Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Early Payout funkcija – kas tai, kaip veikia ir kur galima pasinaudoti?

Early payout

„Early Payout“ yra vis labiau lažybų bendrovėse populiarėjanti speciali funkcija, kuri leidžia žaidėjams džiaugtis sėkmingu statymu anksčiau laiko. Lietuvoje su šia funkcija daugelis susipažino 2023 m. pasaulio krepšinio čempionato metu, kai ištikimiausi rinktinės fanai pastatė už Lietuvos rinktinės pergalę prieš JAV. Lietuviai tuomet antro kėlinio pradžioje įgijo +21 taškų persvarą ir visiems stačiusiems už Lietuvą buvo išmokėtas laimėjimas. Ši funkcija Lietuvoje galioja 7bet lažybų bendrovėje, kurioje tuomet už Lietuvos pergalę buvo 10,00 koeficientas.

Kalbant apie pačią funkciją, „Early Payout“ nereikėtų maišyti su „Cash Out“. Šios dvi funkcijos skiriasi tuo, kad „Early Payout“ yra išmokama automatiškai, kai rungtynių rezultatas atitinka nustatytą sąlygą. Tuo tarpu „Cash Out“ yra funkcija, kuri leidžia žaidėjams rungtynių metu išsimokėti tuo metu duodamą laimėjimą arba jo dalį. Su „Early Payout“ funkcija yra išmokamas pilnas laimėjimas, tuo tarpu su „Cash Out“ funkcija išmokama suma rungtynių metu nuolat keičiasi, kadangi yra tiesiogiai sujungta su statymų gyvai pasiūla.

Kaip veikia „Early Payout“ funkcija

„Early Payout“ funkcija yra lyg specialus lažybų bendrovės bonusas vartotojams, kadangi patiems žaidėjams nereikia daryti nieko papildomo – jeigu pasirinkta komanda pasiekia sąlygą atitinkantį rezultatą, yra išmokamas laimėjimas už rungtynių nugalėtoją. Svarbiausia šios funkcijos dalis yra tai, kad po laimėjimo išmokėjimo, nėra svarbu, kaip pasibaigs rungtynės, statymas jau bus išmokėtas.

Viena iš svarbiausių šios funkcijos taisyklių yra tai, kad laimėjimai išmokami tik tuose statymuose, kur buvo statyta už komandų pergalę. Jeigu statymas buvo už musinį arba pliusinį pranašumą, laimėjimas anksčiau laiko nebus išmokėtas.

Ši funkcija yra puiki galimybė lažybose pasididinti ilgalaikį pelną, kadangi tikrai ne kartą jūsų pasirinkta komanda yra pirmavusi 2 įvarčių skirtumu, bet rungtynes užbaigė lygiosiomis arba pralaimėjimu. Lygiai taip pat ir krepšinio rungtynėse – yra atvejų, kai komanda laiminėdama 20 taškų ir daugiau, jas galiausiai pralaimi. Su „Early Payout“ funkcija nereikia pergyventi dėl tokių nesėkmių, o kaip tik anksčiau laiko užsitikrinti pelną.

„Early Payout“ funkcija įprastai aktyvuojasi tuomet, kai krepšinio rungtynėse jūsų pasirinkta komanda įgyja 20 taškų pranašumą. Pavyzdžiui, kaip jau minėtame pavyzdyje tarp Lietuvos – JAV rungtynių. Lietuviai antrajame kėlinyje pirmavo 21 taško skirtumu ir visi statymai už Lietuvos pergalę buvo iš karto išmokėti. Nors tas rungtynes Lietuva laimėjo 110:104, net ir pralaimėjimo atveju laimėjimai būtų likę žaidėjams. Futbolo rungtynėse laimėjimas išmokamas tuomet, kai pasirinkta komanda įgyja 2 įvarčių pranašumą. „Early Payout“ funkcija galioja tokiose sporto šakose kaip krepšinis, futbolas, tenisas, beisbolas, amerikietiškas futbolas ir ledo ritulys.

Į „Early Payout“ funkciją rekomenduojame žiūrėti kaip į papildomą paslaugą, bet nesistengti jos pritempti prie statymų pasirinkimo. Nereikėtų statyti už tam tikros komandos pergalę tik todėl, kad tikitės, jog bus triuškinamas rezultatas ir jums anksčiau laiko bus išmokėtas laimėjimas. Nepamirškite, kad už stiprius favoritus koeficientai būna gana maži, o ir toks bandymas pritempti funkciją, gali būti nuostolingas. Rekomenduojame atlikti įprastus, vertę turinčius statymus, o lažybų bendrovės su „Early Payout“ funkcija suteiks papildomą galimybę kartas nuo karto pasidžiaugti užtikrintu laimėjimu anksčiau laiko.

„Early Payout“ funkcija Lietuvoje

Turint omenyje, kad „Early Payout“ funkcija nereikalauja jokių papildomų pastangų, rekomenduojama rinktis tokią lažybų bendrovę, kuri taiko šią paslaugą. Ilguoju laikotarpiu tai gali jums sugeneruoti kelis sėkmingus statymus, kurie pakeis galutinį laimėjimų/pralaimėjimų balansą. Pati funkcija susilaukia vis daugiau dėmesio, tačiau kol kas tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje labai nedidelis kiekis bendrovių ją naudoja.

Lietuvoje „Early Payout“ pasinaudoti galima 7bet lažybų bendrovėje, kurioje labai aiškiai nurodytos sąlygos, kokiais atvejais yra išmokamas laimėjimas rungtynėms dar nesibaigus. Iš viso į funkciją įtrauktos septynios sporto šakos, o laimėjimas už rungtynių nugalėtoją išmokamas tuomet, kai įgyjamas toks pranašumas:

  • Krepšinis – 20 taškų pranašumas
  • Futbolas – 2 įvarčių pranašumas
  • Tenisas – 2 setų pranašumas
  • Beisbolas – 5 taškų pranašumas
  • Amerikietiškas futbolas – 17 taškų pranašumas
  • Ledo ritulys – 3 įvarčių pranašumas

Svarbu atkreipti dėmesį, kad išmokėjus laimėjimą anksčiau laiko, po rungtynių už tą patį statymą laimėjimas nebus išmokamas antrą kartą. Ši funkcija jūsų statymą prilygina laimėtu tiesiog anksčiau laiko ir nesvarbu, kaip pasibaigs rungtynės. Kaip ir minėjome, laimėjimas išmokamas tik už rungtynių nugalėtoją. Tai reiškia, jeigu krepšinio rungtynėse statėte A komandos pergalę su -1,5 pranašumu ir ji rungtynių metu turėjo 20 taškų persvarą, laimėjimas nebus išmokėtas. Jeigu statėte tiesiog už A komandos pergalę ir ji rungtynių metu turėjo 20 taškų pranašumą, laimėjimas bus išmokėtas.

Norite sužinoti daugiau?

Jei domina sužinoti plačiau ir apie kitas statymų funkcijas, kviečiame skaityti straipsnį čia.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-07

Geriausios lažybų bendrovės