Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Uniclub lažybų bendrovė – statymų pasiūla, koeficientų palyginimas ir žaidėjų atsiliepimai

Uniclub

Uniclub yra nuo 2018 m. veikianti lažybų svetainė, kuri priklauso ilgiau nei 20 metų Lietuvoje veikiančiai UAB „Unigames“ įmonei. Savo žaidėjams lažybų bendrovė užtikrina ne tik saugią, bet ir sąžiningą bei profesionalią aplinką. Lietuviška lošimų licencija rodo, kad veikla vykdoma pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus.

Lošėjams Uniclub suteikia galimybę rinktis iš gana plačios statymų pasiūlos, ypač populiariausiose lygose. Koeficientai čia nėra maži, todėl ne retai Uniclub lažybų skiltis susilaukia teigiamų atsiliepimų iš žaidėjų. Žemiau išskyrėme visą svarbiausią informaciją apie Uniclub statymus – iš kokių baigčių galima rinktis, kokie yra koeficientai skirtingose lygose bei ką apie šią bendrovę mano kiti žaidėjai.

Sporto lažybų pasiūla – kokius statymus galima atlikti?

Lietuvoje daugiausiai dėmesio susilaukia krepšinio, futbolo ir teniso statymai. Tuomet eina ledo ritulys, amerikietiškas futbolas, e-sportas bei mažiau populiarios sporto šakos. Taigi, pažvelkime į šių statymų pasiūlą iš arčiau.

  • Krepšinis – NBA, Eurolyga, vietiniai čempionatai

Didžiausia krepšinio statymų pasiūla pasiekiama NBA rungtynėse. Pagrindiniai statymai, tokie kaip pranašumas ar suminis daugiau/mažiau turi kelis skirtingus variantus, todėl nėra būtina rinktis iš vienos nustatytos linijos. Nors pasirinkimas nėra ypač didelis, šiek tiek pakoreguoti liniją pagal savo norus galima:

Be jokių abejonių pasiekiama ir žaidėjų asmeninė statistika. Statyti galima už pelnomus taškus, atkovotus kamuolius, įmestus tritaškius ir kitus statistinius rodiklius. Žaidėjų statymai pasiūloje nėra pridedami iš karto su pagrindinėmis baigtimis, ji pridedama šiek tiek vėliau, kai iki rungtynių lieka nedaug laiko.

Statymų pasiūla Eurolygoje, LKL, ACB ir kitose krepšinio lygose išlieka beveik identiška. Galima rinktis iš kelių skirtingų pagrindinių baigčių, yra dvigubi statymai, pergalės intervalai ir kiti papildomi statymai. Didelis pliusas, kad visose šiose lygose galima naudotis „Bet Builder“ funkcija.

  • Futbolas – „Premier“ lyga, „Ligue 1”, „Serie A“ ir kitos lygos

Anglijos „Premier“ lygos statymai turi didžiausią pasiūlą iš vietinių čempionatų. Bet pagrinde didžiausiose lygose pasirinkimai tokie patys. Pasiūloje yra visi pagrindiniai pasirinkimai – pranašumas, suminis daugiau/mažiau, kampiniai, geltonos kortelės. Statyti galima ir už žaidėjų statistiką: kas pirmas įmuš įvartį, kas paskutinis įmuš įvartį, kuris žaidėjas įmuš 2 įvarčius. Be įvarčių, galima statyti už žaidėjų pražangas, rezultatyvius perdavimus, nuošales.

  • Tenisas – Grand Slam, ATP, WTA, ITF

Uniclub teniso pasiūloje galima atlikti visus pagrindinius statymus – nugalėtojas, pranašumas, suminis geimų daugiau/mažiau. Galima statyti už tikslų rezultatą, kiek bus geimų pirmajame sete ir visi kiti populiariausi pasirinkimai. Kaip ir kitose sporto šakose, taip ir čia galima pasinaudoti „Bet Builder“ funkcija.

  • Kitos sporto šakos

Ledo ritulyje didžiausia pasiūla yra NHL lygoje. Čia be pagrindinių statymų yra didelis žaidėjų statistikos pasirinkimas, galima rinktis iš dvigubų statymų: laimės viena iš komandų ir suminis bus daugiau/mažiau. Visus pagrindinius statymus galima rasti e-sporto kategorijoje. Nieko ypatingo mažiau populiarų sporto šakų ir žemesnių lygų pasiūloje nėra.

Uniclub koeficientai – kuriose sporto šakose ir lygose didžiausi?

Koeficientai yra vienas iš svarbiausių aspektų renkantis lažybų bendrovę. Naujokai įprastai į tai atkreipia mažiau dėmesio, tačiau ilguoju laikotarpiu koeficientas gali nulemti gaunamą pelną.

Pagrindinėse sporto šakose ir lygose už lygių tikimybių baigčių statymus koeficientai čia siekia apie 1,90. Nėra nei labai daug, nei labai mažai – galima sakyti, kad rinkos vidurkis. Tiek NBA, tiek Anglijos „Premier“ lygoje, tiek NHL koeficientai yra labai panašūs.

Kuo žemesnė lyga arba mažiau populiari sporto šaka, tuo ir koeficientai tampa mažesni. Pavyzdžiui, LKL už tuos pačius statymus maksimalus koeficientas bus 1,90, tačiau didžioji dalis siekia 1,87 – 1,88. Nors e-sporto kategorijoje statymų pasirinkimas tikrai nemažas, koeficientai čia nėra patys didžiausi. Pavyzdžiui, „Counter-Strike 2” mačuose už lygių tikimybių baigtis koeficientų vidurkis jau nesiekia 1,90. Jis krinta iki 1,85, o kai kur net ir dar mažesnis.

Išskirti galima teniso koeficientus – jie čia tikrai konkurencingi. ATP 1000 turnyruose, už lygių tikimybių baigtis galima tikėtis mažiausiai 1,90 koeficiento, kai kuriuose mačuose vidurkis gali siekti ir 1,91 – 1,92. Nieko keisto, kad teniso statymai šioje bendrovėje susilaukia nemažai dėmesio – atlikti juos čia tikrai verta. Jeigu pažvelgtume į žemesnio lygio teniso turnyrus, ten koeficientai jau šiek tiek krenta. Pavyzdžiui, „ATP Challenger“ turnyruose vidurkis jau apie 1,85. Tokia pati situacija ir ITF turnyruose – čia kai kuriuose mačuose vidurkis gali būti ir 1,83.

Apibendrinant Uniclub koeficientus, galima sakyti, kad viskas priklauso nuo to, kuriose lygose atliekate daugiausiai statymų. Jeigu jus domina lažybos populiariausiose sporto šakose ir aukščiausiose lygose, tuomet Uniclub nėra blogas pasirinkimams statymams atlikti – beveik visur koeficientai siekia 1,90. Jeigu jus domina statymai už žemesnes lygas, tuomet dėl galimybės atlikti statymus, reikia aukoti koeficiento dydį. Pasirinkimas žemesnėse lygose nemažas, tačiau koeficientai jau tik 1,83 – 1,85.

Uniclub atsiliepimai – ką apie šią lažybų bendrovę mano kiti žaidėjai?

Kaip ir kiekviena kita bendrovė, Uniclub turi savo pliusų ir minusų. Lošėjai dažniausiai lažybų svetaines renkasi pagal tai, kas jiems aktualu. Pavyzdžiui, Uniclub turi platų „Bet Builder“ funkcijos pasiekiamumą skirtingose sporto šakose. Tiems, kam ši funkcija aktuali, apie Uniclub atsiliepia teigiamai. Žvelgiant iš kitos pusės, Uniclub turi ypač mažą mokėjimo metodų pasirinkimą – pasipildyti paskyrą galima tik Lietuvoje veikiančiais bankais ir „paysera“. Atsiliepimuose galima ne retai matyti nusiskundimų dėl to, kad nepasiekiamos mokėjimo kortelės ar bent jau populiariausios elektroninės piniginės.

Dažnai pažymima, kad Uniclub statymų gyvai skiltis nėra pati inovatyviausia. Taip, statymus atlikti čia patogu, yra visi pagrindiniai pasirinkimai, tačiau trūksta tiesioginių transliacijų, taip pat ne visur atvaizduojama statistika ar veiksmai vykstantys rungtynėse. Pats svetainės dizainas gana paprastas ir žaidėjams, kurie į tai kreipia dėmesį, gali nelabai patikti.

Kadangi daug būdų sąskaitos papildymui nėra, ta pati situacija yra ir atliekant pinigų išmokėjimą. Tai dažna tema žaidėjų atsiliepimuose, nes lošėjams reikia taikytis prie bendrovės ir naudoti tik banko sąskaitas. Profesionalūs žaidėjai atskiria lažyboms skirtus pinigus nuo kasdieniam naudojimui skirto biudžeto, tačiau kai yra toks mažas mokėjimo metodų pasirinkimas, dažnai tenka naudoti tiesiog pagrindinę banko sąskaitą.

Žaidėjai teigiamai atsiliepia apie Uniclub pagalbą – susisiekti galima pačiais įvairiausiais būdais, nuo skambučio „Skype“ iki gyvo susirašinėjimo. Tačiau, pagalba dirba tik nuo 10:00 val. iki 22:00 val., todėl vėlyvais vakarais susidūrus su nesklandumais, problema pradėta spręsti bus jau tik kitą dieną. Tam tikrais atvejais tai gali sukelti diskomfortą. Vis tik, Uniclub yra ne vienerius metus veikianti bendrovė, todėl žaidėjams nėra pagrindo ja nepasitikėti

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-05-02

Geriausios lažybų bendrovės