos būna ir taip labai daug, todėl ieškoti papildomos pagalbos gali būti tikrai nelengva. Vis tik, šiais laikais dėka socialinių tinklų galima labai greitai susirasti įvairias bendraminčių grupes, kuriose naudingais patarimais bei statymų prognozėmis galima dalintis su kitais. Vis labiau populiarėja „Telegram“ grupės, pavyzdžiui, Daily Betting Picks – čia kiekvieną dieną galima rasti statymų rekomendacijų, kas naujiems žaidėjams yra puiki galimybė užsivesti ant kelio.

Be jokių abejonių įvairių grupių ir kanalų yra daugiau, todėl ir sukūrėme šį statymų prognozių gidą, kuriame aptarsime ne tik populiariausias statymų grupes Lietuvoje, bet tuo pačiu išmokysime, kaip atsirinkti patikimus šaltinius.

Geriausi „Telegram“ statymų prognozių kanalai

„Telegram“ yra sparčiai populiarėjanti susirašinėjimo programėlė, kurioje galima rasti grupių įvairiosiomis temomis. Tai ypač patogus įrankis statymų prognozėmis, kadangi visos grupės administratoriaus žinutės ateina jums tiesiai į telefoną – tai reiškia, kad iš karto gausite statymų prognozių pranešimus ir taip nepraleisite įvairių patarimų. Priklausomai nuo grupės taisyklių, prisijungę nariai gali diskutuoti ar reaguoti į prognozes. Žemiau išskyrėme populiariausius „Telegram“ statymų prognozių kanalus Lietuvoje ir užsienyje.

Daily Betting Picks

Daily Betting Picks – https://t.me/s/DailyBettingPicks777

Tai statymų prognozių „Telegram“ kanalas, kuriame kiekviena dieną pateikiami įvairūs statymų variantai. Galima tikėtis kiekvieną dieną gauti mažiausiai 1-2 statymų patarimus. Viskas pateikiama labai patogiai, su nuotraukomis iš realios lažybų bendrovės pasiūlos. Didelis pliusas kanalui už tai, kad nuolat sekami ir atnaujinami rezultatai. Tai naujiems žaidėjams leidžia žinoti, ko iš šios grupės galima tikėtis.

Naudojantis šio kanalo patarimais, rekomenduojama turėti paskyrą 7bet lažybų bendrovėje, kadangi didžioji dalis statymų yra būtent iš šios bendrovės. Kai kurie statymai padaryti su „Bet Builder“, o taip pat „Early Payout“ funkcija kartais leidžia džiaugtis laimėjimu anksčiau laiko. „Daily Betting Picks“ be to, kad dalinasi nemokamais patarimais, suteikia ir padidinto patikimumo statymų, už kuriuos vartotojams reikia susimokėti laimėjimo atveju, yra ir atskirų mokamų paketų. Iš viso grupėje yra beveik 4 tūkstančiai narių, kas rodo jos populiarumą ir žmonių pasitikėjimą.

LWT Statymai

Lets Win Together – https://t.me/LetsWinTogether1

Tai dar vienas lietuviškas „Telegram“ statymų prognozių kanalas, kuris veikia jau daugiau nei penkerius metus. Statymų patarimai čia nėra suteikiami kiekvieną dieną – grupės administratoriai skiria daug dėmesio pasiūlos analizei ir dalinasi tik užtikrintais variantais, taip pat turi atskirą VIP mokamą grupę. Statistika yra sekama ir atnaujinama, todėl kiekvienas gali pasižiūrėti, kaip sekėsi praėjusius mėnesius. Statymų prognozės siūlomos iš skirtingų lažybų bendrovių. Prie kanalo šiuo metu yra prisijungusių kiek daugiau nei tūkstantis narių.

BuddhaPicks

BudhaPicks – https://t.me/buddhapicks

Šioje „Telegram“ statymų prognozių grupėje patarimai dalinami beveik kiekvieną dieną. Pertraukos atliekamos nebent tuomet, kai pasiūloje nebūna aukštos vertės statymų. Nuolat atnaujinama statistika – galima matyti, kaip sekėsi tam tikrą dieną, paskutinį mėnesį ar tam tikrą atkarpą. Grupėje diskusija nevyksta, čia keliami tik statymų patarimai, tačiau visada galima susisiekti su grupės administratoriumi. Be nemokamų statymų čia taip pat pateikiami aukštesnio patikimumo pasirinkimai, tik už juos imamas mokestis.

Europe Wining Matches ir Betwizards Maxbet

Europe Wining Matches – https://t.me/EuropeWiningMatches

Betwizards Maxbet – https://t.me/BetwizardsMaxbet

Tai jau ne lietuviški „Telegram“ statymų prognozių kanalai, todėl patarimų galima tikėtis iš pačių įvairiausių lygų. „Europe Wining Matches“ pagrindine pateikiamos futbolo prognozės, o atlikti statymus galima skirtingose lažybų bendrovėse. Iš viso yra 25 tūkstančiai narių, daug dėmesio skiriama mokamiems statymams.

„Betwizards Maxbet“ yra to paties administratoriaus grupė, tik šiame kanale yra net 46 tūkst. narių. Galima sakyti, kad beveik visi statymai iš futbolo, o lygos pačios įvairiausios. Nemažai statymų iš žemesnių ir mažiau populiarių lygų, todėl norint naudotis patarimais, reikia turėti lažybų bendrovės paskyrą, kuri pasiūloje turi ir žemesnių lygų.

Populiariausios „Facebook“ statymų prognozių grupės

„Facebook“ statymų grupės daugiausiai populiarumo susilaukė prieš maždaug dešimt metų, kuomet ir pats „Facebook“ buvo sparčiai kylantis socialinis tinklas. Nuo to laiko susirinkusi bendruomenė palaiko ryšį ir dabar, o „Facebook“ grupės nuo „Telegram“ kanalų skiriasi tuo, kad čia statymais dalinasi patys žmonės. Tai reiškia, kad patarimų sulaukti galima ne tik iš grupės administratorių, bet ir iš kitų grupėje esančių narių. Atitinkamai ir pačių statymų gausa grupėse labai didelė, todėl rekomenduojama gerai atsirinkti ir savarankiškai įvertinti pateikiamą informaciją.

  • Mūsų statymai – tai populiariausia lietuviška statymų prognozių grupė, kurioje yra daugiau nei 47 tūkstančiai narių. Čia galima laisvai diskutuoti įvairiomis su lažybomis susijusiomis temomis bei susirasti bendraminčių. Tačiau, dėl itin didelio žmonių kiekio, gaunamą informaciją ir patarimus reikėtų vertinti ypač kritiškai.
  • STATYMAI – tai 14 tūkst. narių turinti grupė, kurioje taip pat kiekvieną dieną galima matyti įvairių patarimų. Grupė priklauso „statymai.com“ svetainės projektui.
  • Statymai ir lažybos – tai mažiau populiari grupė, kurioje narių skaičius nesiekia 10 tūkstančių. Grupės esmė tokia pati kaip ir kitur, tačiau tai puiki galimybė palyginti su kitomis, kas leis lengviau susidėlioti pliusus ir minusus.
  • FREE BETTING TIPS DAILY – tai viena iš populiariausių angliškų „Facebook“ grupių, kurioje yra virš 130 tūkst. narių. Informacijos ir įvairių statymų čia labai daug, todėl naujiems žaidėjams gali būti gana sunku tarp visko susigaudyti.
  • Betting group – dar viena angliška grupė, kurioje galima ieškoti informacijos iš pačių įvairiausių lygų pasaulyje. Tai gali būti puiki galimybė praplėsti pažinčių ratą, susipažinti su kitose šalyse gyvenančiais lažybų mėgėjais ir tuo pačiu apsikeisti naudinga informacija.

Patikimos statymų prognozių platformos

Be „Telegram“ ir „Facebook“ grupių, statymų prognozių galima ieškoti oficialiose platformose, kur žmonės veda savo statistiką. Tai yra kaip statymų dienoraščiai, kur kiekvienas gali dalintis savo pasiūlymais, bet tuo pačiu bus ir vedama statistika, kas leidžia vartotojams matyti, kaip sekasi vienam ar kitam svetainės nariui. Šiose platformose galima įsigyti statymų prognozes. Galima sakyti, kad šios svetainės yra neatsiejama patikimų „tipsterių“ dalis, kadangi verifikuota statistika yra geriausias būdas parodyti savo žinias. Tai kelios šio tipo svetainės:

Kaip atsirinkti naudingą ir patikimą statymų prognozių informaciją?

Kaip matote, šaltinių, kur galima rasti statymų prognozių yra tikrai labai daug. Mes šiame gide atrinkome populiariausius ir patikimus kanalus, tačiau tokių grupių ir svetainių yra tikrai didelis pasirinkimas. Jeigu atradote svetainę arba tam tikrą lažybų patarimų grupę, bet nežinote, ar informacija yra naudinga, neskubėkite naudotis patarimais, o skirkite laiko analizei. Tai keli aspektai, kurie padės jums suprasti, ar atrastas šaltinis gali būti naudingas:

  • Statistika – nesvarbu, kas dalinasi statymais, svarbiausia, kad turėtumėte galimybę matyti statistiką. Jeigu jos niekas oficialiai neveda ir netvirtina, tuomet stebėti dalinamus statymus ir patys žymėkitės, ar pataikymas vertas dėmesio. Neskubėkite naudotis pirmais pasitaikiusiais patarimais, nes grupių yra šimtais, o kiekvieną dieną po šimtą statymų tikrai neatliksite.
  • Veiklos trukmė – jeigu grupė sukurta prieš savaitę ir nėra jokios papildomos informacijos, kuri indikuotų, kad statymų patarimai yra tikrai verti dėmesio, neskubėkite naudotis teikiamais patarimais. Tai nereiškia, kad grupė nėra patikima, tačiau yra tikrai nemažai tokių pavyzdžių, kai yra ieškomi naivūs ir mažiau patyrę žaidėjai, kuriems stengiamasi parduoti savo paslaugas.
  • Argumentacija – jeigu grupėje arba svetainėse žmonės dalinasi statymais be jokios argumentacijos, aklai nepasitikėkite kiekvieno patarimais. Tokiais statymų patarimais galima pasitikėti, jeigu jais dalinasi patyrę žaidėjai, ilgai veikiančių grupių administratoriai arba jeigu yra galimybė patikrinti ilgalaikę statistiką. Kitu atveju, prie statymo turėtų būti bent keli argumentai, kodėl statymas yra vertas dėmesio.

Norite sužinoti daugiau?

Jeigu šis straipsnis sužadino jūsų susidomėjimą, kviečiame apsilankyti mūsų statymų prognozių puslapyje.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-07

Geriausios lažybų bendrovės