Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

CBet lažybų bendrovė – statymų pasiūla, koeficientų palyginimas ir žaidėjų atsiliepimai

Cbet

CBet lažybų bendrovė veikia nuo 2016 m. tačiau priklauso UAB „Tete-a-Tete“ įmonei, kuri Lietuvoje įkurta 2003 m. Daugybės metų patirtis lošimų rinkoje leido sėkmingai įsitraukti ir į lošimus internetu. Savo pasiūloje CBet turi tiek kazino žaidimų skiltį, tiek ir sporto lažybų, apie kurią čia plačiau ir pakalbėsime. Bendrovė nebijo imti drąsių rinkodaros sprendimų, kas leidžia būti gana žinomai jaunesnio amžiaus Lietuvos gyventojams.

Daugiausiai dėmesio bendrovė skiria lažybų pasiūlai – galima sakyti, kad statymų pasirinkimas čia vienas didžiausių tarp lietuviškų lažybų bendrovių. Be to, kad galima rinktis iš plačios statymų pasiūlos, koeficientai čia ypač aukšti. Kaip ir kitos bendrovės, taip ir CBet turi savų minusų – nėra mobilios programėlės, pagalba nepasiekiama bet kuriuo paros metu. Skaitykite toliau ir susipažinkite su bendrovės statymų pasiūla, koeficientais ir žaidėjų atsiliepimais.

CBet sporto lažybų pasiūla

Krepšinis ir futbolas statymuose Lietuvoje susilaukia daugiausiai dėmesio, todėl iš karto pažvelkime į šių sporto šakų CBet pasiūlą. NBA turi didžiausią pasirinkimą tarp visų krepšinio lygų. Čia vienose rungtynėse galima rasti daugiau nei 800 skirtingų baigčių, iš kurių didžiąją dalį sudaro asmeninės žaidėjų statistikos pasirinkimai. Be pelnytų taškų, statyti galima už atkovotus kamuolius, rezultatyvius perdavimus, prarastus kamuolius, perimtus kamuolius, įmestus tritaškius, blokuotus metimus.

Iš karto pažymėti galima tai, kad statymai už žaidėjų statistikos statymus turi kur kas mažesnius koeficientus nei jie yra pagrindinėse baigtyse. Didelis pliusas CBet bendrovei už tai, kad asmeninės žaidėjų statistikos statymai pasiekiami ne tik NBA ar Eurolygoje, bet ir žemesnėse lygose, pavyzdžiui, Ispanijos ACB. Čia eilinėse turo rungtynėse tarp „Granada“ ir „Breogan“ galima taip pat statyti už pelnomus taškus, atkovotus kamuolius, tritaškius ir kita.

Futbolo rungtynėse pasiūla dar didesnė. Anglijos „Premier“ lygoje galima rinktis beveik iš 2 000 skirtingų baigčių. Yra tiek visos pagrindinės baigtys, tiek komandinės statistikos statymai – kampiniai, geltonos kortelės, kokiu būdu bus įmuštas įvartis, tiek ir žaidėjų statistikos pasirinkimai – kas įmuš įvartį, kas gaus geltoną kortelę, smūgiai į vartų plotą. Kitose aukščiausio futbolo lygose pasiūla beveik niekuo nesiskiria.

Jeigu pažiūrėtume į kitas sporto šakas, tai pagrindinius statymus galima rasti visur. Teniso turnyruose galima statyti už geimų ir setų suminį daugiau/mažiau, mačo nugalėtoją, pranašumą. Tačiau, papildomų pasirinkimų nėra daug, net ir pagrindiniuose turnyruose.

NHL statymų pasiūloje yra apie 500 skirtingų baigčių – tai didžiausias pasirinkimas ledo ritulyje. Visose kitose sporto šakose lažybų pasiūla labai neišsiskiria. Galima rasti pagrindinis baigtis, kas yra įprasta daugumoje lažybų bendrovių. Išskirti galima tik amerikietišką futbolą – pasiūloje yra daugiau variantų nei tik pagrindinės baigtys. Įprasta, kad populiariausios JAV lygos turi vieną didžiausių lažybų pasiūlų skirtingose sporto šakose.

Kaip skirtingose sporto šakų lygose skiriasi koeficientai?

Kiekvienas žaidėjas renkantis lažybų svetainę turėtų atkreipti dėmesį į koeficientus. Tai ypač svarbu mažiau patyrusiems žaidėjams, kurie iš karto gali nesuprasti, kokią iš tikrųjų vertę turi koeficientai. Pavyzdžiui, statant 100€ ant 1,85 koeficiento, laimėjimas yra 85€. Statant ant 1,93, laimėjimas yra 93€. Tai yra 8€ skirtumas, kas gali atrodyti nedaug, tačiau jeigu paimtume ilgą laikotarpį, pavyzdžiui 20 atliktų statymų, skirtumas jau 160€.

CBet yra geras pasirinkimas tiems, kas ieško aukštesnių koeficientų populiariausiose lygose. NBA yra ta lyga, kur galima rasti didžiausius krepšinio koeficientus – už lygių tikimybių baigtis čia koeficientų vidurkis siekia 1,93.

Ne ką mažesnis koeficientas ir žemesnėse krepšinio lygose. Pavyzdžiui, Ispanijos ACB čempionate vidutinis koeficientas 1,92. Net Lietuvos krepšinio lygoje galima rasti 1,90 vidutinį koeficientą, kai beveik visose kitose bendrovėse jis yra apie 1,85 arba šiek tiek daugiau.

Dar didesni koeficientai yra aukščiausio futbolo lygose. Anglijos „Premier“ lygoje koeficientai už vienodų tikimybių baigtis siekia net 1,94 arba dar daugiau. Galima rasti statymų, kur už vieną baigtį duodamas 1,97 koeficientas, o už kitą – 1,92. Šiuo atveju marža yra vos 2,82%.

„La Liga“ lažybose koeficientai šiek tiek mažesni – apie 1,91, panašiai ir Italijos „Serie A“ čempionate. Akivaizdu, kad Anglijos lygoje koeficientai yra patys didžiausi. Žemesnėse futbolo lygose, pavyzdžiui, Anglijos „Championship“, Prancūzijos „Ligue 2”, Švedijos „Allsvenskan“ – kofieficientai apie 1,86 – 1,89. Kas tikrai nėra mažai, turint omenyje, kad kitose bendrovėse tokie koeficientai gali būti suteikiami aukščiausioms lygoms.

ATP 1000 teniso turnyro mačuose koeficientų vidurkis 1,90. Kai kuriuose mačuose galima rasti didesnius koeficientus, pavyzdžiui, 1,90 – 1,93, 1,97 – 1,85. Kur kas mažesni koeficientai žemesnio lygio turnyruose. ITF mačuose vidurkis nesiekia net 1,85 – tuo pačiu iš karto išauga ir marža. Jeigu Anglijos „Premier“ lygoje marža mažesnė nei 3%, tai ITF teniso mačuose ji yra 9%.

CBet atsiliepimai – ką labiausiai išskiria kiti žaidėjai?

Statymų pasiūla ir koeficientai CBet bendrovėje tikrai aukšto lygio, tačiau tai nėra vieninteliai dalykai, kurie sudaro statymų patirtį. Kiekvienas žaidėjas turi papildomų prioritetų, kurie yra ne ką mažiau svarbūs nei didelis statymų pasirinkimas. Nemažai žaidėjų neišnaudoja plačios statymų pasiūlos – jiems svarbu, kad tam tikroje sporto šakoje būtų pakankamas pasirinkimas ir galėtų naudotis patogiais mokėjimų metodais ar mobilia programėle.

Vienas iš dažniau pasitaikančių žaidėjų atsiliepimų yra mobili programėlė. CBet svetainėje labai klaidingai pateikiama informacija apie programėlę. Jos CBet neturi ir reklamuoja greitąją nuorodą, tačiau pateikimas yra toks, jog gali atrodyti, kad programėlė yra. Norint ją atsisiųsti, žaidėjams kurį laiką būna neaišku, kodėl paspaudus ant „Android“ arba „iOS“ nuorodos, niekas nevyksta.

CBet neseniai atsinaujino svetainės dizainą, dabar krovimosi greitis yra didesnis, tapo patogiau naršyti ir mobilioje versijoje. Šis atnaujinimas pašalino vieną neigiamą atsiliepimą, kadangi dėl senesnio dizaino būdavo nemažai nusiskundimų – svetainė strigdavo, nebuvo labai patogi naršymui.

Dažnai atkreipiamas dėmesys į sąskaitos papildymą. Lietuvoje veikiančiais bankais minimali įnešimo suma siekia 10€, kas yra gana didelė suma, lyginant su pagrindiniais konkurentais. Įdomu tai, kad su „paysera“ ir „Citadele“ minimalus įnešimas 3€, visais kitais bankais – 10€. Be lietuviškų bankų, sąskaitą pasipildyti galima „Skrill“ elektronine pinigine ir „VISA“ bei „Mastercard“ mokėjimo kortelėmis, daugiau jokių papildomų būdų nėra.

Nors tarp lietuviškų bendrovių tai yra gana įprasta, tačiau pažymėti galima tai, jog CBet klientų aptarnavimo specialistai nedirba visą parą. Nuo pirmadienio iki penktadienio susisiekti galima 9:30 – 01:00 val., o savaitgaliai 10:30 – 20:00 val. Taip pat, mokėjimų skyriaus darbo laikas yra darbo dienomis 9:30 – 16:00 val. Tai reiškia, jog atliekant išmokėjimą ne darbo valandomis, gali kilti tam tikrų trikdžių. Pavyzdžiui, išsimokant didelę pinigų sumą, kuriai reikalingas rankinis patvirtinimas, jis atliekama tik darbo valandomis.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-06-20

Geriausios lažybų bendrovės