Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Didžiausia NBA žaidėjų pasiūla – kur atlikti statymus už asmeninę žaidėjų statistiką?

NBA žaidėjų pasiūla

Individualių žaidėjų pasiūla – štai, kas padeda lažybų bendrovėms būti išskirtinėmis viena kitos atžvilgiu. Jeigu anksčiau pagrindinę lažybų pasiūlą sudarydavo mačo baigtys, pranašumai bei suminiai daugiau ar mažiau, tai dabar vis dažniau atsižvelgiama į individualių žaidėjų fiksuojamus rodiklius. NBA lygoje tų skaičių – turbūt gausiausia, rungtynių apimtis didžiausia, tad natūralu, jog ir siūloma NBA žaidėjų pasiūla yra plačiausia.

Žaidėjo pelnomi taškai, atkovojami kamuoliai, rezultatyvūs perdavimai, perimti kamuoliai, blokuoti metimai, pirmųjų rungtynių taškų autorius, dvigubo ar trigubo dublio fiksavimas – štai tokias pasiūlas savo klientams siūlo lažybų bendrovės norinčios vartotojams suteikti geriausią įmanomą patirtį.

Šiame straipsnyje kalbėsime apie NBA žaidėjų pasiūlą. Į ką vertėtų atkreipti dėmesį, statymai, kurie turi didžiausią vertę bei lyginsime lažybų bendroves ir NBA žaidėjų pasiūlos skirtumus jose. Prieš tai, išskyrėme statymus, kurių galima tikėtis skirtingose lažybų bendrovės:

  • Pelnomi taškai
  • Atkovoti kamuoliai
  • Rezultatyvūs perdavimai
  • Blokuoti metimai
  • Perimti kamuoliai
  • Tritaškių suminiai
  • Žaidėjų H2H: kas pelnys daugiau taškų, atkovos kamuolių.
  • Suminiai statymai – kiek žaidėjai pelnys taškų kartu
  • Dvigubi ar trigubi dubliai
  • Kas pelnys pirmus taškus rungtynėse

Lažybų bendrovės su didžiausia NBA žaidėjų pasiūla

Lažybose dalyvaujantys žaidėjai dažnai nesusimąsto, jog svarbiausia renkantis lažybų bendrovę, kurioje atliksite statymus – ne tik tai, kokie yra koeficientų skirtumai. Gaunama vartojo patirtis, bendrovės legalumas, pagalba, jūsų pinigų saugumas bei patogumas atliekant statymus. Atrinkome keletą lažybų bendrovių, kurios siūlo plačią NBA žaidėjų pasiūlą bei tuo pačiu užtikrina gerą patirtį vartotojui.

7bet

7bet – Lietuvoje veikianti lažybų bendrovė, turinti lietuvišką lošimų licenciją, kuri užtikrina saugią ir sąžiningą aplinką. Savo vartotojams svetainė pasiekiama lietuvių, anglų bei rusų kalbomis, su gyva pagalba taip pat galima susisiekti lietuviškai. Be papildomų bendrovės siūlomų funkcijų, tokių kaip „Early Payout“ – išankstinis išmokėjimas, čia galima atlikti pačius įvairiausius statymus už NBA žaidėjų asmeninę statistiką.

Pradedant, klasikiniu – pelnomų taškų suminiu ir tęsiant įvairiausiais pasirinkimais, tokiais kaip:

Atkovoti kamuoliai, rezultatyvūs perdavimai, perimti kamuoliai, trijų komponentų suminis pvz.: pelnytų taškų, atkovotų kamuolių bei rezultatyvių perdavimų.

Tokius pasiūlymus dažnai turi didžioji dalis lošimus organizuojančių bendrovių, tačiau kuo 7bet išsiskiria: jie siūlo lažintis ir už tokias baigtis, kaip kad: ar žaidėjas atliks dvigubą dublį? Ar krepšininkui rungtynėse pavyks užfiksuoti trigubą dublį? Taip pat – pirmuosius taškus rungtynėse pelnysiantis žaidėjas bei komanda nugalėtoja. Būtent pastaroji opcija gali sugeneruoti labai daug vertės, įvertintus – aukštaūgius šoksiančius dėl ginčo kamuolio ir galimą pirmą ataką.

Dvigubo ar juolab trigubo dublio pasirinkimai – taip pat generuoja didelę vertę, jeigu komanda X rungtyniauja prieš Y, o pastarojoje dėl traumos iškritęs pagrindinis vidurio puolėjas – tikėtina, jog tokių verčių paieškose galima surasti ne vieną vertingą pasirinkimą.

Megapari

Megapari – užsienyje veikianti, populiari lažybų bendrovė, išsiskirianti ne tik plačia statymų pasiūla, bet ir solidžiais koeficientais. Būtent koeficientai ir pakankamai skirtingos linijos, vertinant su visomis kitomis bendrovėmis yra pagrindinis veiksnys, pritraukiantis į šią bendrovę vis daugiau vartotojų. Svetainė taip pat išversta į ne vieną skirtingą užsienio kalbą, tarp jų yra ir lietuvių. Patyrę lažybų dalyviai lengvai gali pastebėti, kad bendrovė naudoja populiarią lažybų platformą, kuri yra lygiai tokia pati kaip ir užsienyje veikiančiose kitose bendrovėse.

Žvelgiant bei vertinant NBA žaidėjų statistikos statymus, Megapari galima rasti skirtingas NBA žaidėjų pasiūlos baigtis. Tiesa, Europoje gyvenantiems ir anksčiau savo pasirinkimus atlikti norintiems lažybų dalyviams – dažna problema gali būti ir ta, jog pasiūla pridedama pakankamai vėlai.

Pavyzdžiui – mačo dienos išvakarėse, Lietuvos laiku 16 val. – naktinio NBA krepšinio žaidėjų linijų – vis dar nėra. Tačiau, kai jau bendrovė prideda pasirinkimus – joje galima rinktis iš kelių skirtingų nustatytų suminių taškų daugiau/mažiau. Tai labai populiaru tarp vartotojų, tikinčių vienu ar kitu žaidėju, labiau nei lažybų bendrovės nubrėžta viena linija ir norinčių surizikuoti labiau. Pasirinkime taip pat yra rezultatyvių perdavimų bei atkovotų kamuolių statymai. Žemiau pateikiame pavyzdį, kaip atrodo pasiūla, iki pridedant žaidėjų linijas:

Betwinner

Betwinner – beveik niekuo nuo anksčiau apžvelgts Megapari nesiskirianti lažybų bendrovė, siūlanti savo vartotojams beveik identišką NBA žaidėjų pasiūlą. Tai taip pat užsienyje veikianti lažybų bendrovė.

MInusas tik lietuviškai kalbantiems, jog Betwinner puslapis nėra pasiekiamas lietuvių kalba. Kaip ir Megapari, tai pir Betwinner – esminis privalumas koeficientų aukštumas bei galimybė rinktis iš skirtingų žaidėjų suminių daugiau ar mažiau. MInusas – tas, jog NBA žaidėjų pasiūla į bendrą pasiūlą įtraukiama pakankamai vėlai.

RoySpins

Dar viena užsienyje veikianti lažybų bendrovė, kuri jau siūlo vartotojams turinį lietuvių kalba. Įdomu ir tai, jog bendrovėje kiek netradiciškai pateikiami žaidėjų pasiūlymai. RoySpins iškart parenka visa įmanoma už tam tikrą žaidėją atlikti statymų pasiūlą bei sudeda ją į vieną vietą, tą galite matyti čia:

Vieni tai vertina kaip pliusą, nes jeigu ateini su mintimi, jog tave domina tik vienas konkretus žaidėjas – tai matyti visa jo pasiūlą – privalumas, kiti teigia, jog negalėjimas greitai ir efektyviai palyginti linijų su kitais jo komandos draugais, kaip kad yra įpratę kitose lažybų bendrovėse, kelia diskomfortą.

Koeficientai – taip pat yra ta vieta, kuo RoySpins bendrovė džiugina savo vartotojus. Dažnu atveju linijos už žaidėjus čia būna siūlomos kiek geresnėmis sąlygomis nei pas konkurentus.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-21

Geriausios lažybų bendrovės