Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

„King of Kings“: žymiausios jau įvykusios kovos, nugalėtojai bei ateityje laukiantys renginiai

KOK

„King of Kings“ organizacija – dažnai tiesiog vadinama KOK trumpiniu – viena seniausiai veikiančių kovos menų organizacijų Lietuvoje. Per pastaruosius dvejus metus, KOK surengė 5 turnyrus Lietuvoje, kuriose kovėsi garsiausias kikbokso kovotojas šalyje – Sergėjus Maslobojevas. Be jo, ringe turėjome galimybes išvysti: Tomą Pakutinską, Raimondą Krilavičių, Henriką Vikšraitį, Edviną Šalkovskį, Raimondą Avlasevičių, Ernestą Kareckaitę, Mindaugą Narauską, Igną Barysą ir kitus.

Šiame tekste apžvelgsime didžiausią ažiotažą sukėlusias kovas, KOK organizacijoje per pastaruosius dvejus metus:

Sergėj Maslobojev vs Nika Kulumbegashvili

Olandas KOK organizacijoje kovėsi pirmą kartą ir kaip pirmam kartui turbūt gavo solidžiausią įmanomą varžovą – Sergėjų Maslobojevą „Kūvaldą“. 190 cm ūgio olandas profesionalo karjeroje iki tol turėjo 15 pergalių, 1 lygiąsias bei 2 pralaimėjus. Sergėjus nesugebėjo užbaigti kovos anksčiau laiko, tačiau vieningu teisėjų sprendimu būtent lietuvis buvo paskelbtas dvikovos nugalėtoju.

Matas Pultaražinskas vs Aleh Moshnin

Kova dėl KOK titulo. Matui „Automatui“ Pultaražinskui teko oponentas iš Lenkijos – Alehą Moshnin. Kova buvo itin lygi, teisėjai pasibaigus kovos laikui skyrė ekstrą raundą, kuris nusprendė dvikovos nugalėtoją. Nepaisant ekstra raundo, teisėjai vieningo sprendimo neturėjo, tačiau – išsiskyrusiu teisėjų sprendimu KOK čempuonu tapo Matas.

Matas Pultaražinskas vs Simon Santana

Titulą praėjusioje kovoje iškovojęs Matas, šį kartą turėjo jį apginti. Varžovas – itin patyręs Simon Santana iš Norvegijos. Savo kovų istorijoje turintis net 63 profesionalias kovas (43 pergalės, 1 lygiosios ir 19 pralaimėjimų).

Kaip ir praėjusioje kovoje – čia prireikė ekstra raundo. Tiesa, skirtingai nei prieš Alehą – papildomo raundo metu visi teisėjai vieningai matė Mato pranašumą ir KOK čempiono diržas – apgintas.

Ignas Barysas vs Filip Rzdaek

Vietinių fanų numylėtinis – Ignas Barysas grįžo į KOK ringą, po ilgų metų pertraukos. Organizacijoje Ignas nėra patyrės pralaimėjimo, 8 kovos – 8 pergalės. Lietuvis varžovu gavo itin nuožmų lenką Flipą Rzadeką. Kova tęsėsi visus tris raundus, o teisėjų vieningu sprendimu stipresnis tą vakar buvo Ignas Barysas.

Tomas Pakutinskas vs Mohammed Amine

Mišrių kovos menų taisyklėmis vykusioje kovoje sunkiasvoris Tomas Pakutinksas sustabdė Mohammedą Amine iš Maroko anksčiau laiko. Tai buvo jau 11-oji Tomo pergalė KOK organizacijoje. Po šios pergalės lietuvis įgijo pirmą savo svorio kategorijos reitingą.  

Henrikas Vikšraitis vs Gynzhu Volodymyr

Anksčiau KOK čempiono diržą turėjęs Henrikas Vikšraitis, prieš šią kovą buvo 4-tas pagal reitingą bei metė iššūkį antroje vietoje esančiam Gynzhu Volodymyr. Kova ilgai netruko – jau pirmajame raunde Henrikas techniniu nokautu pasiuntė varžovą ant grindų bei dar kartą priartino save prie titulinės kovos.

Henrikas Vikšraitis vs Manuel Rifa

KOK‘110 renginyje, Kovo 18-ąją Henrikas stojo į dvikovą su milžinišką patirtį sukaupusiu šveicaru Manueliu Rifa, kuriam tai buvo debiutas KOK organizacijoje. Ūgio pranašumą puikiai išnaudojęs šveicaras pridarė lietuviui labai daug problemų, kova tęsėsi visus tris raundus, o po jų – vieningu teisėjų sprendimu į viršų kilo Maunelio Rifos ranka.

Sergėj Maslobojev vs Rhys Brudenell

Avia Solutions Group arena buvo pasiilgusi Sergėjaus Maslobojevo, o šis grįžęs į Lietuvą savo gerbėjams ilgai mėgautis jo kova neleido. Jau pirmajame raunde britas Rhys Brudenellis buvo pasiųstas į nokautą. Sergėjus pratęsė savo pergalių seriją KOK organizacijoje iki 10.

Tomas Pakutinskas vs Arya Sheiky

Tomas – turintis pirmąjį reitingą savo svorio kategorijoje priėmė Arya Sheiky mestą iššūkį. Kova tęsėsi du raundus, tiesa, Arya visos kovos metu tiesiog stengėsi prispausti Tomą prie ringo virvių, taip neleidžiam jam smūgiuoti, o kai Tomas savo smūgį rado – kova ir buvo baigta.

Raimondas Krilavičius vs Ferreira G. Rodrigo

Didelį ažiotažą kėlusi dvikova. Renginyje prieš Ferreira Rodrigo tik taškais nusileido Mindaugui Narauskui, o dabar gavo kitą agresyvų kovotoją iš Lietuvos – Raimondą Krilavičių. Kova prasidėjo galingais Raimondo smūgiais, tačiau brazilas neatrodė, jog dvejotų – keletas kontratakų ir kovoje įsivyravo pusiausvyra, iki antrojo raundo, kai brazilas įspūdingu smūgiu patiesė Raimondą ant grindų.

Artimiausi renginiai

Kovo 16 d. Vilniuje, „Avia Solutions Group“ arenoje bus surengtas KOK‘120 / MMA Bushido’92 renginys, kurį papuoš dar vienas Sergėjaus Maslobojevo pasirodymas.

Kovų sąrašas:

 • Aleksandras Juzikas vs Mantas Rimša
 • Clyde Brunswihk vs Danielius Grėbliūnas
 • Alessio Leoni vs Sergej Grecicho
 • Ferreira Rodrigo vs Raimondas Krilavičius II
 • Joey Klijenburg vs Benas Sorochovas
 • Revelionio Wessels vs Nauris Lukošiūnas
 • Ignas Barysas vs Varžovas bus paskelbtas vėliau
 • Anton Podhornyi vs Evaldas Balsys
 • Edvinas Šalkovski s Kęstutis Kavaliauskas
 • Maneul Rifa vs Raimondas Avlasevičius
 • Leando Dikmoet vs Sergėj Maslobojev

Šiame renginyje netrūks intriguojančių dvikovų. Raimondas Avlasevičius bandys padaryti tai, ko nepavyko jo sporto klubo kolegai Henrikui Vikšraičiui – įveikti Manuelį Rifą. Į ringą vėl grįžta Ignas Barysas, taip pat revanšinė Raimondo Krilavičiaus ir Ferreira Rodrigo kova. Viską vainikuos Sergėjaus Maslobojevo pasirodymas, su pajėgiu olandu – Leandro Dikmoet.

Norite sužinoti daugiau?

Jei mėgstate KOK, jums turėtų patikti ir kiti kovos mėnai. Kviečiame skaityti ir sužinoti apie UTMA bei Jungle King

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-03-07

Geriausios lažybų bendrovės