Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Kaip užsidirbti pinigų iš lažybų – vertingų statymų paieška, statymų pirkimas ir kita

Kaip užsidirbti pinigų iš lažybų

Kaip užsidirbti pinigų iš lažybų yra vienas dažniausiai lošėjų užduodamų klausimų. Nors azartiniai lošimai yra tik viena iš pramogos formų, lažybose yra kur kas didesni šansai laimėti. Pagrindinė to priežastis – sėkmė čia nevaidina tokio svarbaus vaidmens. Galima kalbėti apie blackjack žaidimą, kuris turi mažiausią kazino pranašumą ir sportinį pokerį, kas yra dar kita lošimų rūšis, tačiau lažybos yra labai plati sritis, kurioje galima rasti daug unikalių galimybių.

Šiame straipsnyje visą dėmesį skirsime atsakymui į klausimą, kaip užsidirbti pinigų iš lažybų. Čia aptarsime pagrindines strategijas, į ką reikia atkreipti dėmesį atliekant statymus ir kodėl lažybose reikia galvoti apie ilgalaikį periodą, o ne trumpalaikę sėkmę.

Vertės statymuose paieška

Vienas iš svarbiausių dalykų galvojant apie pelną lažybose yra vertingų statymų paieška. Galima sakyti, kad nuo to ir turėtų prasidėti kiekvieno lošėjo diena. Surasti vertės turintį statymą nėra lengva, kadangi reikia atsižvelgti į daugybę skirtingų aspektų. Surasti vertingą statymą, tai nereiškia, kad sau mintyse pasakyti, jog šis statymas turi vertės. Vertę galima apskaičiuoti pasinaudojant formule: vertė = (tikimybė * koeficientas) – 1. Jeigu vertė yra daugiau nei nulis, statymas turi vertę.

Vertės ieškojimas turėtų prasidėti nuo rungtynių analizavimo sporto šakoje, kurią gerai suprantate. Čia vien tik skaičių statistikoje neužteks – kuo daugiau informacijos turėsite, tuo bus lengviau atrasti gerą variantą. Reikia ne tik gerai žinoti sporto šakos taisykles, bet ir išmanyti esamą situaciją. Stebėti komandų formą, kokia situacija turnyrinėje lentelėje, ieškoti pasikartojančių faktorių, galbūt, prieš tam tikrą komandą niekaip nesiseka žaisti, galbūt daug geriau žaidžia namuose nei išvykose.

Vienas iš pratimų, kuris padės ieškoti vertingų statymų, yra asmeninių koeficientų sudarymas. Tokiu atveju reikia atsidaryti artėjančių rungtynių tvarkaraštį ir sau susirašyti koeficientus, kurie jums atrodo, kad turėtų būti suteikiami komandoms. Vėliau juos palyginkite su lažybų bendrovių siūloma pasiūla – jeigu matote, kad už kurią nors komandą duodamas koeficientas yra kur kas didesnis nei nusistatėte sau, įsigilinkite į šį pasirinkimą, galbūt, tai daug vertės turintis statymas.

Daugiau sužinoti apie tai, kaip ieškoti vertės statymuose bei rasti kitų naudingų patarimų galite mūsų lažybų gido skiltyje.

Marža ir geriausių koeficientų paieška

Nemažai net ir patyrusių lošėjų nežino, kas yra marža ir kaip ji apskaičiuojama. Tiems, kam aktualus ilgalaikis pelnas, kurie siekia pasipelnyti iš lažybų, būtina susipažinti su šia sąvoka. Maržos apskaičiavimas jums padės išsirinkti lažybų bendrovę su konkurencingiausiais koeficientais. Taip žinosite, kurioje lažybų svetainėje jums nuo statymų grįžta didesni laimėjimai.

Marža apskaičiuojama naudojantis šia formule: (1/koeficientas) * 100 + (1/koeficientas) * 100 = marža. Atsidarius statymų pasiūlą, reikia pasirinkti to paties statymo dvi skirtingas baigtis. Pavyzdžiui, už A komandos pergalę koeficientas 1,80, o už B komandos pergalę 2,05. Tokiu atveju marža yra: (1/1,80) * 100 + (1/2,05) * 100 = 104,33 = 4,33%.

Marža kitais žodžiais yra lažybų bendrovės pelnas. Šis procentas nurodo, kiek bendrovei lieka pelno. Vidurkis yra apie 5-7%, todėl statymų nereikėtų atlikinėti ten, kur marža yra didesnė, nes tai reiškia, kad naudojatės ne pačiais geriausiais koeficientais.

Kodėl svarbu atlikti statymus ant geriausių koeficientų, galite pažiūrėti čia:

Pavyzdžiui, atliekate statymus už 100€, jūsų bendrovėje koeficientų vidurkis yra 1,85. Tai reiškia, kad atlikę 10 sėkmingų statymų, laimėjote 850€. Jeigu kitoje bendrovėje koeficientų vidurkis yra 1,92, už 10 sėkmingų statymų jums grįžtų 920€. Tai yra net 70€ daugiau vien po 10 sėkmingų statymų. Tai jeigu paimtume 30 sėkmingų statymų, skirtumas jau 210€. Statydami su 1,85 koeficientu turėtumėte pataikyti didesniu procentu vien tam, kad turėtumėte tokį pelną, kaip kitoje bendrovėje statydami tiesiog su didesniu koeficientu.

Banko valdymas

Be banko valdymo galima net negalvoti apie ilgalaikį pelną lažybose. Kol žaidėjai neįsisavina pagrindinių banko valdymo taisyklių, tol pasiekti ilgalaikę sėkmę yra labai sunku. Pirmiausia, banko valdymas ir statymų sekimas jums padės analizuoti jūsų asmeninę statistiką. Antra, įsivaizduokite, jeigu ant vieno statymo statote 50€, ant kito 100€, ant trečio 30€, ant ketvirto 10€. Jeigu iš šių statymų laimite du, kas yra 50%, jūs galite būti arba dideliame pliuse, jeigu laimi statymai su 50€ ir 100€, arba kaip tik dideliame minuse, jeigu laimi statymai su 30€ ir 10€ sumomis. Tuo tarpu ant visų statydami po 47,5€ (50 + 100 + 30 + 10 = 190 / 4 = 47,5), jūs būtumėte kelių eurų minuse, jeigu koeficientai mažesni nei 2,00.

Tai nereiškia, kad visi jūsų statymai turi būti vienodos sumos, tačiau negalima statyti atsitiktinės sumos arba tiek, kiek tuo metu turite laisvų pinigų. Iš anksto nusistatykite proporcijas, tam gali padėti unitų įsivedimas. Pavyzdžiui, maksimalaus patikimumo statymui naudojate 10/10 unitų, mažiau patikimam 5/10 unitus. Nusistatykite unito sumą, pavyzdžiui, 10€. Tai reiškia, kad ant maksimalaus patikimumo statymo statysite 100€, ant mažiau patikimo 50€. Laikykitės šių taisyklių ir nepradėkite statyti 120€, 40€, 70€, nes statymo sumos išbalansuos jūsų lažybų statistiką.

Kiti svarbūs dalykai – neloškite iš pinigų, kurių negalite sau leisti pralošti. Jeigu atliekate statymus iš pinigų, kurie reikalingi pragyvenimui, bus kur kas sunkiau atlikti racionalų sprendimą, nes reikės kovoti ir su vidinėmis emocijomis: Kas bus jeigu pralošiu? Iš kur gauti pinigų, jeigu statymas bus nesėkmingas? Jeigu laimėsiu šitą statymą, tuomet už gautus pinigus nusipirksiu x daiktą. Mėnesio pradžioje išsiskirkite sumą, kuri skirta statymams ir jeigu mėnesio gale turėsite pliusą, jį išsimokėkite arba pasididinę banką, proporcingai padidinkite statymo sumas.

Statymų prognozės

Dar vienas iš būdų, kaip galima užsidirbti iš lažybų yra statymų prognozių pirkimas. Šis būdas panašus į investavimą, kai yra pilnai pasitikima kito žmogaus darbu. Profesionalūs „tipsteriai“ pardavinėja savo statymų prognozes, už kurias atliekami statymai be jokios papildomos analizės. Jeigu pilnai pasitikite žmogumi, iš kurio gaunate statymus, tuomet nėra būtina net pilnai išmanyti sporto šakos ar turėti kažkokios informacijos apie tas komandas. Tai ne retai būna statymai iš žemesnių lygų, apie kurias „tipsteriai“ turi vidinės informacijos.

Rinkdamiesi šį pasipelnymo būdą, jūsų potencialus pelnas priklauso nuo „tipsterio“ pasirinkimo. Dėl to, daugiausiai darbo reikia įdėti į jo paiešką. Gerai išanalizuokite statistiką, žiūrėkite, kad ji būtų ne mėnesio, bet kuo ilgesnė, tuo geriau. Pasižiūrėkite, ar jo siūlomi statymai pasiekiami jūsų lažybų bendrovėje, kad nekiltų nesklandumų, kai pasiūloje nerasite reikiamų baigčių.

Įsigiję statymus, turite būti nuoseklūs. Visiems pasitaiko prastesnių atkarpų, todėl nusistatydami pinigų sumą, turite turėti omenyje, kad ji gali ne tik augti, bet ir mažėti – lygiai taip pat, kaip ir investicijose. Nepamirškite, kad pelno lažybose reikėtų siekti ilgajame laikotarpyje.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-22

Geriausios lažybų bendrovės