Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Bladefights – bene kiečiausios MMA kovos Lietuvoje

Bladefights

Dvikovų sporto fanams Lietuvoje atėjo geresni laikai. Turime puikių, pasaulinio lygio kovotojų įvairiose disciplinose. Labai gerai ir tai, kad augant žmonių susidomėjimui mūsų atletams atsiranda daugiau vietos bei galimybių pasirodyti. Mišrių kovos menų sferą dabar drebina Bladefights – visiškai nauja organizacija, siekianti pritraukti kiečiausius MMA kovotojus iš Lietuvos ir užsienio. Puikius renginius paruošianti ir daug dėmesio reklamai skirianti organizacija siekia tapti pačiu pačiausiu MMA turnyru. Susipažinkime su juo iš arčiau.

Kas yra Bladefights?

Bladefights yra kovų be taisyklių arba į UFC panašus kovų čempionatas, kur yra daugybė skirtingų kovotojų ir svorio kategorijų. Atletai iš įvairių kategorijų bei šalių varžosi dėl galimybės vadinti geriausiais. 

Šios organizacijos įkūrėjai nusprendė organizuoti tarptautinius aukščiausio lygio turnyrus „Blade Fights” ir sudaryti visas sąlygas, kad Lietuvos sportininkai galėtų nuolat tobulėti ir varžytis su garsiausiais kovotojais iš viso pasaulio. Būtent įkūrėjų trejetas leidžia jaustis gana užtikrintai dėl projekto ilgalaikės sėkmės.

Bladefights įkūrėjai:

  • Romualdas Klimavičius – tiems, kas domisi kovų sportu Lietuvoje geriausiai Britvos pravarde žinomas kovotojas yra Lietuvos ir Europos Muay Thai čempionas, daugkartinis Muay Thai čempionatų Europoje ir pasaulyje medalininkas, išmėginęs save įvairiose sporto šakose. 
  • Tomas Skamaročius – itin didelę patirtį sukaupęs prodiuseris, kuris turi didžiulę patirtį organizuojant sporto renginių transliacijas. Jis dažniausiai atsakingas už Kauno „Žalgirio“ Eurolygos rungtynių transliavimą bei Eurolygos Finalo ketvertą, dirba prie didelių TV projektų Lietuvoje.
  • Gediminas Jaunius – žinoma TV asmenybė bei vienas iš sėkmingiausių TV prodiuserių bei renginių organizatorių Lietuvoje. 

Su tokia komanda galima tikėtis aukščiausio lygio transliacijų bei gero lygio šou, kuriame TOP kovotojai gaus dėmesį, kurio nusipelno.

Kas yra geriausi Bladefights kovotojai?

Šiuo metu Bladefights savo portale pateikia tik MMA-66 KG svorio kategorijos reitingą, tačiau artimiausiu metu į reitingą bei gretas prisijungs ir kitų kategorijų kovotojai. Šiame straipsnyje pristatykime šio turnyro lyderius. Pirmas – lietuvis Žygimantas Ramaška.

MMA Bushido pasaulio čempionas main event kovoje „Švyturio“ arenoje, Klaipėdoje, prieš metus nokautavo ispanų kovotoją Samuelį Blasco. Treneriai ir ekspertai Ž. Ramašką apibūdina kaip labai atsakingai besiruošiantį ir disciplinuotą kovotoją, kuris turi gerą techniką ir prisitaiko prie kovos eigos, geba rasti kūrybingus būdus panaudoti savo stiprybes, kad „prigautų“ oponentus arba pastatytų juos į nepatogias padėtis. Vyras taip pat laimėjo ir nemažai kitų kovų Bladefights čempionate prieš aukšto lygio oponentų.

Dar vienas Lietuvos kovotojas, kuriam verta skirti dėmesio – Deividas Danyla. Kovojantis ir UTMA turnyre, šis meistras bei Muay Thai čempionas turėjo vieną geriausių savo, ko gero, karjeros momentų būtent per Bladefights turnyrą. Vos per 22 sekundes jis išjungė agresyviai jį atakavusį Panicos Yusuf‘ą. Tai – dar vienas dėmesio vertas mūsų tautietis atletas. 

Bladefights renginiai 

Bladefights organizuoja kovų renginius pagrindinėse šalies arenose. Beveik jų namais tapo Klaipėdos „Švyturio“ arena, kurioje vyksta įvairios Bladefights kovos. Stebėkite informaciją jų interneto puslapyje bei socialiniuose tinkluose, jei norite sužinoti apie artimiausias jų kovas. 

Statymai už Bladefights kovas

Jeigu esate azartiški ir domitės Bladefights statymais, tai galimybės čia bus tokios pat, kaip ir su kitomis kovos sporto lygomis bei šakomis. Tokiose lažybų platformose kaip 7Bet rasite didžiulę pasiūlą statymams tada, kai priartėja renginio data.

Kokie pasirinkimai lažyboms?

  • Statymai už nugalėtoją – turite savo favoritą arba įtariate, kas galėtų laimėti vieną ar kitą kovą? Rinkitės nugalėtoją.
  • Statymas už pergalės būdą – esate įsitikinę nokautu ar tuo, jog kovotojai labai apylygiai ir viską turės spręsti teisėjai? Tada rinkitės jums patinkantį favoritą bei jo pergalės būdą?
  • Pergalė X raunde – norite nokauto pirmame raunde? O gal žinote, kad vienas kovotojas yra gerokai ištvermingesnis? Tada rinkitės pergalę konkrečiame raunde.

Daugiau pasiūlymų matysite pačiame lažybų portale jau artėjant renginio datai. 

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-05-20

Geriausios lažybų bendrovės