Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Lažybos internetu: Kur Statyti? Kaip Laimėti?

Lažybos internetu

Sportą Lietuvoje mėgsta daugelis žmonių. Ar tai būtų Kauno „Žalgiris“ ir Vilniaus „Rytas“, disko metikas Mykolas Alekna, plaukikai Danas Rapšys bei Rūta Meilutytė, mūsų ralio asai Benediktas Vanagas, Vaidotas Žala ir Rokas Baciuška, breiko vunderkindė Dominika Banevič ar kiti – žmones Lietuvoje sportas prikausto prie ekranų. Dėl to populiarios ir sporto lažybos. Internete ar lažybų bendrovių punktuose savo sėkmę išbando daugybė žmonių. Jeigu ir jums įdomu patikrinti savo žinias bei sėkmę arba išreikšti palaikymą – pristatome naudingą gidą apie lažybas internetu.

Kur statyti? (Lietuvos lažybų bendrovės internete)

Visų pirma reikėtų pradėti nuo to, kaip atlikti saugiausius įmanomus, legalius, oficialius statymus. Turėkite omenyje, kad Lietuvoje, tiek fiziniuose punktuose, tiek internetu lažybose dalyvauti gali pilnametystės (18 m. arba vyresni) sulaukę žmonės. Fiziniame punkte reikės pateikti amžių įrodantį dokumentą, o internete reikės užsiregistruoti, patvirtinti tapatybę (taip pat ir amžių) bei sudaryti nuotolinių lošimų sutartį. 

Lietuvoje veikia bent 7-8 aukšto lygio bendrovės, kurios turi internetines lažybų platformas. Nepriklausomai nuo to, kurią iš jų pasirinktumėte, procesas registruojantis ir statant bus labai panašus.

Kaip pradėti dalyvauti lažybose internetu?

 1. Atsidarykite bet kurios lažybų bendrovės internete puslapį ar programėlę.
 2. Pasirinkite patogiausią būdą užsiregistruoti ar prisijungti.
 3. Pasiruoškite asmens dokumentą, nes jo gali reikėti tapatybei patvirtinti.
 4. Sudarykite nuotolinių lošimų sutartį.
 5. Įneškite lėšas bei atlikite statymus.

Visas procesas daugiausiai užtruks vos kelias minutes. 

Kaip rasti patikimą lažybų bendrovę?

Turite žinoti, kad Lietuvos Lošimų priežiūros įstatymai yra tikrai griežti. Bukmekerių galimybės reklamuotis arba teikti naudas (premijas) naudotojams yra apribotos. Tiesą pasakius, legaliai Lietuvoje veikiančios bendrovės net negali skirti jokių premijų savo žaidėjams. Dėl to, jei matote premiją siūlomą Lietuvos žaidėjams, turėkite omenyje, kad tai yra pilkojoje zonoje veikiantis bukmekeris. Registruotis jo platformoje yra rizikinga, kadangi Lietuvos lošimų įstatymai taip pat uždraudžia prieigą prie jų portalo. Na, o jungdamiesi per VPN automatiškai prarasite prieigą prie premijų daugumoje platformų. Tuo pat metu, gaudami pajamas iš pilkojoje zonoje veikiančių platformų – rizikuojate, tad būkite atidūs ir geriau daugiau dėmesio skirkite lietuviškoms platformoms. Kai būsite užsienyje, kur taisyklės laisvesnės, galėsite statyti ir kitose vietose be jokios perteklinės rizikos.

Jei nepamiršite, interneto svetainėje visada patikrinkite ar bendrovė turi LPT (Lošimų priežiūros tarnybos) išduotą licenciją.

Palyginkite koeficientus pas skirtingas bendroves ir raskite geriausią pasiūlymą. Net ir nedideli koeficientų skirtumai gali turėti įtakos jūsų galimam pelnui. Taip pat pasidomėkite ar bendrovė turi efektyvią pagalbos klientams sistemą bei kaip greitai atliekami išmokėjimai.

Už ką dažniausiai sudaromos lažybos internetu?

Apžvelkime tai, už ką Lietuvos lošėjai renkasi statyti dažniausiai.

Krepšinio lažybos internete

 • LKL
 • Eurolyga
 • Eurocup ir FIBA Čempionų Lyga
 • NBA

Krepšinis Lietuvoje yra tiek populiarus, kad juokaudami žmonės jį vadina antrąja šalies religija. Nenuostabu, kad sporto lažybos internete dažnai sukasi apie krepšinį. Lietuviai daugiausiai domisi LKL kovomis ir Eurolyga, statydami už Kauno „Žalgirį“ bei Finalo ketverto kovas. 

Susidomėjimo gali tikėtis ir Eurocup bei FIBA Čempionų Lygos kovos, kur varžosi Vilniaus „Rytas“ bei „Wolves“ ir Panevėžio „7bet-Lietkabelis“. Išskirtinio paminėjimo verta ir NBA lyga, kur susidomėjimo netrūksta tiek reguliariojo sezono, tiek Playoffų arba finalų metu. Joje gali būti daug nenuspėjamų situacijų, o taip pat yra ir be galo didelis kiekis analitikos bei statistikos, todėl būna daug susidomėjimo pačiais įvairiausiais statymais.Statymai už futbolą internete

 • A Lyga
 • Čempionų lyga
 • Premier lyga
 • UEFA Euro
 • FIFA Pasaulio čempionatas

Lažybos internetu dažnai sukasi ir apie futbolą. Fanus domina tiek vietinės lygos mačai, tiek svarbiausi klubiniai ar rinktinių tarptautiniai turnyrai.

Aukščiausioje Lietuvos futbolo pakopoje – „A Lygoje“ galima statyti už tikrai daugybę įvairių įvykių. Nors favoritų klubai nesikeičia jau gerą dešimtmetį, lentelės viduryje būna daug staigmenų, o kovos tarp favoritų taip pat intriguoja. Statymai būna nenuspėjami ir įdomūs.UEFA Čempionų lyga yra didžiausias sportinis čempionatas Europoje ir daugiausiai žiūrovų sutraukiantys mačai vyksta būtent čia. Tačiau sumažėjus prieigai prie transliacijų (jos dabar visos rodomos per mokamus kanalus), įsitraukimas nėra toks didelis, koks buvo, pavyzdžiui, prieš 5-10 metų. Labai daug statymų sulaukia ir Premier lyga. Aukšto lygio futbole Lietuvos žmonės stato už nugalėtoją, įvarčių suminius bei ar abi komandos įmuš įvarčius.

Du futbolo įvykiai, kurių žiūrimumas Lietuvoje išlieka rekordinis – UEFA Europos ir FIFA Pasaulio čempionatai. Jų metu yra ne tik daug mačų, bet ir labai didelė pasiūla. Belieka tik stebėti informaciją ir pasirinkti sau patinkančius statymus. Statymai už dvikovų sportą

 • UFC
 • Boksas
 • MMA (UTMA, King of Kings);
 • Pusiau pramoginės kovos – „Jungle King“, YouTuberių ir įžymybių boksas.

Kartais dėl krepšinio populiarumo galima pamiršti, kiek daug dvikovų sporto mylėtojų Lietuvoje yra. Tiek UFC ir MMA, tiek boksas bei net pusiau pramoginės kovos dažnai aptariamos tarp draugų, kolegų ar su barber‘iu, kol sėdite kėdėje.Nors pasiūla už įvykius yra didelė, tačiau didžioji dalis vis tiek renkasi statyti už kovos nugalėtoją. Dvikovų sporte taip pat yra daug high-bet‘ų. Kadangi daug dėmesio sutraukiančių kovų būna ne tiek jau daug, tai statymai irgi būna didesni.Ar įmanoma padidinti šansus laimėti?

Jeigu jus domina lažybos internetu, tada turėtumėte žinoti ir tai, kas galėtų padidinti jūsų sėkmę.

 1. Kruopščiai išanalizavus komandas, žaidėjus ar įvykius, už kuriuos statote, galima gauti vertingų įžvalgų. Tam jūs galite panaudoti daugybę skirtingų programėlių su pastarųjų rungtynių rezultatais, sporto naujienų portalus bei socialinius tinklus. Informacija apie įtampas rūbinėje arba ką tik paskelbtą trenerio atleidimą gali turėti įtakos. 
 2. Nustatykite biudžetą ir jo laikykitės, vienam statymui skirdami tik tiek, kiek negaila pralaimėti. Toks požiūris sumažina riziką ir užtikrina tai, jog lošti galėsite ilgiau.
 3. Neskubėkite statyti pirmoje pasitaikiusioje platformoje. Palyginkite koeficientus, kad rastumėte daugiausiai vertės bei naudos.
 4. Statykite ten, kur daugiausiai žinote. Sporto lažybos internete gali atnešti naudą, jei įdarbinsite savo žinias bei prognozavimo įgūdžius.
 5. Pasinaudokite lažybų įrankiais ir analizės platformomis, kad patobulintumėte savo strategijas.
Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-06-11

Geriausios lažybų bendrovės