Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Geriausi Anglijos „Premier“ lygos koeficientai – kurie statymai turi daugiausiai vertės?

Anglijos Premier lygos koeficientai

Iki pajėgiausios futbolo lygos Europiniame futbole pabaigos lieka paskutinis jo ketvirtis. 10 turų ir Anglijos „Premier“ lygoje bus karūnuoti lygos čempionai, sužinosime komandas finišuosiančias geriausiųjų ketvertuke bei krentančias į žemesnę lygą. Geriausi Anglijos „Premier“ lygos koeficientai, turintys ilgalaikį veikimą – būtent apie tai šiame tekste. Kas mūsų nuomone triumfuos čempionate? Kas finišuos geriausiųjų ketverte, o kas kris veidu į purvą ir bus priversti vykti į žemesnę lygą.

2023/2024 m. sezono nugalėtojas – Man City @2.20

Likus 10 turų – Pepo Guardiolos auklėtiniai rikiuojasi trečioje pozicijoje, tiesa, nuo priekyje esančių „Liverpoool“ bei „Arsenal“ – „Man City“ atsilieka vos vienu tašku. Kovo 31-ąją, po rinktinių pertraukos, į Anglijos „Premier“ lygą grįžtantys lyderiai iškart stos į tarpusavio dvikovą. Mančesteryje šeimininkai priims „Arsenal“ ekipą – namų aikštės pranašumas čia gali suvaidinti lemiamą vaidmenį. Toks taškų perėmimas iškart perskirstytų turnyrinę lentelę.

Žvelgiant į likusių rungtynių tvarkaraštį, iš lyderių trijulės būtent „Man City“ atrodo turi lengviausią kelią. Tiesa, žaidimas UEFA Čempionų lygoje – kiek maišo kortas, atsižvelgiant ir į tai, jog „Liverpool“ jau žaidžia tik žemesnės lygos atkrintamosiose. Čia „Liverpool“ treneris Jurgenas Kloppas leidžia sau gerokai platesnę rotaciją, o „Arsenal“ gali būti palikti užnugaryje dar kovo 31-ąją.

Finišuos TOP4 – Man Utd @9.00

„Manchester United“ ekipa dar vieną sezoną nepateisina į jų tiek klubo administracijos, tiek fanų dedamų vilčių – „raudonieji velniai“ rikiuojasi 6-oje pozicijoje, nuo ketvertą šiuo metu uždarančių „Aston Villa“ futbolininkų atsilikdami 6 prarastais taškais. Šeši taškai čia ir sukelia tą koeficientą, kuris skiriamas už „Man Utd“ ekipos finišą geriausiųjų ketverte. Tiesa, jeigu reikėtų pažvelgti į likusių rungtynių tvarkaraštį, „Aston Villa“ laukia: išvykos mačai su „Man City“, „Arsenal“, „Brighton“ bei paskutiniame ture namuose priimamas „Liverpool“. Likę varžovai – tikrai nėra dovanalė.

„Tottenham“ ekipos tvarkaraštyje taip pat – karščiausi mačai su lyderiais, o „Man Utd“ turi pranašumų, tiek tvarkaraštyje, tiek demonstruojamoje formoje.

Sezono metu Eriko Ten Haago auklėtinius persekiojo traumos. Šioje sezono stadijoje žaidėjai grįžta į rikiuotę, po rinktinių pertraukos turėtų būti dar daugiau į rotaciją grįžusių svarbių žaidėjų, tad paskutinis sezono ketvirtis nusimato darbingas. „Man Utd“ nežaidžia jokioje kitoje Europinėje lygoje, tad – žaidėjų atsistatymui laiko pakankamai.

Finišuos TOP6 – Man Utd @1.66

Argumentacija ta pati, kuri leidžia tikėti „Man Utd“ ekipos finišų ir geriausiųjų ketverte. Lažybų bendrovės mato juos šešetuke su pakankamai aukštu koeficientu. Na, o žvelgiant į artimiausius kaimynus, kurie  galėtų kėsintis išstumti Mančesterio ekipą iš šešeto – čia rikiuojasi 5 taškais daugiau praradę „Brighton“ bei 6 taškais atsiliekantys „West Ham“ futbolininkai.

Mažai tikėtina, jog šie klubai per paskutinį sezono ketvirtį gali surinkti tiek taškų daugiau už „raudonuosius velnius“.

Iškritimas – Nottingham Forrest @2.38

„Nottingham Forrest“ ekipa sulaukė nuobaudos iš Anglijos futbolo federacijos, dėl pažeidimų – rezultate, klubas prarado 4 taškus. Nėra aišku, ar tų pažeidimų negali būti surasta ir daugiau, jeigu nutiktų taip – išsikapstyti iš iškritimo zonos ekipai būtų beveik neįmanoma. Nepaisant to, klubas šiuo metu yra iškritimo zonoje, per tašką atsilikdami nuo „Luton“ futbolininkų, būtent tarp šių dviejų komandų ir vyks kova dėl išlikimo.

„Luton“ turės kelias sunkesnes rungtynes, tačiau vėliau tvarkaraštis – į puolimą stipriai orientuotai ekipai suteiks galimybių pasiimti taškų prieš sezono pabaigoje motyvacijos jau nebeturinčias ir dėl nieko nekovojančias ekipas. Tuo tarpu „Nottingham Forrest“ laukia rimtesni iššūkiai – nors tvarkaraštyje mažiau mačų prieš lygos elitą – mačai prieš kitas komandas, žada didesnę intrigą, nes šioms tie mačai, taip pat turės svarbos.

Jeigu Anglijos „Premier“ lyga domitės labiau, jums gali būti įdomu: daugiausiai uždirbantys EPL žaidėjai bei kur ir kaip stebėti Anglijos „Premier“ lygą gyvai.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-22

Geriausios lažybų bendrovės