Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

EURO 2024 pusfinaliai – tvarkaraštis, statymai, prognozės ir koeficientai

Euro 2024 pusfinalis

Atrodo dar visai neseniai prasidėjo EURO 2024, o šią savaitę jau sužinosime, kas tampa Europos čempionais. Italams apginti titulo jau nepavyks, kadangi aštuntfinalyje iškrito prieš šveicarus, o tai reiškia, kad turėsime naujus čempionus. Iš EURO 2020 ketvertuko, šiais metais rezultatą pakartojo Ispanija ir Anglija. EURO 2024 pusfinaliai žada nemažai intrigos – abejose porose lažybų bendrovės išskiria minimalius favoritus, o bendrai rinktinių šansai gana panašūs.

Vieninteliai olandai į pusfinalį žengė iškovoję pergalę per pagrindinį laiką. Prancūzai prieš portugalus laimėjo po 11 m baudinių serijos, taip pat kaip ir anglai prieš šveicarus. Ypač permainingos buvo Ispanija – Vokietija rungtynės, kuriose pagrindinio laiko pabaigoje vokiečiai išsigelbėjo ir įmušė įvartį, tuomet antro pratęsimo pabaigoje – 119 min. pergalingą įvartį ispanams įmušė Mikel Merino.

Prieš artėjančius pusfinalius galima kelti nemažai klausimų – ar prancūzams pagaliau pavyks įmušti iš žaidimo? Ar Anglijos rinktinei atkrintamosiose pavyks įmušti pirmajai? Ar ir toliau olandų rungtynėse matysime bent 3 įvarčius? Į visus šiuos bei kitus klausimus bus atsakyta liepos 9 ir 10 dienomis – rungtynės Lietuvos laiku vyks 22:00 val. Žemiau galima matyti pagrindinius EURO 2024 pusfinalių statymus ir koeficientus, kurie yra 7bet lažybų bendrovėje.

Data Rungtynės Pagrindinis laikas Pateks į kitą etapą Suminis 2,0
1 X 2 Daugiau Mažiau
Liepos 9 d. 22:00 val. Ispanija – Prancūzija 2,75 2,75 3,10 1,83 / 2,00 1,90 1,90
Liepos 10 d. 22:00 val. Nyderlandai – Anglija 3,14 2,75 2,71 2,05 / 1,80 1,81 2,00

Ispanija – Prancūzija

Ispanija – Vokietija ketvirtfinalio mačą galima vadinti tikruoju finalu. Čia susitiko dvi kol kas geriausią žaidimą demonstruojančios rinktinės. Kokybė aikštėje matėsi nuo pirmų minučių, o ir pats susitikimas, intrigos prasme, buvo vertas tikrojo finalo. Deja, bet šeimininkams čempionatas baigtas, tačiau Ispanija tikrai nebuvo silpnesnė komanda ir yra verta žengti tolyn. Per visas čempionato rungtynes, tai buvo pirmosios, kurių ispanams nepavyko laimėti per pagrindinį laiką, tačiau jie vis tiek surado pergalę be 11 m baudinių serijos. Tokiu rezultatu negali pasigirti nei viena likusi EURO 2024 rinktinė.

Žvelgiant bendrai, EURO 2024 ketvirtfinalio rezultatai nebuvo netikėti – pagal lažybų bendroves į pusfinalį žengė visi favoritai. Vieniems prireikė 11 m baudinių serijos, kitiems ne, tačiau dabar pusfinaliuose pagal bukmekerius matome keturias stipriausias rinktines.

Kalbant apie Ispanija – Prancūzija pusfinalį, iš karto reikia pažymėti tai, jog ispanai pusfinalyje bus be trijų svarbių žaidėjų. 27-erių gynėjas Robin Le Normand praleis mačą dėl geltonų kortelių, taip pat dėl geltonų kortelių mačą turėjo praleisti ir Dani Carvajal, tačiau jis pratęsimo pabaigoje dar gavo ir raudoną kortelę. Dėl traumos, patirtos prieš vokiečius, nežais ir 21-erių Pedri, kuris aikštę prieš Vokietiją paliko jau 8-ą minutę. Saugo vietą turėtų užimti puikią formą demonstruojantis Dani Olmo.

Dani Olmo EURO 2024

Prancūzijos rinktinėje problemų su žaidėjais nėra – rungtyniauti galės visi, po praleisto mačo su portugalais grįžta Adrien Rabiot. Vienintelis futbolininkas, kuris negali žaisti pilnu pajėgumu yra Kylian Mbappe – puolėjas rungtyniauja su apsaugine veido kauke, kuri, pasak jo, kelia diskomfortą.

Nors pagal bukmekerius abiejų komandų šansai pusfinalyje yra panašūs, žvelgiant iš lažybų pusės, atkreipti dėmesį reikėtų į ispanų pasirinkimą. Jie iki ketvirtfinalio žygiavo be pralaimėjimų, o su vokiečiais buvo labai arti, kad irgi laimėtų per pagrindinį laiką. Net ir prasileidus išlyginamą įvartį pagrindinio laiko pabaigoje, psichologiškai nepalūžo ir atrado įvartį anksčiau nei 11 m baudinių serija.

Kad Ispanija žengs į kitą etapą @1,83 arba Ispanijos +0.0 azijietiškas pranašumas @1,80 atrodo kaip vertingi statymai. Matant, kad prancūzams niekaip nesiseka įmušti, o ispanai kol kas yra praleidę vos du įvarčius, galima pasižiūrėti ir į rizikingesnį variantą – Prancūzija neįmuš @2,60. Panašūs, bet saugesni variantai – Prancūzija mažiau 1,0 @1,69 arba bent viena komanda neįmuš įvarčio @1,73.

Nyderlandai – Anglija

Jeigu prieš Slovakijos rinktinę trūko kelių minučių, kad Anglija iškristų iš čempionato, tai prieš šveicarus išsigelbėjimui buvo pasilikę kiek daugiau nei 15 minučių. Anglija ir toliau žaidžia gana neužtikrinta futbolą, o savo galimybes parodo tik tuomet, kai jau reikia gelbėtis. Iki praleisto įvarčio prieš šveicarus matėme Anglijos rinktinės atsispardymą, po praleisto įvarčio praėjus penkioms minutėms pamatėme tiek pirmą įvartį, tiek tuo pačiu pirmą smūgį į vartų plotą. Šį kartą anglus išgelbėjo 22-iejų Bukayo Saka, kuris vėliau serijoje puikiai realizavo ir 11 m baudinį.

Sunku pasakyti kaip, bet Anglija pasiekė pusfinalį ir toliau prie Gareth Southgate gali pasigirti solidžiais rezultatais. Jeigu žiūrėtume tik į sudėtis, pusfinalis anglams nėra geras rezultatas – pagal turimą talentą, tai mažiausiai finalo verta rinktinė. Galima sakyti, kad Šveicarija iki šiol buvo sutiktas stipriausias varžovas ir dar vieną iššūkį atlaikyti pavyko. Nyderlandai, be jokių abejonių, turi geriausią puolimą iš visų prieš tai sutiktų rinktinių, tačiau tuo pačiu turi nemažai skylių gynyboje.

Bukayo Saka. Euro 2024

Jeigu Ispanija, Prancūzija ir Anglija gali pasigirti solidžia gynyba, tai Nyderlandai į pusfinalį pateko per savo puolimą. Tik rungtynėse su prancūzais niekam nepavyko pasižymėti, tačiau visose kitose ketveriose rungtynėse krito bent 3 įvarčiai. Kad Nyderlandai – Anglija rungtynėse bus daugiau nei 2,5 įvarčio šiuo metu yra duodamas net 2,50 koeficientas. Galbūt, verta atkreipti dėmesį į daugiau 2,0 su 1,81 koeficientu.

Anglija nors ir nemuša įvarčių, kitoms rinktinėms daug progų susikurti irgi neleidžia, todėl bus labai įdomu pamatyti, kaip seksis gintis prieš Nyderlandus. Panašios rungtynės buvo prieš prancūzus, kur olandams užpulti sekėsi labai sunkiai ir nors pavyko pasižymėti, įvartis po VAR peržiūros buvo atšauktas. Anglai tuo tarpu turės varžovą, kuris neblizga gynyboje. Tie patys slovakai turėjo geresnę gynybą nei olandai. Žvelgiant, kas lauktų finale, kada jeigu ne dabar anglams iššauti puolime?

Nemaža žmonių dalis žavisi Nyderlandų žaidimu ir jų mušamais įvarčiais, tačiau verta pažymėti, kad atkrintamosiose būtent olandai turėjo silpniausius varžovus. Rumunija ir Turkija tikrai nėra tokio lygio komandos, prieš kurias teko žaisti kitoms rinktinėms. Jeigu pažvelgtume į grupės etapą, Nyderlandai atsilaikė prieš prancūzus, tačiau net 2:3 pralaimėjo prieš austrus. Galima priminti frazę, kad puolimas laimi rungtynes, o gynyba čempionatus – statymas, kad Anglija pateks į kitą etapą @1,80 atrodo kaip daugiau vertės turintis pasirinkimas.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-07-23

Geriausios lažybų bendrovės