Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

„Žalgirio“ žaidėjų merginos – kas turi gražiausią antrąją pusę?

Nieko keisto, kad krepšininkai susilaukia daug dėmesio ne tik iš ištikimiausių fanų, bet ir dailiosios lyties atstovių. Krepšinis yra populiariausia sporto šaka Lietuvoje, o krepšininkai vieni iš geidžiamiausių vyrų Lietuvoje. Ne retai galima pamatyti krepšininkus su ypač gražiomis moterimis. Buvusios šokėjos, manekenės ir kitos gražuolės dažnai matomos krepšininkų glėbyje. Šį kartą pasižvalgykime į Kauno „Žalgirio“ krepšininkų antrąsias puses.

Keenan Evans

Keenan Evans šiuo metu be jokių abejonių yra vienas geidžiamiausių krepšininkų Lietuvoje. Puikų sezoną Kauno „Žalgiryje“ sužaidęs gynėjas vasarą turėtų pasirašyti didžiausią kontraktą karjeroje. Per dvejus metus Kaune žalgirietis oficialiai nepristatė savo antrosios pusės, todėl galima daryti prielaidą, kad jo širdis nėra užimta. Socialinėje medijoje galima matyti ne vieną lietuvaitę, kuri viešai rodo simpatiją krepšininkui ir mielai susipažintų su amerikiečiu iš „Žalgirio“.

Lukas Lekavičius

Lukas Lekavičius didžiąją dalį karjeros yra „Žalgirio“ komandos narys, tačiau yra išbandęs ir legionieriaus kelią. 2017-19 m. Lietuvos rinktinės gynėjas rungtyniavo Atėnų „Panathinaikos“. Sezonai praleisti Graikijoje asmeniškai nebuvo labai sėkmingi, tačiau, galima manyti, kad už aikštelės ribų sekėsi kur kas geriau. Lukas Lekavičius susirado antrąją pusę, kuri vėliau tapo žmona ir vaikų mama.

Luko Lekaviciaus mergina

Graikė Melina su Luku Lekavičiumi kartu jau daugiau nei penkerius metus. Per šį laiką pora susituokė, persikraustė gyventi į Kauną bei susilaukė dviejų vaikų. Kol vyras žaisdamas „Žalgiryje“ taikliais metimais džiugina sirgalius, tol moteris savo „Instagram“ paskyroje nesigėdija pademonstruoti savo kūną.

luko lekaviciaus mergina

Rolands Šmits

Puikiai Lietuvoje pritapęs latvis Rolands Šmits ne kartą minėjo, kad norėtų čia likti rungtyniauti ir toliau. Lietuva jam patinka, nėra sunku pasiekti namus Latvijoje. Į Lietuvą jis atsivežė ir savo žmoną Reičela Šmits. Šiuo metu Rolands Šmits su Reičela yra berniuko tėvai bei laukiasi dar vienos atžalos.

Rolands Smits mergina

Laurynas Birutis

Proveržio sezoną sužaidęs Laurynas Birutis Eurolygoje fiksavo fantastinę atkarpą. Didelė tikimybė, kad vidurio puolėjas iš Lietuvos ir toliau liks rungtyniauti Kauno „Žalgiryje“, kadangi yra dažnai įtraukiamas į italo Andrea Trinchieri schemas. Džiaugtis gyvenimu vidurio puolėjas gali ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų, kadangi jau beveik dvejus metus yra vedęs brunetę Gretą.

Lauryno Birucio mergina

Lauryno Birucio mergina

Karolis Lukošiūnas

Ilgą laiką „Žalgirio“ nariu buvęs Karolis Lukošiūnas praėjusią vasarą atsisveikino su komanda ir ieškojo naujų kelių karjeroje. Pavyko jėgas išbandyti ir NBA G lygoje. Antroje 2023-24 m. sezono pusėje K. Lukošiūnas pasirašė trumpalaikę sutartį su Kauno komanda. Vis tik, gynėjas patyrė rimtą traumą ir jau ilgą laiką padėti buvusiai savo komandai negali. Į Lietuvą sugrįžęs gynėjas gyvenimu džiaugiasi ne vienas – šalia jo galima matyti šviesiaplaukę lietuvę Augustę.

Karolio Lukosiuno mergina

Edmond Sumner

Įsibėgėjus 2023-24 m. sezonui, prie Kauno „Žalgirio“ prisijungė žaidėjas iš NBA – Edmond Sumner. 28-erių gynėjas 2017 m. NBA naujokų biržoje buvo pakviestas 52-uoju šaukimu ir kol kas visą karjerą praleido NBA lygoje. 2017-21 m. žaidė „Indiana Pacers“, kur tuo metu rungtyniavo ir Domantas Sabonis, o 2022-23 m. sezone „Brooklyn Nets“. Į Lietuvą Edmond Sumner atvyko būdamas užimtas – jis prieš beveik dvejus metus vedė.

Edmond Sumner mergina

Tomas Dimša

Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės gynėjo Tomo Dimšos širdis jau ilgą laiką užimta. Jis 2019 metais vedė vieną gražiausių Lietuvos krepšininkių Gintarę Jasiunskaitė. Taip moteris vadinama ne veltui – 2016 metais ji Lietuvos moterų krepšinio lygos rinkimuose buvo vienbalsiai išrinkta gražiausia krepšininke.

Tomo Dimsos mergina

Arnas Butkevičius

Arnas Butkevičius visą karjerą žaidžia Lietuvoje. Klaipėdietis rungtyniavo Vilniaus „Sakaluose“, Panevėžyje, Klaipėdoje, penkerius metus buvo Vilniaus „Ryto“ narys, o nuo 2022 m. žaidžia Kaune. Kaip ir dauguma kitų žalgiriečių Arnas yra vedęs – su žmona Laurita turi du vaikus. Tamsiaplaukę lietuvaitę galima išskirti kaip vieną gražiausių iš visų žalgiriečių antrų pusių.

Arno Butkeviciaus mergina

Edgaras Ulanovas

32-erių Kauno „Žalgirio“ kapitonas Edgaras Ulanovas beveik visą karjerą praleido Lietuvoje. 2020-21 m. sezone rungtyniavo Stambulo „Fenerbahce“, tačiau sugrįžo į Kauną, o šiais metais dar nesibaigus kontraktui su „Žalgiriu“ buvo pratęsta sutartis. Kapitonas mėgsta Lietuvą, o čia gyventi patogu ir dėl šeimos. Edgaras yra vedęs šviesiaplaukę lietuvę Gabiją, o šeima turi du vaikus.

Edgaro Ulanovo mergina

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-05-08

Geriausios lažybų bendrovės