Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Futbolo lažybos – populiariausi statymai ir geriausios premijos

Futbolo lažybos

Futbolas yra populiariausia sporto šaka pasaulyje ir tai puikiai atsispindi lažybose. Net ir Lietuvoje, kur ši sporto šaka nėra aukščiausiame lygyje, futbolo lažybos susilaukia ypač daug dėmesio. Lošėjai Lietuvoje atlieka statymus už populiariausias Europos futbolo lygas, įvairius čempionatus ir turnyrus.

Anksčiau lažybų premijos buvo neatsiejama statymų dalis, tačiau pasikeitus įstatymams Lietuvoje, bonusų čia nebeliko. Žaidėjai atlikti statymus gali tik tikrais pinigais. Vis tik, užsienyje veikiančios bendrovės savo naujiems ir esamiems žaidėjams visada yra paruošusios tam tikrų pasiūlymų. Būtent čia ir aptarsime geriausias futbolo lažybų premijas bei kokie yra populiariausi šios sporto šakos statymai.

Populiariausi futbolo lažybų statymai

Futbolo rungtynėse galima rasti pačią didžiausią pasiūlą tarp visų sporto šakų. Populiariausiose lygose skirtingų baigčių pasirinkimas gali siekti 10 000 ir dar daugiau. Naujiems žaidėjams reikėtų į šią pasiūlą žiūrėti gana atsargiai ir nesusigundyti dideliais koeficientais, kurie ilguoju laikotarpiu negarantuoja pelno. Populiariausi pasirinkimai puikiai tinka tiek naujiems, tiek ir patyrusiems žaidėjams, todėl į juos ir rekomenduojama koncentruotis.

Rungtynių nugalėtojas

Rungtynių nugalėtojas yra dažniausiai pasirenkamas statymas. Tai nebūtinai pelningiausias pasirinkimas, tačiau jį renkasi tiek naujokai, tiek ir profesionalai. Šį statymą galima rasti visose lažybų bendrovėse. Viena iš priežasčių, kodėl tai populiariausias pasirinkimas yra tai, jog nieko daugiau apie statymą nereikia suprasti – tai tiesiog rungtynių nugalėtojo pasirinkimas. Jeigu laimi jūsų pasirinkta komanda, statymas sėkmingas.

Futbolo lažybose reikia nepamiršti, kad yra ir lygiųjų tikimybė. Dėl to, statant už nugalėtoją, visada bus matomi trys pasirinkimai – laimės A komanda, laimės B komanda arba bus lygiosios.

Pranašumas

Pranašumo statymas yra tiesiogiai susijęs su nugalėtojo pasirinkimu. Ši statymų rūšis leidžia gauti didesnį koeficientą už ryškų rungtynių favoritą arba kaip tik pasirinkti autsaiderį su papildomu pranašumu.

Čia galima matyti, kad pranašumo statymų pasiūla ypač plati. Galima rinktis didesnius pranašumus su rizikingesniais koeficientais arba saugesnius variantus. Tokiose lažybų svetainėse kaip 7bet, Megapari ar Betwinner galima rasti ypač didelį pranašumų pasirinkimą. Čia pasiekiami tiek europietiški, tiek ir azijietiški pranašumo statymai.

Suminis daugiau/mažiau

Jeigu rungtynių nugalėtojo ir pranašumo statymai susiję su tuo, kas laimės, tai suminis daugiau/mažiau yra visai kitos rūšies statymas. Statant už įmuštų įvarčių kiekį, visai nesvarbu, kuri komanda laimės. Nugalėtojo statymas nėra sudėtingas – užtenka pasirinkti rungtynių laimėtoją, tačiau suminis daugiau/mažiau ne ką sudėtingesnis. Čia statoma už tai, kiek bus įmušta įvarčių rungtynių metu – daugiau nei nurodyta suma arba mažiau.

Išskirtinė lažybų bendrovių pasiūla futbolo rungtynėms

Minėjome, kad futbolo rungtynėse statymų pasirinkimas gali būti labai didelis. Pavyzdžiui, čia galite matyti, kad Anglijos „Premier“ lygos rungtynių tarp „Liverpool“ ir „Crystal Palace“ lažybų pasiūloje yra daugiau nei 12 000 skirtingų baigčių.

Viena iš priežasčių tokios didelės pasiūlos yra tai, kad be pagrindinių pasirinkimų galima rasti išskirtinių statymų, kurie pritaikyti konkrečioms rungtynėms. Pavyzdžiui:

Tai vienas iš dvigubo statymo pavyzdžių, kai vienu metu statoma tiek už rungtynių baigtį, tiek už įvarčių kiekį. Tačiau pasirinkimų yra kur kas daugiau:

Prie ypač didelės futbolo lažybų pasiūlos prisideda pasirinkimai už žaidėjų asmeninę statistiką. Galima statyti už žaidėjų atliktus smūgius į vartų plotą:

Už atliktus „tackles“:

Už rezultatyvius perdavimus, pražangas, geltonas korteles ir daugybę kitų variantų.

Geriausios futbolo lažybų premijos

Nors futbolo lažybų premijos lietuviškose bendrovėse nėra pasiekiamos, jomis pasinaudoti galima užsienyje veikiančiose statymų svetainėse. Didžioji dauguma jų turi bendras premijas, kurios skirtos sporto lažyboms, tačiau galima rasti ir specialių pasiūlymų, kurie pritaikyti tik futbolo rungtynėms. Pavyzdžiui, Vulkan Bet lažybų bendrovė turi UEFA Čempionų lygos ketvirtfinaliams skirtą premiją, kurios metu galima gauti 100% įnašo padidinimą ir 10€ nemokamą statymą.

Skirtingose bendrovėse galima rasti ir daugiau futbolo lažyboms pritaikytų pasiūlymų. Dažniausiai šios premijos būna skiriamos didžiausiems futbolo renginiams – UEFA atkrintamosioms, Europos futbolo čempionatui. Gali būti ir savaitgalio futbolo lygų turams ar specialiems derbiams. Žemiau išskyrėme dvi populiariausias futbolo lažybų premijas.

Nemokamas statymas

Nemokamas statymas yra tokia premija, kurios metu suteikiama galimybė atlikti statymą nerizikuojant savais pinigais. Lažybų bendrovė duoda tam tikro dydžio nemokamą statymą, kuris įvardijamas kaip „Free Bet“. Jo suma įprastai būna nuo 10 iki 50€. Atlikus šį statymą, laimėjimo atveju išmokama tik laimėta dalis.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad šis statymas turi ir tam tikras sąlygas. Gali būti nustatyti reikalavimai, pagal kuriuos nemokamo statymo negalima panaudoti bet kokiuose įvykiuose. Pavyzdžiui, statyti galima tik už kombinuotą statymą arba rinktis tik tas baigtis, kurių koeficientai nėra mažesni nei 1,70. Gali būti ir taip, jog bus taikomas peržaidimo reikalavimas laimėtai sumai iš nemokamo statymo. Visada prieš pasinaudojant nemokamu statymu, rekomenduojama pilnai susipažinti su sąlygomis.

Įnašo padidinimas

Įnašo padidinimą galima rasti beveik visose užsienyje veikiančiose lažybų bendrovėse. Įprastai šis bonusas skiriamas pačioms įvairiausioms sporto šakoms, o tai reiškia, kad galima panaudoti ir futbolo lažybose. Tai labai populiarus pasiūlymas tarp naujo žaidėjo premijų – dažniausiai naujai užsiregistravusiems žaidėjams yra suteikiamas įnašo padidinimas, kuris gali siekti 200€, 300€ ar dar daugiau.

Kadangi tai didžiausia lažybų bendrovių premija, jai įprastai taikomi ir didžiausi reikalavimai. Būtina patikrinti tai, per kiek laiko turėsite panaudoti premiją ir įvykdyti visas sąlygas, kokiuose statymuose gautą premiją galima panaudoti, kokie yra koeficientų ribojimai, ar premija turi būti panaudota kombinuotuose statymuose ar paprastuose. O svarbiausias dalykas yra peržaidimo reikalavimas. Gautą premiją reikės peržaisti 5, 10, 15, 20 ar daugiau kartų – tai priklauso nuo lažybų bendrovės.

Tokios lažybų bendrovės kaip RoySpins, Vulkan Bet ar Betwinner, naujiems žaidėjams suteikia įnašo padidinimą iki 200€, 500€ ir 100€. Visose bendrovėse suteikiama suma yra skirtinga, tačiau tuo pačiu skiriasi ir sąlygos. Taip pat, kas tam tikrą laiką pasiūlymai naujiems žaidėjams gali keistis. Todėl rekomenduojame pasitikrinti lažybų bendrovėse arba sekti mūsų svetainę, kur pateikiame geriausius ir atnaujintus futbolo lažybų bonusus.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokie yra populiariausi futbolo statymai?

Populiariausi futbolo statymai yra trys – nugalėtojas, pranašumas ir suminis daugiau/mažiau. Visus šiuos statymus galima atlikti pačiose įvairiausiose lažybų bendrovėse. Tai yra pagrindiniai pasirinkimai, aplink kuriuos sudaroma visa statymų pasiūla.

Kokios yra geriausios futbolo lažybų premijos?

Geriausios futbolo lažybų premijos yra dvi – nemokamas statymas ir pinigų įnešimo padidinimas. Šiomis premijomis galima pasinaudoti užsienyje veikiančiose lažybų bendrovėse, kadangi lietuviškos nesuteikia jokių premijų.

Kaip laimėti futbolo statymuose?

Norint laimėti futbolo statymuose, reikia skirti laiko analizei, laikytis atsakingo lošimo taisyklių ir ieškoti vertingų statymų. Taip pat, papildomos lažybų bendrovių funkcijos, pavyzdžiui, „Early Payout“ gali padidinti laimėjimo galimybes.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-04-18

Geriausios lažybų bendrovės