Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Geriausi lažybų bonusai – nuo nemokamų statymų iki įnešimo padidinimų: kur rasti ir kaip išsirinkti?

Geriausi lažybų bonusai

Nors dėl Lietuvoje galiojančių lošimų įstatymų šiuo metu lažybų bonusai lietuviškose bendrovėse nėra pasiekiami, jais pasinaudoti galima užsienyje veikiančiose bendrovėse. Taip pat, ilgesnę lažybų patirtį turintys žaidėjai gali prisiminti šiuos bonusus iš senesnių laikų, kai visos populiariausios premijos būdavo pasiekiamos ir lietuviškose lažybų bendrovėse. Geriausi lažybų bonusai – būtent apie tai pakalbėsime šiame tekste.

Lažybų bonusai yra puikus būdas bendrovėms atkreipti į save dėmesį, o naujiems žaidėjams pasididinti lažyboms skirtą banką ar atlikti statymą be jokios rizikos. Pačių premijų pasirinkimas yra labai įvairus ir kiekviena lažybų svetainė individualiai sprendžia, kokius pasiūlymus suteikti naujiems ir esamiems žaidėjams.

Žaidėjams, kurie suinteresuoti išbandyti lažybų bonusus, atkreipti dėmesį reikia ne tik į tai, kokio dydžio suteikiama premija, bet ir į papildomas sąlygas. Būtent sąlygos ir nuostatos leidžia pilnai įvertinti siūlomą premiją. Šiame straipsnyje aptarsime, kokie yra geriausi lažybų bonusai bei į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis premiją.

Lažybų bonusų rūšys

Premijų ir kitų pasiūlymų gali būti pačių įvairiausių, tačiau geriausi lažybų bonusai apima tokius variantus kaip nemokamas statymas, įnešimo padidinimas, statymas be rizikos,  koeficiento padidinimas bei pinigų grąžinimo premija. Taip pat pažymėti galima lojalumo programą, kurios aktyviausiems žaidėjams suteikia papildomų naudų.

Nemokamas statymas

Nemokamas statymas yra populiariausias lažybų bonusas, kadangi yra labai paprastas ir dažniausiai nereikalauja jokio didelio įsipareigojimo. Kaip ir kitos premijos, taip ir nemokamas statymas gali turėti tam tikras sąlygas, pavyzdžiui, gautą laimėjimą peržaisti tam tikrą kiekį kartų ar nemokamą statymą panaudoti tik tam tikrose rungtynėse ir ant tam tikro įvykio.

Nemokamo statymo panaudojimas dažniausiai nėra sudėtingas. Pirmiausia, jis bus tam tikros vertės, pavyzdžiui, 50€. Svarbu yra tai, kad panaudojus nemokamą statymą, jums grįš tik laimėta dalis. Pavyzdžiui, gavote 50€ nemokamą statymą, kuri panaudojote ant įvykio su 1,90 koeficientu. Laimėjimo atveju jums į balansą būtų pervesta 45€ suma, o nemokamas statymas (šiuo atveju 50€) būtų pašalinamas. Ar laimėtus 45€ galėsite panaudoti be jokių papildomų įsipareigojimų, priklauso nuo lažybų bonuso sąlygų.

Įnešimo padidinimas

Įnešimo padidinimas įprastai yra pats didžiausias bonusas, ypač dažnai suteikiamas naujiems žaidėjams. Tuo pačiu jis turi ir sudėtingiausias sąlygas, todėl prieš aktyvuojant šią premiją, būtina būti atidiems ir pasirinkti atsakingai.

Įnešimo padidinimas veikia labai paprastai – atlikus sąskaitos papildymą, jums pagal įnešimo sumą bus suteikiama tam tikra premija statymams atlikti. Pavyzdžiui, lažybų bendrovė suteikia 100% bonusą iki 200€. Tai reiškia, kad bet kokio dydžio įnešimą iki 200€ lažybų bendrovė padvigubins. Jeigu įnešite 100€, jums bus suteikiama 100€ premija. Jeigu įnešite 150€, jums bus suteikiama 150€ premija. Jeigu įnešite 500€, suteikiama bus vis tiek 200€, kadangi nurodyta, jog tai šiuo atveju maksimali premija.

Svarbu atkreipti, kokia yra minimali įnešimo suma – tai gali būti 10€, 20€, 50€ ar bet kokia kita. Įnešus mažiau nei nurodyta, bonusas nebus suteikiamas.

Pačio bonuso panaudojimas gali būti įvairus ir priklauso nuo sąlygų. Gautą premiją įprastai galima panaudoti pagrindiniuose statymuose su ne mažesniu nei nurodytu koeficientu. Gali būti ir taip, kad premiją bus galima panaudoti tik kombinuotuose statymuose, pavyzdžiui, kombinacija iš trijų įvykių, kurių minimalus koeficientas 1.40. Pagrindinė įnešimo padidinimo bonuso sąlyga – peržaidimo reikalavimas. Peržaidus bonusą nurodytą kiekį kartų, likusią dalį ir laimėtą sumą bus galima naudoti be jokių ribojimų.

Statymas be rizikos

Statymas be rizikos yra labai panašus į nemokamą statymą, tik skirtumas yra tai, kad čia statymas atliekamas iš jūsų pinigų. Pavyzdžiui, lažybų bendrovė suteikia 50€ statymą be rizikos tam tikrose rungtynėse, o pagrindinė sąlyga – jeigu statymas nesėkmingas, jums bus suteikiamas tokio paties dydžio nemokamas statymas. Tai reiškia, jeigu statymas iki 50€ buvo nesėkmingas, jums statyta suma bus grąžinta nemokamo statymo pavidalu.

Pinigų grąžinimo premija

Tai lažybų bonusas, kuris nereikalauja nieko papildomo. Kitaip sakant, galima atlikti įprastus statymus, o už pralaimėtą pinigų sumą, lažybų bendrovė suteiks tam tikrą grąžinimo premiją. Įprastai grąžinimo premiją sudaro nuo 5 iki 20% ir galioja tam tikrą laikotarpį, pavyzdžiui, savaitę. Tokiu atveju savaitę laiko galios pasyvi premija, kurios metu bus skaičiuojamas jūsų laimėtų ir pralaimėtų statymų balansas bei pasibaigus premijos periodui, bus išmokėtas sukauptas grąžinimas.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad pinigų grąžinimui yra taikomas maksimalus limitas. Pavyzdžiui, 150€. Jeigu pagal skaičiavimus jums priklausytų daugiau, bus išmokama maksimali suma, kuri suteikiama premijos pavidalu. Tai reiškia, kad ją dar reikės peržaisti tam tikrą kiekį kartų bei įvykdyti kitas sąlygas, kad galėtumėte išsimokėti arba naudoti be jokių ribojimų.

Koeficiento padidinimas

Koeficiento padidinimas yra specialus lažybų bendrovių pasiūlymas, kuris suteikia žaidėjams didesnes laimėjimo galimybes. Įprastai koeficientų padidinimui nėra taikomos papildomos sąlygos ir laimėta suma yra tiesiog pervedama į balansą. Vis tik, kad aktyvuotųsi koeficiento padidinimas, jums reikia atlikti specialų statymą, dažniausiai tai yra kombinacija. Pavyzdžiui, atlikus 4 įvykių kombinaciją, lažybų bendrovė pridės 10% prie bendro koeficiento.

Kitas būdas, kaip gali būti suteikiamas koeficiento padidinimas, tai iš karto sudaryta lažybų bendrovės kombinacija. Jos išardyti negalima, o tiesiog pasinaudoti jau sudarytu statymu. Pavyzdžiui:

Čia matoma, kad už dviejų komandų pergalę suteikiamas specialus 3,80 koeficientas. Tuo tarpu jeigu patys žaidėjai sudarinėtų tokį statymą, kombinacijos metu gautų 3,50 koeficientą:

VIP/Lojalumo programa

VIP arba lojalumo programos gali būti labai skirtingos ir tik pačios bendrovės nusprendžia, ką ir kokiais būdais suteikti žaidėjams. Įprastai lojalumo programa turi skirtingus lygius, o pasiekus naują lygį suteikiamos papildomos naudos. Pavyzdžiui, didesni išmokėjimo limitai, VIP klientų aptarnavimas, papildomos kasdienės premijos ir kita.

Taip pat, gali būti lojalumo programa su taškų kaupimu, kuriuos vėliau galima iškeisti į įvairius prizus. Tarp prizų gali būti tiek įvairios aukščiau išvardintos premijos, tiek ir fiziniai daiktai – telefonas, kompiuteris, kelionės ar kita. Taškų kaupimas labai paprastas – už tam tikrą atliktų statymų sumą arba pinigų įnešimą suteikiamas tam tikro dydžio taškų kiekis.

Pagrindinės sporto lažybų bonusų sąlygos

Renkantis lažybų bendrovę su sporto statymų bonusu, atkreipti dėmesį būtina į siūlomos premijos sąlygas. Reikia patikrinti peržaidimo reikalavimą, kiek laiko galioja premija, kokius statymus galima atlikti ir kita. Žemiau išskyrėme pagrindinius aspektus, su kuriais susipažinus bus lengviau išsirinkti tinkamiausią lažybų pasiūlymą.

  • Peržaidimo reikalavimas – nurodo, kiek kartų reikia peržaisti premiją. Atlikus peržaidimą, nebėra taikomi jokie ribojimai ir gautą premiją bei laimėjimą jos metu galima išsimokėti arba panaudoti kituose statymuose.
  • Galiojimo laikas – nurodo, kiek laiko galioja premija, per kiek laiko reikia atlikti peržaidimo reikalavimą.
  • Minimali įnešimo suma – nurodo, kokia yra minimali įnešimo suma, kad aktyvuotųsi premija.
  • Minimalus koeficientas – nurodo, ant kokio minimalaus koeficiento galima panaudoti premiją.
  • Statymų rūšys – nurodo, ant kokių statymų galima panaudoti premiją. Pavyzdžiui, gali būti neleidžiama statyti ant lyginės/nelyginės taškų sumos.
  • Premijos dydis – nurodo, kokia suteikiama maksimali premija, kokia yra nemokamo statymo suma ir kita.

Būtina žinoti ir tai, jog įprastai negalima atlikti pinigų išmokėjimo, kai yra aktyvi premija. Tokiu atveju bonusas bus atšaukiamas, o tuo pačiu pašalinami ir premijos metu gauti laimėjimai, kuriems nebuvo įvykdytas peržaidimo reikalavimas. Taip pat, su tuo pačiu IP adresu premija galima pasinaudoti vieną kartą. Elkitės atsakingai, kad vėliau nekiltų problemų ne tik su bonusais, bet ir su pačia paskyra. Jeigu lažybų bendrovė pastebi, kad vartotojas piktnaudžiauja bonusais ar elgiasi ne pagal taisykles, pasiliekama teisė premiją pašalinti.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-21

Geriausios lažybų bendrovės