Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Betsafe atsiliepimai – ką apie šią lažybų bendrovę mano kiti žaidėjai

Betsafe atsiliepimai

Ilgus metus veikianti Betsafe lažybų bendrovė Lietuvoje turi susikūrusi gerą vardą. Lošėjams ji ypač dažnai asocijuojasi su krepšiniu, kadangi yra Lietuvos rinktinės bei Lietuvos krepšinio lygos rėmėja. Tačiau, kad ir kiek dėmesio skirtų savo įvaizdžio kūrimui, su šia lažybų bendrovę susidūrę žaidėjai turi tiek teigiamų, tiek ir neigiamų atsiliepimų. Suprantama, kad kiekvienas žaidėjas turi vis kitokius lūkesčius, tačiau pasikartojantys neigiami atsiliepimai išryškina tam tikrus bendrovės minusus.

Atrinkome visus teigiamus ir neigiamus Betsafe atsiliepimus, apibendrinimo bei sudėjome juos čia į vieną vietą. Tai leis žaidėjams iš arčiau susipažinti su bendrove bei bus galima žinoti, su kokiais nesklandumais gali tekti susidurti, ar kaip tik, kokie yra labiausiai mėgstami lošėjų aspektai bendrovėje.

Teigiami Betsafe atsiliepimai iš žaidėjų

Nieko keisto, kad ilgą laiką veikianti lažybų bendrovė turi, ką pasiūlyti savo žaidėjams. Be ypač plačios statymų pasiūlos, žaidėjams čia patinka patogus ir greitas naršymas svetainėje. Betsafe daug dėmesio skiria žaidėjų patogumui, o prie to prisideda galimybė statymus atlikti ne tik naršykle, bet ir mobilia programėle, kuri skirta „Android“ ir „iOS“ operacinėms sistemoms. Prie programėlės galima prisijungti ypač greitai, todėl norint atlikti statymą, nereikia būti prie paskyros prisijungus mobilaus telefono naršyklėje.

Tarp teigiamų atsiliepimų buvo galima matyti gana greitai atliekamus pinigų išmokėjimus. Neseniai Betsafe atnaujino pinigų išmokėjimo taisykles ir žaidėjams, kurie atitinka visus pagrindinius punktus: turi pilnai verifikuotą paskyrą, išmoka peržaistus pinigus į patvirtiną mokėjimo metodą ir jeigu suma nėra didelė, ji į sąskaitą ateina ypač greitai. Tačiau, dėl pinigų išmokėjimo pasitaikė nemažai neigiamų atsiliepimų, kuriuos aptarsime kitoje skiltyje.

Ypač daug teigiamų atsiliepimų Betsafe susilaukia dėl savo pokerio skilties. Pagrindinė to priežastis – nedidelis kiekis bendrovių Lietuvoje leidžia pokerį žaisti prieš kitus žaidėjus. Šioje bendrovėje galima žaisti skirtingas pokerio versijas, dalyvauti įvairiuose turnyruose ir pilnai pasimėgauti pokerio malonumais. Pati pokerio platforma turi nemažai skirtingų funkcijų, kas leidžia iš žaidėjų susilaukti pagyrų.

Tarp teigiamų atsiliepimų galima rasti lažybų gyvai skiltį. Dažnai minimos tiesioginės transliacijos – šioje lažybų bendrovėje jos pateiktos labai patogiai. Galima atsidaryti tvarkaraštį, kurioje kelioms dienoms į priekį surašyti sporto įvykiai, kurių transliacijos bus pasiekiamos Betsafe statymų gyvai platformoje. Norint stebėti rungtynes, nėra būtina atlikti statymo, užtenka turėti paskyroje pinigų. Tarp tiesioginių transliacijų yra ne tik žemesnio lygio rungtynės, bet ir NBA. Ši funkcija ypač patogi tiems, kurie mėgsta statymus gyvai – tai suteikia galimybę ypač greitai reaguoti į rungtynėse besikeičiančią situaciją.

Neigiami Betsafe atsiliepimai iš žaidėjų

Kaip ir daugelis kitų lažybų bendrovių, taip ir Betsafe iš žaidėjų susilaukia ne tik teigiamų, bet ir neigiamų atsiliepimų. Būtent jų rasti galima kur kas daugiau, kadangi žaidėjai įprastai neigiamomis patirtimis dalinasi dažniau nei teigiamomis. Jeigu palygintume su kitomis bendrovėmis, tai Betsafe dažniau nei kitos yra minimos dėl techninių nesklandumų.

Pavyzdžiui, čia kurį laiką buvo nesklandumų su „žaibiško statymo“ funkcija. Žaidėjai neturėjo galimybės jo išjungti – išeitis buvo nebent atlikti statymą ir tada jį atšaukti. Tai ne vienam žaidėjui sukėlė nepatogumų. Kita techninė problema pasireiškė mobilioje programėlėje – trikdžiai su prisijungimais, neteisingai rodomos statymų sumos. Neseniai Betsafe atnaujino savo svetainės dizainą, todėl pereinamas laikotarpis žaidėjams irgi nebuvo pats sklandžiausias.

Anksčiau būdavo taip, jog atliekant statymą Betsafe lažybų bendrovėje, jeigu suma viršija maksimalų statymą, parodoma, kiek daugiausiai galima statyti, o jeigu norima statyti daugiau, likusią dalį galima siųsti rankiniam patvirtinimui. Dabar atliekant statymą, jeigu suma yra didesnė nei maksimali, likusi dalis siunčiama automatiniam patvirtinimui ir žaidėjas nebegali nuspręsti pats, ar statyti tiek kiek leidžia, ar siųsti patvirtinimui ir laukti, kol pinigais bus kurį laiką įšaldyti.

Nusiskundimų iš žaidėjų buvo ir dėl pasiūlos ribojimo. Vieno žaidėjo atvejis susijęs su NBA statymais – keletą dienų sėkmingai atlikęs statymus NBA gyvai skiltyje, po kurio laiko tiesiog nebematė NBA statymų lažybų gyvai kategorijoje. Tokių pavyzdžių atsiliepimuose nėra daug, tačiau tai vienas iš atvejų, kai laimintiems žaidėjams gali būti sukuriami tam tikri apribojimai. Statymuose gyvai taip pat nerodoma maksimali statymo suma, kas sukelia nesklandumų, kai norima atlikti greitą statymą, tačiau nuolat reikia keisti statymo sumą, nes ji viršija maksimalų statymą.

Įprastai tai nėra didelis minusas, nes tarp lietuviškų bendrovių tai yra įprasta, tačiau atsiranda žaidėjų, kuriems nesklandumų kelia tai, jog Betsafe pagalba nedirba visą parą. Su klientų aptarnavimo specialistais susisiekti galima kiekvieną dieną nuo 08:00 iki 01:00 val. Taip pat yra dvi pertraukos – 14:00 – 15:00 val. ir 20:00 – 21:00 val.

Pinigų išmokėjimas

Nemažai žaidėjų nusivylimo atsiliepimuose galima matyti dėl pinigų išmokėjimo. Pirmiausia, Betsafe suteikia tik vieną nemokamą išmokėjimą bankiniu pavedimu per 14 dienų, o elektronine pinigine – vieną per 28 dienas. Kitu atveju reikia mokėti 1,50€ mokestį. Tai tikrai kelia nepatogumų tiems žaidėjams, kurie aktyviai atlieka statymus ir dažnai daro pinigų išmokėjimą/įnešimą, ypač, jeigu naudoja kelias lažybų bendrovių paskyras.

Antra, nemažai nusiskundimų dėl to, kad negalima išmokėti pinigų jų neperžaidus. Vieno iš Betsafe vartotojo pavyzdys – atliko įnešimą, kol pinigai atsirado sąskaitoje, pasikeitė koeficientas, nebenorėjo atlikti statymo ir kai išsimokėjo įneštus pinigus, gavo pranešimą, jog šį kartą išmokėjimas patvirtintas išimties tvarka, kitą kartą to nebus, nes norint išmokėti pinigus, reikia juos po įnešimo bent kartą peržaisti. Taip pat, Betsafe reglamente nurodo, kad atliekant pinigų išmokėjimą, kurie nėra peržaisti, taikomas papildomas 4% mokestis.

Didžiausi Betsafe lažybų bendrovės skandalai

Daugelis žino, kad Betsafe yra ta pati lažybų bendrovė kaip ir TonyBet, kuri priklausė Antanui Guogai. Profesionalus pokerio žaidėjas ir politikas lažybų verslą pardavė, o nauji savininkai pakeitė pavadinimą į Betsafe. Nuo to laiko bendrovė nėra įsivėlusi į jokius didelius skandalus.

Nemažai kartų Betsafe paminėta buvo tuomet, kai dėmesio susilaukė skandalas dėl galimai Vaido Kariniausko įsitraukimo į lažybas – būtent Betsafe ir Topsport bendrovėse buvo atliekami statymai už tai, kad V. Kariniauskas nepasieks jam nustatytos taškų ribos. Vis tik, pati bendrovė negali prilygti skandalingam dėmesiui, kurio nuolat susilaukia buvęs savininkas Antanas Guoga.

Jeigu pažiūrėtume į lošimų priežiūros tarnybos pinigines baudas Betsafe bendrovei, jų čia irgi nėra daug. Per paskutinį kelių metų laikotarpį baudos išrašytos už reklamos pažeidimus. Betsafe net tris kartus buvo nubausta 25 tūkst. eurų suma už tai, kad pažeidė reklamos įstatymus, kuriuose buvo įžvelgtas lošimų skatinimas. Daugiau paskutiniu metu nenustatyti jokie bendrovės pažeidimai.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-04-05

Geriausios lažybų bendrovės