Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Eimantas Stanionis: „Jungle King“ – nesąmonė, jį turėtų užblokuoti

eimantas stanionis svenica kovos pergale

Eimantas Stanionis 2024 m. gegužės pabaigoje apgynęs pasaulio bokso čempiono diržą sugrįžo į Lietuvą, kur sudalyvavo laidoje „Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi“. Čia išsamiai papasakojo apie savo karjerą, pasiruošimą kovoms bei ateities planus. R. Mackevičius įgarsinęs žiūrovų klausimus, paklausė E. Stanionio nuomonės apie Lietuvoje gana greitai išgarsėjusį „Jungle King“ renginį.

Pirmieji žodžiai išėję iš Eimanto Stanionio išgirdus klausimą apie „Jungle King“: „mano nuomone, nesąmonė visiška“. Iš pradžių pasaulio čempionas kritikavo visą „Jungle King“ konspektą. Sakė, kad tai yra kopijuojama nuo užsienio ir jeigu užsienyje kažką bando padaryti, yra žmonių, kurie supranta šį verslą, tai „Jungle King“ to neturi. Taip pat pridėjo, kad mes neturim tokių žvaigždžių, kad būtų padarytas geras renginys. Eimanto Stanionio nuomone, „Jungle King“ anksčiau ar vėliau pasibaigs.

Kalbėdamas toliau, išreiškė susirūpinimą turnyro profesionalumu – „Ten kas vyksta – aš nežinau, kas ten vyksta.. Nesąmonė iš vis, jį („Jungle King“) turėtų užblokuoti.“ Eimanto Stanionio teigimu, turnyre nėra nei medikų, nieko. Boksininkas uždavė retorinį klausimą – „Ten atsitikti gali bet kas, ten gali kažkas kažką užmušti ir kas tada? Kas bus atsakingas už tai?“

Rolandas Mackevičius pacitavo turnyro įkūrėjus Dominyką Dirkstį ir Remigijų Viršilą, kurie sako, kad „Jungle King“ yra vieta populiarinti kovinį sportą Lietuvoje ir motyvuoti jaunus žmones rinktis šią sporto šaką bei paklausė, kaip pašnekovas vertina šį pasisakymą. Eimantas Stanionis į tai atsakė tiesiai šviesiai – „Kriminalas nebent, nežinau. Sporto tikrai nedidina, tik tai gadina. Nežinau kaip tu gali visa tai pavadinti sportu.“ Tuo pačiu pripažino, kad renginio nėra stebėjęs, tik matęs kelias ištrauktas – „Esu užblokavęs tas nesąmones“.

Pilną interviu su E. Stanioniu galima pasižiūrėti Delfi „Youtube“ kanale.Eimanto Stanionio ir Dominyko Dirksčio kova – ar sulauksime?

Eimantas Stanionis kovoja prieš Gabriel Maestre

Perėjus kalbai nuo „Jungle King“ prie Dominyko Dirksčio, Eimantas Stanionis sakė: „Aš iš viso nesuprantu, kodėl apie jį žmonės šneka. Jis nėra nieko pasiekęs, yra jaunas, daro nesąmones“.

Vienas iš laidos žiūrovų paklausė, kas turėtų nutikti E. Stanionio gyvenime, kad eitų kovoti į „Jungle King“? – „NIEKAS. Niekada nekovočiau, niekada nekovosiu“ užtikrintai atsakė E. Stanionis. Tuo pačiu buvo paklaustas, kada nusimato kova prieš D. Dirkstį? – „Niekada. Na.. gatvėje nebent. Žinai, būna, kad užkliūna kažkur kažkas..“

Vėliau pasaulio bokso čempionas pridūrė: „Negaliu duot sukovot su manim. Čia būtų garbė, o kas man iš to? Išeičiau, nokautuočiau ir tiek“. Paklaustas, kiek duoda procentų, kad kovą laimėtų D. Dirkstys, atsakė: „Nulį. Ta prasme, neįmanoma. Aš galėčiau baliavoti, ateit su viena ranka. Padaryčiau paprastas taisykles – be raundų, kas išgyvens.. Su viena ranka užsimerkęs, turbūt, laimėčiau. Ne turbūt..“

„Jungle King“ – kas tai, kokie žmonės yra kovoję?

„Jungle King“ yra 2021 m. įkurta įvairių kovų turnyrų organizacija, kurioje kovoja nuo pradedančiųjų iki profesionalų kovotojų. Čia taip pat kaunasi nuomonės formuotojai bei įvairių kitų sporto šakų atletai. Iš viso suorganizavo daugiau nei 10 turnyrų.

Tarp žymiausių „Jungle King“ kovų buvo galima stebėti Remigijų Viršilą vs „Rudas“, „Maybach“ vs Remigijų Viršilą, „Maybach“ vs „Petras“. Šioje organizacijoje yra kovojęs ir Minedas, kuris du kartus kovėsi prieš Lauryną „Maybach“ Burovą. Šioje „Jungle King“ organizacijoje yra kovoję socialiniuose tinkluose išgarsėję „Tarzanas“, „Milžinas“, Valiera, „Voveriukas“ ir kiti.

Šie „Jungle King“ renginiai turi savo auditoriją, kovas stebi nemažas kiekis žmonių, o lietuviškos lažybų bendrovės netgi būna paruošusios statymų pasiūlą.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-06-12

Geriausios lažybų bendrovės