Naujienos Lažybų gidas Sportas Lažybų bendrovės
arrow_back_ios Atgal

Seksualioji Kroatijos rinktinės fanė Ivana Knoll pasiruošusi staigmenoms EURO 2024 metu

Futbolo fanai išgirdę Ivana Knoll pavardę, tikriausiai, nežinotų, kas tai per mergina, tačiau pamatę jos nuotraukas, greitai prisimintų 2022 metais Katare per pasaulio čempionatą įvykusį incidentą. Kroatė yra aistringa futbolo fanė ir be jokių abejonių palaiko savo šalies rinktinę. Į 2022 m. FIFA pasaulio futbolo čempionatą mergina atvyko apsirengusi tiesiog Kroatijos vėliava – rūbas buvo ypač atviras, nedengė pečių ir turėjo didelę iškirptę. Taip buvo parodyta nepagarba vietos kultūrai, dėl ko I. Knoll vos nebuvo areštuota.

Po incidento mergina teigė nežinojusi šalies taisyklių ir buvo nusivylusi, kad futbolo žiūrovams nėra leidžiama rengtis taip, kaip jiems yra patogu. Seksualioji žiūrovė iš čempionato išvaryta nebuvo – ji pasirodydavo ir kitose rungtynėse, jau su šiek tiek uždaresne apranga, tačiau vis tiek sugebėjo palikti intrigos, dėl ko susilaukdavo daugybės kitų vyrų žvilgsnių. I. Knoll ypač daug dėmesio susilaukė iš arabų, kurie nevengė su ja fotografuotis. Akivaizdu, kad moteris toje kultūroje buvo tikra egzotika.

Skandalingai 2022 m. pasaulio futbolo čempionate išgarsėjusi kroatė beveik padvigubino savo turėtų sekėjų skaičių „Instagram“ platformoje. Šiuo metu ją seka daugiau nei 3 mln. žmonių – šiek tiek mažiau nei Kroatijoje yra gyventojų.

Apie I. Knoll dauguma buvo primiršę, tačiau mergina prasidėjus EURO 2024 vėl priminė apie save. „The Sun“ žurnalistams ji teigė: „Esu paruošusi tam tikrų naujovių. Pasakysiu tiek, kad mano apranga bus kitokia nei anksčiau. Aš domiuosi mada ir mėgstu rengtis madingai. Nekantrauju, kada galėsiu jums parodyti savo naujuosius drabužius“. Galima spėti, kad ir futbolo aistruoliai nekantrauja pamatyti naujojo I. Knoll įvaizdžio.

Ivana Knoll – kas ši Kroatijos fanų tribūnoje esanti gražuolė?

31-erių buvusi Mis Kroatija ne retai įvardijama kaip seksualiausia futbolo fanė visame pasaulyje. Moteris neslepia aistros šiai sporto šakai ir kaip pati sako, pirmasis čempionatas, į kurį vyko, buvo 2014 m. pasaulio čempionatas. I. Knoll artima futbolui, kadangi pati trejus metus lankė šią sporto šaką ir buvo vartininkė. Be jokių abejonių visuose čempionatuose palaiko Kroatiją, tačiau neslepia simpatijų ir Vokietijai, kadangi yra gimusi būtent šioje šalyje.

Savo „Instagram“ paskyroje I. Knoll nevengia dailaus kūno demonstravimo, taip kaitindama ne vieno futbolo aistruolio širdį. Po skandalo Katare, ne kartą buvo išlindę gandų ir tuo pačiu pasiūlymų, kad visa tai kroatė daro tam, kad išgarsėtų ir pritrauktų gerbėjų į savo susikurtą „OnlyFans“ paskyrą. Vis tik, I. Knoll ne kartą šią informaciją neigė – paskutinį kartą sakė, kad „OnlyFans“ paskyros niekada nesikurs. Tai reiškia, kad tokio pobūdžio I. Knoll nuotraukas bus galima ir toliau matyti jos „Instagram“ paskyroje.

EURO 2024 jau prasidėjo, Kroatija skaudžiai pralaimėjo pirmąsias rungtynes Ispanijos rinktinei, tačiau belieka tikėtis, kad tai neatims entuziazmo iš šios futbolo sirgalės ir per artėjantį mėnesį išvysime staigmenas, kurias žadėjo pati Ivana Knoll.

Straipsnio autorius: Valdas
Atnaujinta: 2024-06-18

Geriausios lažybų bendrovės